Suvejooks 2.päev 13.07.2014 Kõverjärve (Jaan Olvet)
|
1. Sander Saaring 00:18.56 1:30( 1) 4:05( 4) 6:44( 4) 12:00( 2) 16:43( 1) 17:48( 1) 18:56( 1)
1:30[ 1] 2:35[ 7] 2:39[ 5] 5:16[ 2] 4:43[ 2] 1:05[ 2] 1:08[ 2]
2. Mehis Udam JOKA 00:19.51 1:43( 5) 3:37( 2) 7:57( 7) 13:14( 4) 17:34( 2) 18:37( 2) 19:51( 2)
1:43[ 5] 1:54[ 1] 4:20[10] 5:17[ 3] 4:20[ 1] 1:03[ 1] 1:14[ 3]
3. Ossi Priks 00:20.13 1:32( 2) 5:41( 9) 7:35( 6) 12:13( 3) 17:42( 3) 18:59( 3) 20:13( 3)
1:32[ 2] 4:09[10] 1:54[ 1] 4:38[ 1] 5:29[ 3] 1:17[ 7] 1:14[ 3]
4. Ranno Kannel Rae 00:20.41 1:42( 4) 3:36( 1) 5:38( 1) 11:18( 1) 18:27( 4) 19:34( 4) 20:41( 4)
1:42[ 4] 1:54[ 1] 2:02[ 3] 5:40[ 4] 7:09[ 5] 1:07[ 3] 1:07[ 1]
5. Axel Balck Vallentuna-Össeby OL 00:22.54 2:02( 6) 4:27( 5) 7:08( 5) 14:12( 5) 19:54( 5) 21:30( 5) 22:54( 5)
2:02[ 6] 2:25[ 5] 2:41[ 6] 7:04[ 5] 5:42[ 4] 1:36[ 8] 1:24[ 5]
6. Kaspar Aadli Tammed 00:23.24 1:40( 3) 3:49( 3) 5:50( 2)
1:40[ 3] 2:09[ 3] 2:01[ 2]
7. Saimon Tammiste Rakv 00:24.05 2:09( 7) 4:32( 6) 6:41( 3) 14:13( 6) 21:25( 6) 22:39( 6) 24:05( 6)
2:09[ 7] 2:23[ 4] 2:09[ 4] 7:32[ 6] 7:12[ 6] 1:14[ 5] 1:26[ 6]
8. Olari Reitel LSF PT 00:28.02 2:25( 9) 4:50( 7) 8:38( 9) 18:03( 7) 25:23( 7) 26:34( 7) 28:02( 7)
2:25[ 9] 2:25[ 5] 3:48[ 9] 9:25[ 8] 7:20[ 7] 1:11[ 4] 1:28[ 7]
9. Paul Pärtel Vellerind 00:30.17 2:17( 8) 5:25( 8) 8:35( 8) 18:05( 8) 26:37( 8) 28:38( 9) 30:17( 8)
2:17[ 8] 3:08[ 8] 3:10[ 7] 9:30[ 9] 8:32[ 9] 2:01[ 9] 1:39[ 8]
10. Sven-Andres Niglas Jõhvikas 00:30.40 3:22(10) 6:52(10) 10:03(10) 19:23( 9) 27:04( 9) 28:18( 8) 30:40( 9)
3:22[10] 3:30[ 9] 3:11[ 8] 9:20[ 7] 7:41[ 8] 1:14[ 5] 2:22[ 9]
Kris-Robin Metsoja Mercury Tühist - - - - - -
- - - - - -
1. Ragnar Rooba Rakv 00:20.00 1:22( 1) 2:52( 1) 7:17( 1) 10:11( 1) 14:03( 1) 17:55( 1) 18:44( 1) 20:00( 1)
1:22[ 1] 1:30[ 1] 4:25[ 1] 2:54[ 3] 3:52[ 1] 3:52[ 1] 0:49[ 4] 1:16[ 8]
2. Dainis Männiste Kobras 00:23.07 1:54( 5) 3:39( 3) 9:14( 2) 11:08( 2) 16:59( 2) 21:09( 2) 22:00( 2) 23:07( 2)
1:54[ 5] 1:45[ 4] 5:35[ 5] 1:54[ 2] 5:51[ 5] 4:10[ 2] 0:51[ 5] 1:07[ 4]
3. Otto Balck Vallentuna-Össeby OL 00:24.11 3:09(12) 4:53( 6) 9:32( 3) 12:43( 3) 17:51( 3) 22:23( 3) 23:05( 3) 24:11( 3)
