ESS Kalevi Suvejooks 17.-18.juuli 2021
1.päev
17.07.2021 Vetla (Margus Klementsov)
2.päev
18.07.2021 Vetla (Margus Klementsov)
M10NR  M10TR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21C  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR 
N10NR  N10TR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21C  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N8NR 

M10NR
1. 1899m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Joonatan Truusalu              Võru                 00:33.39  00:33.39 00:18.54(1)  00:14.45(1)   
   2. Ruud Laos                      Orvand               00:58.51    +25:12 00:28.56(2)  00:29.55(2)   
M10TR
1. 1800m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Georg Sebastian Vaikjärv       Vunder               00:51.19  00:51.19 00:32.54(2)  00:18.25(2)   
   2. Joosep Tali                    Harju OK             00:57.50     +6:31 00:41.09(4)  00:16.41(1)   
   3. Lukas Lillelaid                Tammed               01:02.47    +11:28 00:44.05(5)  00:18.42(3)   
   4. Uko Erk Otstavel               LSF PT               01:07.01    +15:42 00:44.59(6)  00:22.02(4)   
   5. Martin Samorodni               HOK                  01:15.22    +24:03 00:40.07(3)  00:35.15(5)   
   6. Raul Linkov                    HOK                  01:30.21    +39:02 00:45.00(7)  00:45.21(6)   
      Henrik Erm                     TAOK                 Katk               00:25.31(1)  Ei start      
M12
1. 2500m 10KP
2. 2700m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Jan Samorodni                  HOK                  01:04.16  01:04.16 00:26.49(1)  00:37.27(2)   
   2. Markus Samuel Vaikjärv         Vunder               01:08.35     +4:18 00:35.57(3)  00:32.37(1)   
   3. Atso Kesküla                   HOK                  01:33.06    +28:49 00:35.40(2)  00:57.25(6)   
   4. Joosep Esta                    HOK                  01:33.25    +29:08 00:48.09(5)  00:45.16(3)   
   5. Thomas Kruusmaa                Rakv                 01:33.56    +29:39 00:46.14(4)  00:47.41(4)   
   6. Rasmus Olli                    LSF PT               01:50.23    +46:06 00:55.03(6)  00:55.19(5)   
      Justus Udam                    JOKA                 Tühist             01:12.49(7)  Puuduv KP     
M14
1. 4000m 15KP
2. 3700m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Pärtel Külvik                  Katoliku SK          01:20.43  01:20.43 00:45.51(2)  00:34.51(2)   
   2. Kardo Kutti                    Harju OK             01:23.41     +2:57 00:49.11(3)  00:34.29(1)   
   3. Siim Pello                     Mercury              01:23.44     +3:01 00:42.53(1)  00:40.50(3)   
   4. Robin Olli                     LSF PT               01:47.39    +26:56 00:59.59(5)  00:47.40(5)   
   5. Audun Palo                     Võru                 01:50.10    +29:26 00:58.15(4)  00:51.55(7)   
   6. Romet Kriks                    LSF PT               01:52.20    +31:37 01:05.02(6)  00:47.18(4)   
   7. Karl-Markus Janno              Võru/Võru spordikool 01:55.11    +34:28 01:07.11(7)  00:47.59(6)   
   8. Paul Aares Fjodorov            Otepää               02:27.48    +67:05 01:08.05(8)  01:19.42(9)   
      Kaspar Mathias Korrol          Mercury              Tühist             Puuduv KP    00:56.10(8)   
      Hannes Tammiste                Rakv                 Tühist             Puuduv KP    Puuduv KP     
M16
1. 5500m 21KP
2. 5200m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ossi Priks                     Rakv                 01:29.13  01:29.13 00:45.29(1)  00:43.43(2)   
   2. Nansen Palo                    Võru                 01:30.50     +1:37 00:47.14(2)  00:43.35(1)   
   3. Markus Kaljur                  Harju OK             01:43.37    +14:23 00:55.39(5)  00:47.57(3)   
   4. Bert Joosep Panker             Ilves                01:43.37    +14:24 00:53.39(4)  00:49.58(4)   
   5. Kurmet Kutti                   Harju OK             01:47.05    +17:52 00:53.03(3)  00:54.02(6)   
   6. Chris Marcus Krahv             Otepää               02:08.26    +39:13 01:00.34(6)  01:07.52(7)   
   7. Maanus Udam                    JOKA                 02:13.03    +43:50 01:19.08(7)  00:53.54(5)   
      Mattias Meimre                                      Tühist             02:15.19(9)  Puuduv KP     
      Laur-Rogert Sulg               Otepää               Tühist             01:19.51(8)  Puuduv KP     
      Kristo Tikerpuu                Kuusalu keskkool     Tühist             Ei start     Puuduv KP     
M18
1. 8800m 26KP