3:09[12] 1:44[ 3] 4:39[ 2] 3:11[ 4] 5:08[ 4] 4:32[ 4] 0:42[ 1] 1:06[ 3]
4. Natwud Tapsai Suomusjärven Sisu 00:24.45 1:46( 3) 5:35(11) 10:15( 4) 13:26( 4) 18:27( 4) 23:03( 4) 23:45( 4) 24:45( 4)
1:46[ 3] 3:49[12] 4:40[ 3] 3:11[ 4] 5:01[ 2] 4:36[ 5] 0:42[ 1] 1:00[ 1]
5. Mattias Maidla Kobras 00:26.56 2:10( 6) 4:09( 4) 11:00( 6) 15:09( 7) 20:10( 5) 24:41( 5) 25:32( 5) 26:56( 5)
2:10[ 6] 1:59[ 6] 6:51[ 9] 4:09[10] 5:01[ 2] 4:31[ 3] 0:51[ 5] 1:24[10]
6. Jaan Viirmann Põrgupõhja 00:30.26 2:15( 7) 4:11( 5) 10:58( 5) 14:17( 5) 21:22( 6) 28:15( 6) 29:08( 6) 30:26( 6)
2:15[ 7] 1:56[ 5] 6:47[ 8] 3:19[ 6] 7:05[ 6] 6:53[11] 0:53[ 8] 1:18[ 9]
7. Kristofer Kuusik Kobras 00:31.29 1:48( 4) 4:58( 8) 11:03( 7) 15:49( 8) 24:19( 7) 29:20( 7) 30:16( 7) 31:29( 7)
1:48[ 4] 3:10[11] 6:05[ 6] 4:46[11] 8:30[ 8] 5:01[ 7] 0:56[10] 1:13[ 5]
8. Helger Orel Jõhvikas 00:33.00 2:47(10) 4:56( 7) 12:50(10) 16:24( 9) 26:10( 9) 31:14( 9) 31:57( 9) 33:00( 8)
2:47[10] 2:09[ 7] 7:54[10] 3:34[ 7] 9:46[10] 5:04[ 8] 0:43[ 3] 1:03[ 2]
9. Simon Lilja IFK Lidingö 00:33.24 3:01(11) 7:10(13) 13:51(11) 17:32(10) 26:06( 8) 31:04( 8) 31:56( 8) 33:24( 9)
3:01[11] 4:09[13] 6:41[ 7] 3:41[ 8] 8:34[ 9] 4:58[ 6] 0:52[ 7] 1:28[12]
10. Martin Erik Maripuu Kobras 00:35.11 1:40( 2) 3:22( 2) 12:09( 8) 20:18(11) 27:56(10) 33:03(10) 33:57(10) 35:11(10)
1:40[ 2] 1:42[ 2] 8:47[11] 8:09[12] 7:38[ 7] 5:07[10] 0:54[ 9] 1:14[ 7]
11. Jaan Peeter Viljamaa 00:45.18 2:46( 9) 4:58( 8) 14:31(12) 25:14(13) 36:01(11) 42:57(11) 43:53(11) 45:18(11)
2:46[ 9] 2:12[ 8] 9:33[12] 10:43[13] 10:47[11] 6:56[12] 0:56[10] 1:25[11]
12. Janar Saks Võru/Võru spordikool 00:46.25 2:25( 8) 5:17(10) 18:45(13) 22:37(12) 39:08(12) 44:12(12) 45:12(12) 46:25(12)
2:25[ 8] 2:52[10] 13:28[13] 3:52[ 9] 16:31[12] 5:04[ 8] 1:00[12] 1:13[ 5]
Philip Forngren Vallentuna-Össeby OL Puuduv KP 4:47(14) 7:08(12) 12:42( 9) 14:34( 6)
4:47[14] 2:21[ 9] 5:34[ 4] 1:52[ 1]
Eric Voolaid Extreme Puuduv KP 3:59(13) 12:40(14) 30:37(14) 68:39(14)
3:59[13] 8:41[14] 17:57[14] 38:02[14]
Kerten Matto Kobras Ei start
Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spordikool Ei start
1. Hando Allmann Võru/Võru spordikool 00:38.40 6:32( 1) 8:17( 1) 10:57( 1) 16:09( 1) 19:14( 1) 23:36( 1) 27:15( 1) 32:37( 1) 36:09( 1) 37:31( 1) 38:40( 1)
6:32[ 1] 1:45[ 5] 2:40[ 4] 5:12[ 1] 3:05[ 5] 4:22[ 1] 3:39[ 1] 5:22[ 1] 3:32[ 5] 1:22[ 1] 1:09[ 3]
2. Alex Treier Võru/Võru spordikool 00:42.56 7:47( 3) 10:34( 5) 12:49( 3) 18:27( 3) 20:38( 2) 25:02( 2) 30:37( 2) 38:30( 2) 40:37( 2) 42:02( 2) 42:56( 2)
7:47[ 3] 2:47[10] 2:15[ 2] 5:38[ 3] 2:11[ 2] 4:24[ 2] 5:35[ 5] 7:53[ 6] 2:07[ 2] 1:25[ 2] 0:54[ 1]
3. Eerik Priks 00:45.24 10:12( 8) 12:21( 8) 14:52( 5) 20:30( 5) 22:39( 3) 27:06( 3) 32:41( 3) 40:33( 3) 42:38( 3) 44:03( 3) 45:24( 3)
10:12[ 8] 2:09[ 8] 2:31[ 3] 5:38[ 3] 2:09[ 1] 4:27[ 3] 5:35[ 5] 7:52[ 5] 2:05[ 1] 1:25[ 2] 1:21[ 4]
4. Sander Pritsik Rakv 00:48.05 9:13( 6) 10:26( 3) 12:38( 2) 17:58( 2) 27:18( 6) 31:48( 6) 36:02( 5) 41:56( 5) 44:39( 4) 47:04( 4) 48:05( 4)
9:13[ 6] 1:13[ 1] 2:12[ 1] 5:20[ 2] 9:20[10] 4:30[ 4] 4:14[ 2] 5:54[ 2] 2:43[ 3] 2:25[ 6] 1:01[ 2]
5. Siim Turban Rakv 00:48.45 7:32( 2) 9:10( 2) 13:33( 4) 19:32( 4) 22:52( 4) 28:07( 4) 33:55( 4) 41:11( 4) 45:03( 5) 47:19( 5) 48:45( 5)
7:32[ 2] 1:38[ 4] 4:23[ 6] 5:59[ 5] 3:20[ 6] 5:15[ 7] 5:48[ 8] 7:16[ 3] 3:52[ 7] 2:16[ 5] 1:26[ 5]
6. Kustu Künnapas HOK 00:52.27 14:07( 9) 16:01( 9) 19:03( 8) 26:03( 7) 28:54( 7) 33:34( 7) 38:23( 7) 46:07( 6) 49:22( 6) 51:01( 6) 52:27( 6)
14:07[ 9] 1:54[ 6] 3:02[ 5] 7:00[ 6] 2:51[ 3] 4:40[ 5] 4:49[ 3] 7:44[ 4] 3:15[ 4] 1:39[ 4] 1:26[ 5]
7. Rasmus Kruusa Kobras 00:57.07 8:07( 4) 10:31( 4) 15:49( 6) 23:28( 6) 26:31( 5) 31:19( 5) 36:59( 6) 46:41( 7) 53:06( 7) 55:36( 7) 57:07( 7)
8:07[ 4] 2:24[ 9] 5:18[ 7] 7:39[ 7] 3:03[ 4] 4:48[ 6] 5:40[ 7] 9:42[ 7] 6:25[ 8] 2:30[ 7] 1:31[ 7]
8. Raiko Marrandi JOKA 01:11.46 8:55( 5) 11:02( 6) 17:52( 7) 32:16( 8) 39:39( 9) 46:34( 9) 52:04( 8) 62:53( 8) 66:34( 8) 70:13( 8) 71:46( 8)
8:55[ 5] 2:07[ 7] 6:50[ 8] 14:24[10] 7:23[ 9] 6:55[10] 5:30[ 4] 10:49[ 8] 3:41[ 6] 3:39[ 8] 1:33[ 8]
Jeppe Kejser Dahl Jensen OK PAN Aarhus Puuduv KP 9:51( 7) 11:10( 7) 24:36( 9) 33:17( 9) 36:51( 8) 43:10( 8) 57:27( 9) 82:58( 9)
9:51[ 7] 1:19[ 2] 13:26[ 9] 8:41[ 9] 3:34[ 7] 6:19[ 8] 14:17[ 9] 25:31[10]