2. 7400m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 03:29.13  03:29.13 01:51.11(1)  01:38.02(2)   
   2. Kevin Markus Korrol            Mercury              04:04.30    +35:17 02:19.39(2)  01:44.51(3)   
   3. Olev Piirisild                 Võru Suusaklubi      04:20.29    +51:15 02:49.06(3)  01:31.22(1)   
M21A
1. 7299m 20KP
2. 10400m 28KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Lauri Sild                     Võru                 02:12.27  02:12.27 00:51.52(2)  01:20.34(1)   
   2. Jaagup Truusalu                Võru                 02:12.33     +0:06 00:50.02(1)  01:22.31(2)   
   3. Uku-Laur Tali                  Harju OK             02:22.59    +10:31 00:57.16(4)  01:25.42(3)   
   4. Andres Saetalu                 Tammed               02:34.08    +21:40 01:02.51(7)  01:31.17(4)   
   5. Raido Laidla                   SK100                02:34.20    +21:53 01:00.01(5)  01:34.19(6)   
   6. Siim Klais                     Võru                 02:40.35    +28:08 01:06.41(9)  01:33.53(5)   
   7. Reimo Liiv                     SK100                03:03.37    +51:09 01:01.51(6)  02:01.46(9)   
   8. Jaan Tarmak                    SK100                03:04.07    +51:39 01:17.57(12) 01:46.10(8)   
   9. Vjatseslav Safonov             SRD                  03:06.48    +54:20 01:22.34(13) 01:44.13(7)   
  10. Roland Jairus                  Põrgupõhja           04:19.04   +126:37 01:42.02(16) 02:37.02(10)  
      Tarmo Kuub                     LSF PT               Katk               01:31.12(14) Ei start      
      Ats Sõnajalg                   Harju OK             Katk               00:53.27(3)  Katk          
      Sander Nahkor                  TAOK                 Katk               01:41.03(15) ÜleAja        
      Alar Kume                      Võru                 Tühist             01:05.39(8)  Puuduv KP     
      Jaan Viirmann                  Põrgupõhja           Tühist             01:09.11(10) Puuduv KP     
      Sander Pritsik                 Rakv                 Tühist             01:14.16(11) Puuduv KP     
      Marek Nõmm                     Tammed               Ei start           Ei start     Ei start      
M21C
1. 4400m 14KP
2. 4500m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Rando Marrandi                 JOKA                 01:26.41  01:26.41 00:46.21(1)  00:40.20(2)   
   2. Aleksei Spiridonov             Gaasiekspert         01:27.14     +0:33 00:50.08(2)  00:37.06(1)   
   3. Alar Heinrand                  Norma                02:10.54    +44:13 01:10.14(3)  01:00.40(3)   
   4. Anton Roolaid                  TAOK                 03:01.52    +95:11 01:26.40(4)  01:35.12(4)   
M35
1. 7200m 21KP
2. 9099m 23KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Janek Kähr                     Kobras               02:34.40  02:34.40 01:01.56(1)  01:32.43(1)   
   2. Michael Raer                   SRD                  03:40.53    +66:13 01:35.40(3)  02:05.12(2)   
   3. Taivo Tali                     Harju OK             04:00.15    +85:35 01:44.54(4)  02:15.21(3)   
      Johannes Ehala                 JOKA                 Tühist             01:19.48(2)  Puuduv KP     
M40
1. 8800m 26KP
2. 8000m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Tõnu Lillelaid                 Tammed               02:38.40  02:38.40 01:23.01(2)  01:15.38(1)   
   2. Mati Mägi                      HOK                  02:38.44     +0:03 01:22.43(1)  01:16.00(2)   
   3. Timo Palo                      Võru                 02:45.03     +6:23 01:24.27(3)  01:20.36(3)   
   4. Aares Fjodorov                 Otepää               02:55.06    +16:25 01:26.33(5)  01:28.33(4)   
   5. Marko Külaots                  Tammed               03:09.07    +30:26 01:35.42(7)  01:33.25(5)   
   6. Raio Piiroja                   West                 03:12.30    +33:50 01:33.59(6)  01:38.30(6)   
   7. Siim Lannes                    Norma                03:34.13    +55:32 01:49.46(9)  01:44.27(7)   
   8. Madis Meimre                                        04:39.45   +121:04 02:28.55(10) 02:10.50(8)   
      Sander Mirme                   Võru                 Katk               01:24.38(4)  Ei start      
      Tanel Esta                     HOK                  Tühist             01:40.20(8)  Puuduv KP     
      Janno Rillo                                         Tühist             Puuduv KP    Ei start      
M45
1. 7299m 20KP
2. 7400m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ain Fjodorov                   Peko                 02:10.51  02:10.51 01:03.33(2)  01:07.18(2)   
   2. Alar Abram                     Tammed               02:11.42     +0:51 01:01.28(1)  01:10.14(3)   
   3. Kaupo Järve                    LSF PT               02:32.44    +21:53 01:09.50(3)  01:22.54(6)   
   4. Meelis Merenäkk                Rae                  02:39.14    +28:23 01:17.32(6)  01:21.42(5)   
   5. Danilo Piht                    Mercury              02:42.12    +31:20 01:16.06(5)  01:26.06(10)  
   6. Toomas Tiivel                  Mercury              02:43.13    +32:22 01:18.24(7)  01:24.49(9)   
   7. Tõnis Piirisild                Kobras               02:48.42    +37:50 01:13.05(4)  01:35.36(12)  
   8. Lauri Tarlap                   LSF PT               02:49.15    +38:24 01:24.48(8)  01:24.27(8)   
   9. Tarmo Klaar                    Mercury              02:49.27    +38:36 01:25.48(9)  01:23.39(7)   
  10. Mati Tikerpuu                  Kaitsevägi           03:10.52    +60:01 01:39.04(10) 01:31.48(11)  
  11. Ardo Pajur                                          04:01.48   +110:56 01:52.25(11) 02:09.22(13)  
      Kuno Rooba                     Rakv                 Tühist             Puuduv KP    Ei start      
      Ilmar Udam                     JOKA                 Tühist             Puuduv KP    01:16.03(4)   
      Rain Eensaar                   SKM Võru             Tühist             Puuduv KP    01:02.47(1)   
      Margus Marrandi                JOKA                 Ei start           Ei start     Ei start      
M50
1. 7200m 21KP
2. 5900m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Andrei Nikitin                 SRD                  01:54.27  01:54.27 01:03.24(2)  00:51.02(1)   
   2. Priit Pääslane                 Ilves                02:02.10     +7:42 01:05.19(4)  00:56.50(3)   
   3. Kaido Nurja                    Nõmme                02:02.37     +8:09 01:06.43(5)  00:55.53(2)   
   4. Mart Koppel                                         02:09.56    +15:29 01:11.11(7)  00:58.45(5)   
   5. Martin Aunin                                        02:13.18    +18:50 01:16.10(8)  00:57.07(4)   
   6. Raivo Laanemets                TON                  02:26.01    +31:33 01:06.59(6)  01:19.01(10)  
   7. Raivo Erik                     Rae                  02:31.46    +37:18 01:24.35(10) 01:07.11(8)   
   8. Neeme Loorits                  Kape                 02:35.54    +41:26 01:35.23(13) 01:00.31(6)   
   9. Ain Pello                      Mercury              02:45.38    +51:11 01:35.04(11) 01:10.34(9)   
  10. Mart Ostra                     Nõmme                03:15.40    +81:13 01:35.20(12) 01:40.20(11)  
      Randy Korb                     Peko                 Katk               01:04.58(3)  Ei start      
      Raivo Reiman                   West                 Katk               01:03.10(1)  Ei start      
      Veiko Hintsov                  Põrgupõhja           Katk               Ei start     01:03.47(7)   
      Dmitri Shved                   SRD                  Tühist             Puuduv KP    Puuduv KP     
      Vladislav Pahhomenkov          SRD                  Tühist             01:20.18(9)  Puuduv KP     
M55
1. 5799m 17KP
2. 5900m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             02:17.49  02:17.49 01:07.14(2)  01:10.35(1)   
   2. Priit Överus                   Mercury              02:30.36    +12:47 01:10.24(3)  01:20.12(4)   
   3. Vladimir Savinov               SRD                  02:34.09    +16:20 01:15.27(4)  01:18.41(3)   
   4. Madis Haug                     Võru                 03:03.03    +45:14 01:25.53(6)  01:37.10(6)   
   5. Margus Jaanus                  Koop                 03:18.24    +60:35 01:40.22(7)  01:38.02(7)   
   6. Jaanus Viljamaa                TON                  03:21.55    +64:06 01:22.51(5)  01:59.04(9)   
   7. Herkki Suurman                 Põrgupõhja           04:02.22   +104:33 02:16.02(10) 01:46.20(8)   
      Ülo Viru                       Orvand               Katk               Ei start     01:20.56(5)   
      Inno Ling                      Lehola               Katk               00:56.11(1)  Ei start      
      Meelis Atonen                  Lehola               Katk               01:53.53(9)  Ei start      
      Margus Esnar                   Rae                  Katk               02:17.21(11) Ei start      
      Raivo Panker                   Mercury              Tühist             01:43.58(8)  Puuduv KP     
      Aleksander Pritsik             Rakv                 Tühist             Puuduv KP    01:12.07(2)   
      Veiko Pak                      Rae                  Ei start           Ei start     Ei start      