Raiko Jool Jõhvikas Puuduv KP 21:30(10) 22:56(10) 36:26(10) 44:54(10) 48:32(10) 55:04(10) 70:38(10) 94:40(10)
21:30[10] 1:26[ 3] 13:30[10] 8:28[ 8] 3:38[ 8] 6:32[ 9] 15:34[10] 24:02[ 9]
Kristofer Lupp Võru/Võru spordikool Ei start
1. Kaarel Vesilind SRD 00:48.37 5:44( 5) 7:36( 5) 11:30( 1) 18:56( 2) 21:12( 1) 26:23( 2) 28:30( 1) 32:06( 1) 36:18( 1) 39:47( 1) 44:40( 1) 46:52( 1) 47:38( 1) 48:37( 1)
5:44[ 5] 1:52[ 4] 3:54[ 1] 7:26[ 4] 2:16[ 1] 5:11[ 7] 2:07[ 1] 3:36[ 2] 4:12[ 2] 3:29[ 1] 4:53[ 2] 2:12[ 2] 0:46[ 2] 0:59[ 4]
2. Oliver Kütt Ilves 00:52.18 5:25( 3) 7:04( 2) 12:25( 2) 18:33( 1) 23:19( 4) 27:32( 3) 30:24( 2) 34:49( 2) 38:52( 2) 42:53( 2) 47:54( 2) 50:13( 2) 50:59( 2) 52:18( 2)
5:25[ 3] 1:39[ 1] 5:21[ 4] 6:08[ 1] 4:46[ 9] 4:13[ 4] 2:52[ 3] 4:25[ 3] 4:03[ 1] 4:01[ 4] 5:01[ 3] 2:19[ 3] 0:46[ 2] 1:19[ 8]
3. Lauri Pähn Võru/Võru spordikool 00:55.27 5:19( 1) 7:02( 1) 13:12( 3) 19:43( 3) 22:08( 2) 25:44( 1) 32:41( 4) 36:14( 4) 41:04( 3) 44:52( 3) 50:59( 3) 53:20( 3) 54:09( 3) 55:27( 3)
5:19[ 1] 1:43[ 2] 6:10[ 8] 6:31[ 2] 2:25[ 2] 3:36[ 1] 6:57[ 8] 3:33[ 1] 4:50[ 4] 3:48[ 3] 6:07[ 5] 2:21[ 4] 0:49[ 4] 1:18[ 7]
4. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:56.29 6:14( 6) 8:18( 6) 13:44( 7) 24:03( 8) 26:48( 7) 31:35( 7) 35:03( 7) 39:47( 5) 44:20( 5) 47:56( 5) 52:48( 4) 54:55( 4) 55:36( 4) 56:29( 4)
6:14[ 6] 2:04[ 6] 5:26[ 5] 10:19[10] 2:45[ 3] 4:47[ 6] 3:28[ 6] 4:44[ 4] 4:33[ 3] 3:36[ 2] 4:52[ 1] 2:07[ 1] 0:41[ 1] 0:53[ 3]
5. Siim Helmoja Kobras 00:58.31 6:21( 7) 8:43( 7) 13:18( 5) 20:08( 4) 22:55( 3) 27:38( 4) 30:24( 2) 36:04( 3) 42:52( 4) 47:44( 4) 53:28( 5) 56:24( 5) 57:16( 5) 58:31( 5)
6:21[ 7] 2:22[10] 4:35[ 2] 6:50[ 3] 2:47[ 4] 4:43[ 5] 2:46[ 2] 5:40[ 5] 6:48[ 9] 4:52[ 7] 5:44[ 4] 2:56[ 9] 0:52[ 7] 1:15[ 5]
6. Kevin Jaaska Kobras 01:01.30 5:20( 2) 7:06( 3) 13:14( 4) 21:23( 5) 24:12( 5) 30:38( 5) 34:05( 5) 40:18( 6) 45:40( 6) 49:49( 6) 56:19( 6) 59:09( 6) 60:07( 6) 61:30( 6)
5:20[ 2] 1:46[ 3] 6:08[ 7] 8:09[ 5] 2:49[ 6] 6:26[ 9] 3:27[ 5] 6:13[ 7] 5:22[ 7] 4:09[ 6] 6:30[ 7] 2:50[ 7] 0:58[ 8] 1:23[10]