M60
1. 5500m 21KP
2. 4599m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Maido Kaljur                   Harju OK             01:36.11  01:36.11 00:50.15(1)  00:45.56(2)   
   2. Mart Külvik                    Obinitsa             01:41.08     +4:57 00:55.49(3)  00:45.19(1)   
   3. Kaljo Julge                    Kape                 01:41.27     +5:16 00:54.19(2)  00:47.08(3)   
   4. Raul Laas                      JOKA                 01:53.43    +17:32 01:00.01(4)  00:53.41(6)   
   5. Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             01:53.57    +17:46 01:00.28(5)  00:53.29(5)   
   6. Ülo Timuska                    Rae                  02:14.37    +38:26 01:14.10(9)  01:00.26(7)   
   7. Vello Post                     Koop                 02:14.49    +38:38 01:10.27(8)  01:04.21(8)   
   8. Urmas Lips                                          02:25.03    +48:52 01:04.37(7)  01:20.26(10)  
   9. Tiit Olju                      Orvand               03:16.20   +100:09 01:51.47(12) 01:24.33(11)  
  10. Jaak Rohtsalu                  Rakv                 03:29.46   +113:35 02:19.14(13) 01:10.32(9)   
  11. Kalmer Keevend                 JOKA                 03:40.40   +124:29 01:48.24(11) 01:52.15(12)  
      Mati Preitof                   Harju OK             Katk               01:02.39(6)  Ei start      
      Tauno Kure                     Kape                 Katk               01:29.30(10) Ei start      
      Andrus Rämmann                 Koop                 Tühist             Puuduv KP    00:49.05(4)   
      Jaanus Reha                    Koop                 Ei start           Ei start     Ei start      
M65
1. 5500m 21KP
2. 4599m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kai Willadsen                  TON                  02:20.05  02:20.05 01:16.53(2)  01:03.11(2)   
   2. Heini Tammik                   Kape                 02:31.47    +11:42 01:25.47(3)  01:05.59(4)   
   3. Jüri Rokko                     Jõhvikas             02:38.01    +17:56 01:09.50(1)  01:28.11(9)   
   4. Rein Kriks                     Rakv                 02:38.26    +18:21 01:37.24(8)  01:01.01(1)   
   5. Jüri Merirand                  Otepää               02:39.47    +19:42 01:35.26(7)  01:04.21(3)   
   6. Jaak Jaagus                    Saku                 02:39.56    +19:51 01:31.37(6)  01:08.19(5)   
   7. Ahto Karu                      JOKA                 02:41.49    +21:44 01:28.57(4)  01:12.52(6)   
   8. Oleg Podlipski                 Jõhvikas             03:03.30    +43:25 01:29.57(5)  01:33.33(10)  
   9. Kalju Vaikjärv                 Vunder               03:09.37    +49:32 01:49.47(9)  01:19.50(8)   
      Aare Limberg                   Rakv                 Tühist             Puuduv KP    01:14.09(7)   
M70
1. 3500m 12KP
2. 3399m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Rein Unt                       TON                  01:28.11  01:28.11 00:46.15(1)  00:41.55(2)   
   2. Arvo Kivikas                   Ilves                01:31.12     +3:01 00:51.31(4)  00:39.40(1)   
   3. Kalle Nelk                     Tammed               01:39.22    +11:11 00:49.54(3)  00:49.27(4)   
   4. Tiit Tatter                    TON                  01:43.19    +15:08 00:48.15(2)  00:55.04(8)   
   5. Ilmar Kirjanen                 TAOK                 01:56.46    +28:34 01:04.34(5)  00:52.12(5)   
   6. Kalju Toomas                   JOKA                 01:58.08    +29:56 01:05.13(6)  00:52.55(6)   
   7. Lembit Nöps                    Ilves                01:59.25    +31:14 01:06.20(7)  00:53.05(7)   
   8. Arne Kolk                      Jõhvikas             02:03.46    +35:35 01:14.21(10) 00:49.25(3)   
   9. Toomas Naelapää                Harju OK             02:34.18    +66:07 01:22.11(11) 01:12.07(9)   
  10. Vladimir Vari                                       03:21.17   +113:05 01:53.58(12) 01:27.19(10)  
      Tiit Ploompuu                  Jõhvikas             Katk               01:08.29(8)  Ei start      
      Kalev Kukk                     TAOK                 Tühist             01:11.34(9)  Puuduv KP     
M75
1. 3100m 13KP
2. 3200m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Mihkel Mälter                  Harju OK             01:21.57  01:21.57 00:38.53(3)  00:43.04(1)   
   2. Ülo Vainura                    Tammed               01:22.13     +0:15 00:37.09(1)  00:45.04(3)   
   3. Rafael Gordon                  Võru                 01:23.17     +1:19 00:38.32(2)  00:44.45(2)   
   4. Juhan Bachmann                 Jõhvikas             01:47.33    +25:35 00:50.31(6)  00:57.02(4)   
   5. Enn Aedna                      West                 01:47.38    +25:40 00:42.40(4)  01:04.58(6)   
   6. Mati Poom                      TON                  01:54.08    +32:11 00:52.55(7)  01:01.13(5)   
   7. Ilmar Mõistlik                 Orion                02:21.17    +59:19 00:48.36(5)  01:32.41(7)   
   8. Elmo Pärna                     Lehola               02:38.58    +77:00 00:54.12(8)  01:44.46(8)   
      Vaabo Annus                    Orion                Ei start           Ei start     Ei start      
M80
1. 3000m 12KP
2. 3200m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Mihhail Taivere                Kape                 01:43.45  01:43.45 00:47.44(1)  00:56.01(2)   
   2. Tõnu Raid                      Tammed               01:55.13    +11:28 01:01.11(2)  00:54.02(1)   
   3. Juho Heinrand                  Norma                02:07.41    +23:56 01:03.41(3)  01:04.00(5)   
   4. Heino Peeterson                West                 02:10.02    +26:17 01:06.37(4)  01:03.25(4)   
   5. Endel Remmet                   Kape                 02:10.13    +26:28 01:07.15(5)  01:02.57(3)   
      Rein Küttim                    Orion                Tühist             Puuduv KP    Ei start      
M8NR
1. 1899m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Holger Kruusmaa                Rakv                 00:33.11  00:33.11 00:18.34(1)  00:14.37(1)   
   2. August Truusalu                Võru                 00:36.18     +3:07 00:20.31(2)  00:15.47(2)   
   3. Robin Kaljur                   Harju OK             00:47.46    +14:35 00:26.06(3)  00:21.40(4)   
   4. Romet Kaljur                   Harju OK             00:50.05    +16:54 00:27.02(4)  00:23.03(5)   
   5. Karl Laos                      Orvand               00:51.06    +17:55 00:27.54(5)  00:23.12(6)   
   6. Simo Tammiste                  Rakv                 00:54.32    +21:21 00:33.48(6)  00:20.44(3)   
   7. Taavi Laos                     Orvand               01:30.47    +57:36 00:55.28(8)  00:35.19(9)   
   8. Oskar Laos                     Orvand               01:54.55    +81:44 00:52.41(7)  01:02.14(10)  
      Oskar Kuub                     LSF PT               Katk               Ei start     00:29.35(7)   
      Joosep Kraas                                        Katk               Ei start     00:31.10(8)   
N10NR
1. 1899m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Johanna Viilukas               HOK                  00:37.02  00:37.02 00:19.27(1)  00:17.35(1)   
   2. Hanna-Brit Piht                Mercury              00:49.33    +12:31 00:24.16(2)  00:25.17(2)   
   3. Marta Pais                                          01:09.47    +32:45 00:38.03(3)  00:31.44(4)   
      Kendra Krasnov                                      Katk               Ei start     00:26.51(3)   
N10TR
1. 1800m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Johanna Trei                   HOK                  00:59.44  00:59.44 00:31.25(2)  00:28.19(1)   
   2. Mariel Kriks                   LSF PT               01:08.26     +8:42 00:27.37(1)  00:40.49(3)   
   3. Hanna Roosipuu                                      01:20.42    +20:58 00:43.01(3)  00:37.41(2)   
N12
1. 2500m 10KP
2. 2700m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Anett Liisa Parts              JOKA                 00:53.13  00:53.13 00:23.34(2)  00:29.39(1)   
   2. Marta Maripuu                  HOK                  00:53.21     +0:07 00:23.30(1)  00:29.51(2)   
   3. Grete Johanna Korb             Peko                 01:04.56    +11:42 00:27.29(3)  00:37.27(3)   
   4. Anna Mia Atonen                JOKA                 01:10.36    +17:23 00:28.20(4)  00:42.16(4)   
   5. Liisa Laura Viru               TON                  01:18.16    +25:02 00:34.19(5)  00:43.56(5)   
   6. Ketriin Olli                   LSF PT               01:24.12    +30:58 00:38.25(9)  00:45.47(6)   
   7. Jasmiin Kraas                  LSF PT               01:33.14    +40:00 00:36.09(7)  00:57.05(7)   
   8. Adele Brit Kivipalu            LSF PT               01:33.26    +40:13 00:35.11(6)  00:58.15(9)   
   9. Mia Esta                       HOK                  01:34.18    +41:04 00:36.49(8)  00:57.29(8)   
N14
1. 3899m 15KP
2. 3200m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Laura-Liis Kaljur              Harju OK             01:45.21  01:45.21 00:50.20(1)  00:55.01(1)   
   2. Eva Piirisild                  Võru Suusaklubi      02:04.06    +18:44 01:03.49(2)  01:00.17(2)   