7. Villu Serv Kobras 01:01.54 5:27( 4) 7:29( 4) 13:36( 6) 21:46( 6) 24:33( 6) 31:00( 6) 34:32( 6) 40:41( 7) 46:05( 7) 50:10( 7) 56:41( 7) 59:32( 7) 60:33( 7) 61:54( 7)
5:27[ 4] 2:02[ 5] 6:07[ 6] 8:10[ 6] 2:47[ 4] 6:27[10] 3:32[ 7] 6:09[ 6] 5:24[ 8] 4:05[ 5] 6:31[ 9] 2:51[ 8] 1:01[ 9] 1:21[ 9]
8. Martin Sults Kobras 01:15.45 7:55(10) 10:04(10) 16:33(10) 26:08(10) 29:18( 8) 34:56( 8) 38:00( 8) 45:18( 8) 52:22( 8) 60:48( 8) 69:13( 8) 72:55( 8) 74:30( 8) 75:45( 8)
7:55[10] 2:09[ 8] 6:29[ 9] 9:35[ 9] 3:10[ 7] 5:38[ 8] 3:04[ 4] 7:18[10] 7:04[10] 8:26[10] 8:25[10] 3:42[11] 1:35[11] 1:15[ 5]
9. Kristo Sirk Kobras 01:20.21 7:10( 8) 9:22( 8) 14:30( 8) 22:52( 7) 32:40( 9) 36:50( 9) 49:07( 9) 55:46( 9) 60:59( 9) 69:31( 9) 75:59( 9) 78:42( 9) 79:31( 9) 80:21( 9)
7:10[ 8] 2:12[ 9] 5:08[ 3] 8:22[ 7] 9:48[10] 4:10[ 3] 12:17[10] 6:39[ 8] 5:13[ 6] 8:32[11] 6:28[ 6] 2:43[ 5] 0:49[ 4] 0:50[ 1]
10. Kristofer Pähklepa Kobras 01:22.20 7:43( 9) 9:50( 9) 16:27( 9) 24:54( 9) 34:43(10) 38:46(10) 51:11(10) 57:52(10) 63:03(10) 71:26(10) 77:56(10) 80:40(10) 81:29(10) 82:20(10)
7:43[ 9] 2:07[ 7] 6:37[10] 8:27[ 8] 9:49[11] 4:03[ 2] 12:25[11] 6:41[ 9] 5:11[ 5] 8:23[ 9] 6:30[ 7] 2:44[ 6] 0:49[ 4] 0:51[ 2]
11. Kristjan Laugesaar Rakv 01:36.24 12:27(11) 16:04(11) 24:02(11) 35:53(11) 40:10(11) 48:10(11) 55:18(11) 64:04(11) 72:01(11) 78:58(11) 89:58(11) 93:28(11) 94:49(11) 96:24(11)
12:27[11] 3:37[11] 7:58[11] 11:51[11] 4:17[ 8] 8:00[11] 7:08[ 9] 8:46[11] 7:57[11] 6:57[ 8] 11:00[11] 3:30[10] 1:21[10] 1:35[11]
Sander Tomson Kobras Ei start
Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed Ei start
Peeter August Leht Okas Ei start
1. Mauno Kapten Peko 01:02.34 4:08( 2) 8:46( 2) 10:05( 2) 13:18( 2) 19:19( 1) 22:25( 1) 25:01( 1) 31:15( 1) 33:00( 1) 45:11( 1) 49:52( 1) 51:40( 1) 55:36( 1) 58:59( 1) 60:46( 1) 61:46( 1) 62:34( 1)
4:08[ 2] 4:38[ 6] 1:19[ 1] 3:13[ 3] 6:01[ 1] 3:06[ 5] 2:36[ 7] 6:14[ 1] 1:45[ 6] 12:11[ 2] 4:41[ 2] 1:48[ 1] 3:56[ 2] 3:23[ 4] 1:47[ 1] 1:00[ 2] 0:48[ 1]
2. Andreas Aadli Tammed 01:04.31 6:40( 5) 10:35( 5) 11:56( 5) 15:25( 4) 21:42( 3) 24:21( 3) 26:55( 3) 33:39( 3) 34:45( 3) 47:16( 2) 51:31( 2) 53:36( 2) 57:30( 2) 60:49( 2) 62:36( 2) 63:34( 2) 64:31( 2)