      Viola Nikitina                 SRD                  Tühist             Puuduv KP    Puuduv KP     
      Airi Liis Jakutovits           SRD                  Tühist             Puuduv KP    01:20.38(3)   
      Sofia Bogatsova                SRD                  Tühist             Puuduv KP    01:56.28(4)   
N16
1. 4200m 15KP
2. 4200m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Maria Eller                    HOK                  01:28.15  01:28.15 00:42.52(1)  00:45.23(1)   
   2. Herta Kesküla                  HOK                  02:01.26    +33:11 00:55.14(2)  01:06.12(2)   
   3. Sofia Pahhomenkova             SRD                  04:03.18   +155:02 01:41.20(3)  02:21.57(3)   
N18
1. 5299m 18KP
2. 5200m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Brigitte Panker                Ilves                01:57.30  01:57.30 01:01.23(1)  00:56.07(1)   
   2. Eliise Kesküla                 HOK                  02:06.47     +9:17 01:05.40(2)  01:01.07(2)   
   3. Kris Jette Piht                Mercury              02:25.32    +28:01 01:08.18(3)  01:17.13(4)   
   4. Brita Ploompuu                 Põrgupõhja           03:22.06    +84:35 01:40.28(4)  01:41.37(5)   
      Leana Jete Korb                Peko                 Katk               Ei start     01:07.13(3)   
N21A
1. 4799m 16KP
2. 8000m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Laura Joonas                   Võru                 01:58.25  01:58.25 00:41.34(4)  01:16.50(1)   
   2. Margret Zimmermann             Kape                 02:03.45     +5:20 00:40.53(3)  01:22.52(2)   
   3. Annika Rihma                   Kobras               02:09.35    +11:10 00:45.22(5)  01:24.12(3)   
   4. Maris Palopääl                 Kobras               02:20.34    +22:09 00:47.44(6)  01:32.49(4)   
   5. Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 02:39.29    +41:04 01:01.52(11) 01:37.36(5)   
   6. Anastasija Pahhomenkova        SRD                  02:59.08    +60:43 00:57.55(8)  02:01.13(7)   
   7. Kadri Kadakas                  Mercury              03:09.17    +70:52 01:13.05(12) 01:56.11(6)   
   8. Thea Kaljur                    Harju OK             03:09.36    +71:11 00:58.40(9)  02:10.56(8)   
      Marika Mander                  Lehola               Katk               00:47.53(7)  Ei start      
      Eva-Maria Truusalu             Võru                 Katk               00:59.10(10) Ei start      
      Teele Telgma                   Tammed               Katk               00:40.48(2)  Ei start      
      Eleri Hirv                     Võru                 Katk               00:38.53(1)  Ei start      
N21C
1. 4099m 13KP
2. 3399m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Mari-Liis Kaljur               Harju OK             01:32.59  01:32.59 00:51.15(1)  00:41.43(1)   
   2. Egne Kriks                     Rakv                 02:06.35    +33:36 01:03.51(2)  01:02.44(2)   
   3. Merilin Vahtra                 Harju OK             03:13.22   +100:23 01:58.39(3)  01:14.43(3)   
N35
1. 4200m 15KP
2. 5900m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Kairi Tuulmägi                 Mercury              02:09.07  02:09.07 00:53.02(1)  01:16.04(1)   
   2. Elina Kutti                    Harju OK             02:39.41    +30:34 00:58.58(2)  01:40.43(3)   
   3. Kaie Kruusmaa                  Rakv                 02:42.00    +32:52 01:03.40(3)  01:38.20(2)   
   4. Mirje Roasto                   SK100                03:36.46    +87:38 01:08.43(4)  02:28.03(4)   
N40
1. 5299m 18KP
2. 5200m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ingrid Piht                    Mercury              02:20.48  02:20.48 01:16.12(1)  01:04.35(1)   
   2. Triina-Britt Preden            TON                  02:41.35    +20:47 01:17.19(2)  01:24.16(2)   
   3. Merike Mumme                   Põrgupõhja           02:59.32    +38:44 01:20.33(3)  01:38.58(3)   
      Liina Sumberg                  LSF PT               Katk               01:41.20(4)  Ei start      
      Katre Kuusik                                        Tühist             Puuduv KP    Puuduv KP     
      Merle Kruusamägi               Jõhvikas             Ei start           Ei start     Ei start      
N45
1. 4799m 16KP
2. 5200m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Merike Vanjuk                  Kape                 01:32.03  01:32.03 00:44.26(1)  00:47.37(1)   
   2. Edith Madalik                  Peko                 02:00.09    +28:05 00:52.59(3)  01:07.10(2)   
   3. Anneli Pello                   Mercury              02:08.16    +36:12 00:57.09(4)  01:11.07(3)   
   4. Heidi Sild                     Mercury              02:16.23    +44:20 01:00.08(5)  01:16.15(4)   
   5. Signe Raidmets                 TON                  02:34.20    +62:16 01:15.56(7)  01:18.23(5)   
   6. Heidi Prits                    Mercury              02:36.50    +64:46 01:10.20(6)  01:26.30(6)   
   7. Ethel Eensaar                  SK Nõva              03:00.23    +88:20 01:31.07(10) 01:29.15(7)   
   8. Riin Otstavel                  LSF PT               03:49.18   +137:15 01:29.52(9)  02:19.26(8)   
      Riina Salumäe                                       Katk               01:21.50(8)  Ei start      
      Inga Lips                                           Katk               01:38.41(11) Katk          
      Vaike Murumets                 TON                  Katk               02:47.20(12) Ei start      
      Kirsten Nigul                  Kape                 Katk               00:52.44(2)  Ei start      
N50
1. 4000m 15KP
2. 3700m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Minija Pääslane                Ilves                01:40.28  01:40.28 00:51.53(2)  00:48.35(2)   
   2. Anneli Rämmann                 Koop                 01:42.19     +1:51 00:51.29(1)  00:50.49(4)   
   3. Anneli Aas                     TON                  01:43.02     +2:34 00:55.34(4)  00:47.27(1)   
   4. Maari Idnurm                   TON                  01:43.19     +2:51 00:54.25(3)  00:48.53(3)   
   5. Riika Ploompuu                 Põrgupõhja           02:11.49    +31:21 01:12.15(5)  00:59.34(6)   
   6. Rita Ojala                     JOKA                 02:15.32    +35:04 01:16.27(7)  00:59.05(5)   
   7. Ella Shved                     SRD                  02:34.48    +54:20 01:12.48(6)  01:22.00(8)   
   8. Reet Idavain                   Koop                 02:37.48    +57:20 01:26.28(8)  01:11.20(7)   
      Jaana Shved                    SRD                  Katk               01:41.06(9)  Ei start      
N55
1. 4000m 15KP
2. 3700m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Airi Alnek                     Võru                 01:42.41  01:42.41 00:51.15(1)  00:51.25(1)   
   2. Maris Roosipuu                 TON                  01:53.11    +10:29 00:58.19(2)  00:54.51(4)   
   3. Mai Viirmann                   Põrgupõhja           01:56.39    +13:57 01:04.43(6)  00:51.55(2)   
   4. Merike Paapson                 TON                  01:57.03    +14:22 01:00.08(4)  00:56.55(6)   
   5. Anu Järv                                            02:02.03    +19:21 01:03.22(5)  00:58.41(7)   
   6. Esta Tamm                      Tartu                02:02.38    +19:57 01:08.46(9)  00:53.52(3)   
   7. Kaja Ligi                      Peko                 02:07.19    +24:38 01:10.45(10) 00:56.34(5)   
   8. Anne Jaakson                   HOK                  02:07.30    +24:48 01:07.02(8)  01:00.28(8)   
   9. Helve Kansi                    HOK                  02:07.52    +25:10 01:06.23(7)  01:01.29(9)   
  10. Kai Niinepuu                   Jõhvikas             02:15.51    +33:09 01:13.06(12) 01:02.45(10)  
  11. Epp Voitka                     Võru                 02:19.58    +37:16 00:59.13(3)  01:20.45(11)  
  12. Pille Illak                    Otepää               02:48.43    +66:02 01:23.44(14) 01:24.59(12)  
      Sarmite Sild                   Võru                 Katk               01:11.13(11) Ei start      
      Meeli Kerem                    TON                  Tühist             01:16.37(13) Puuduv KP     
      Riina Kink                     Koop                 Ei start           Ei start     Ei start      
N60
1. 3899m 15KP
2. 3399m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Marje Viirmann                 Harju OK             01:41.04  01:41.04 00:58.18(2)  00:42.46(1)   
   2. Tiina Oras                     Ilves                01:52.33    +11:29 01:02.11(3)  00:50.22(2)   
   3. Gea Rennel                     Harju OK             01:58.40    +17:35 01:05.36(4)  00:53.04(3)   
   4. Marika Kirsspuu                TAOK                 02:01.04    +19:59 00:56.45(1)  01:04.19(5)   
   5. Olga Jakovleva                 Jõhvikas             02:19.14    +38:09 01:16.24(6)  01:02.50(4)   
   6. Ülle Raudsepp                  Jõhvikas             02:22.59    +41:54 01:10.46(5)  01:12.12(7)   
   7. Ülle Põldoja                   Ilves                02:43.12    +62:08 01:32.25(9)  01:10.47(6)   
   8. Tiina Rillo                    Otepää               02:50.43    +69:38 01:23.07(7)  01:27.36(9)   
      Maire Kure                     Kape                 Katk               01:31.13(8)  Ei start      
      Anne Vaikjärv                  Vunder               Katk               Ei start     01:12.35(8)   
N65
1. 3899m 15KP
2. 3399m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Ene Sulg                       Orvand               01:47.27  01:47.27 01:00.04(2)  00:47.23(2)   
   2. Maire Limberg                  Rakv                 01:47.29     +0:02 01:00.18(3)  00:47.11(1)   
   3. Tiina Talisoo                  Harju OK             01:47.34     +0:07 00:56.55(1)  00:50.39(3)   
   4. Niina Karnit                   SRD                  02:05.54    +18:27 01:03.33(4)  01:02.21(5)   
   5. Katrin Kriiska                 Jõhvikas             02:39.03    +51:36 01:32.41(8)  01:06.22(7)   
   6. Eha Tolm                       Orvand               02:40.55    +53:28 01:22.52(6)  01:18.02(8)   
   7. Lembe Lutterus                 Tammed               02:54.04    +66:37 01:49.33(9)  01:04.30(6)   
   8. Aime Mõik                      Jõhvikas             03:11.46    +84:19 01:53.40(10) 01:18.06(9)   
      Epp Kroon                      Ilves                Katk               01:30.11(7)  Ei start      
      Anu Pallon                     JOKA                 Katk               01:20.34(5)  Ei start      
      Riina Kivikas                  Ilves                Tühist             Puuduv KP    01:01.22(4)   
N70
1. 3100m 13KP
2. 3200m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Hille Tasa                     Tammed               01:43.20  01:43.20 00:46.45(1)  00:56.34(1)   
   2. Kersti Mardiste                Harju OK             01:57.57    +14:36 00:57.35(5)  01:00.21(2)   
   3. Mare Leis                      Ilves                01:58.17    +14:56 00:55.14(3)  01:03.03(3)   
   4. Anu Saue                       HOK                  02:08.42    +25:21 00:57.12(4)  01:11.30(5)   
   5. Ene Ehrenpreis                 Rakv                 02:14.28    +31:07 01:05.11(8)  01:09.17(4)   
   6. Kaie Kivila                    Ilves                02:21.26    +38:05 01:04.12(7)  01:17.14(6)   
   7. Leili Prans                    Ilves                02:28.44    +45:23 01:01.26(6)  01:27.18(8)   
   8. Eha Kriks                      Rakv                 02:38.33    +55:13 01:06.44(9)  01:31.48(9)   
   9. Mare Aibast                    Harju OK             02:40.04    +56:43 01:17.35(10) 01:22.29(7)   
  10. Juta Virkepuu                  Harju OK             03:22.58    +99:37 01:38.42(11) 01:44.16(10)  
      Tiiu Kaasik                    Ilves                Katk               00:46.58(2)  Ei start      
      Tatjana Sumilo                 Jõhvikas             Tühist             02:05.25(12) Puuduv KP     
N75
1. 3000m 12KP
2. 2899m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Maire Raid                     Tammed               01:57.55  01:57.55 01:00.39(2)  00:57.16(1)   
   2. Anne Jundas                    Jõhvikas             01:58.49     +0:54 00:52.06(1)  01:06.43(3)   
   3. Ilona Vanaveski                Ilves                02:19.14    +21:19 01:02.16(3)  01:16.58(4)   
   4. Ilse Uus                       TON                  02:20.44    +22:49 01:14.10(4)  01:06.34(2)   
   5. Ülle Mõistlik                  Orion                03:00.27    +62:32 01:21.05(5)  01:39.22(5)   
      Maimu Tornberg                 Koop                 Katk               01:28.08(6)  Ei start      
      Maie Abram                     Ilves                Tühist             01:41.25(7)  Puuduv KP     
N8NR
1. 1899m 6KP
2. 1699m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus   Etapp 1      Etapp 2         
   1. Hella Maia Priks               Rakv                 00:54.13  00:54.13 00:33.52(3)  00:20.21(1)   
   2. Miina Kesküla                  HOK                  00:57.37     +3:24 00:33.50(2)  00:23.47(2)   
   3. Isabel Marii Vändrik                                01:04.38    +10:25 00:40.49(6)  00:23.49(3)   
   4. Liise Udam                     JOKA                 01:14.54    +20:41 00:38.45(4)  00:36.09(6)   
   5. Martina Pais                                        01:16.22    +22:09 00:40.57(7)  00:35.25(5)   
   6. Hanna Loviise Rannu                                 01:17.56    +23:43 00:40.03(5)  00:37.53(7)   
   7. Kaisa Kadi Viru                Orvand               01:22.26    +28:13 00:51.25(8)  00:31.01(4)   
      Helena Erm                     Võru                 Katk               00:25.01(1)  Ei start      
LSF PT
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 18.07.2021 22:10:06