6:40[ 5] 3:55[ 2] 1:21[ 2] 3:29[ 5] 6:17[ 2] 2:39[ 1] 2:34[ 6] 6:44[ 2] 1:06[ 1] 12:31[ 3] 4:15[ 1] 2:05[ 2] 3:54[ 1] 3:19[ 3] 1:47[ 1] 0:58[ 1] 0:57[ 3]
3. Vadim Shved SRD 01:07.29 3:31( 1) 7:39( 1) 9:22( 1) 13:10( 1) 20:43( 2) 23:38( 2) 25:55( 2) 32:43( 2) 33:52( 2) 48:09( 3) 53:08( 3) 55:24( 3) 59:54( 3) 63:07( 3) 65:17( 3) 66:32( 3) 67:29( 3)
3:31[ 1] 4:08[ 4] 1:43[ 5] 3:48[ 6] 7:33[ 5] 2:55[ 3] 2:17[ 3] 6:48[ 3] 1:09[ 2] 14:17[ 6] 4:59[ 3] 2:16[ 3] 4:30[ 4] 3:13[ 1] 2:10[ 5] 1:15[ 4] 0:57[ 3]
4. Rando Marrandi JOKA 01:15.04 9:11( 7) 12:52( 7) 14:40( 7) 17:32( 6) 24:18( 5) 27:18( 5) 29:46( 5) 38:32( 5) 40:36( 5) 52:09( 4) 58:24( 4) 61:11( 4) 66:36( 4) 70:26( 4) 72:29( 4) 74:10( 4) 75:04( 4)
9:11[ 7] 3:41[ 1] 1:48[ 7] 2:52[ 1] 6:46[ 3] 3:00[ 4] 2:28[ 4] 8:46[ 6] 2:04[ 7] 11:33[ 1] 6:15[ 6] 2:47[ 6] 5:25[ 5] 3:50[ 6] 2:03[ 3] 1:41[ 7] 0:54[ 2]
5. Sander Överus Mercury 01:15.25 4:56( 3) 9:52( 4) 11:30( 4) 16:04( 5) 27:20( 7) 30:58( 7) 33:11( 7) 40:54( 7) 42:29( 7) 56:15( 6) 61:16( 6) 63:32( 6) 67:44( 5) 71:02( 5) 73:07( 5) 74:18( 5) 75:25( 5)
4:56[ 3] 4:56[ 7] 1:38[ 4] 4:34[ 7] 11:16[ 7] 3:38[ 6] 2:13[ 2] 7:43[ 5] 1:35[ 5] 13:46[ 5] 5:01[ 4] 2:16[ 3] 4:12[ 3] 3:18[ 2] 2:05[ 4] 1:11[ 3] 1:07[ 5]
6. Holger Post Koop 01:25.12 8:30( 6) 12:49( 6) 14:36( 6) 18:03( 7) 25:00( 6) 28:39( 6) 31:11( 6) 40:51( 6) 42:04( 6) 54:55( 5) 60:41( 5) 63:14( 5) 75:24( 6) 80:04( 6) 82:24( 6) 83:58( 6) 85:12( 6)
8:30[ 6] 4:19[ 5] 1:47[ 6] 3:27[ 4] 6:57[ 4] 3:39[ 7] 2:32[ 5] 9:40[ 7] 1:13[ 3] 12:51[ 4] 5:46[ 5] 2:33[ 5] 12:10[ 7] 4:40[ 7] 2:20[ 6] 1:34[ 5] 1:14[ 7]
7. Tanel Heinsoo Rakv 01:28.51 5:41( 4) 9:48( 3) 11:15( 3) 14:10( 3) 22:49( 4) 25:42( 4) 27:42( 4) 35:02( 4) 36:15( 4) 60:37( 7) 69:03( 7) 73:09( 7) 79:34( 7) 83:23( 7) 86:07( 7) 87:43( 7) 88:51( 7)
5:41[ 4] 4:07[ 3] 1:27[ 3] 2:55[ 2] 8:39[ 6] 2:53[ 2] 2:00[ 1] 7:20[ 4] 1:13[ 3] 24:22[ 7] 8:26[ 7] 4:06[ 7] 6:25[ 6] 3:49[ 5] 2:44[ 7] 1:36[ 6] 1:08[ 6]
1. Mikhail Buymov Kuzmolovo 01:22.30 4:23( 1) 6:08( 1) 8:57( 1) 19:46( 1) 22:26( 1) 29:43( 1) 36:44( 1) 39:06( 1) 41:19( 1) 43:42( 1) 51:11( 1) 57:53( 1) 59:42( 1) 62:32( 1) 66:25( 1) 73:33( 1) 78:03( 1) 79:54( 1) 81:19( 1) 82:30( 1)
4:23[ 1] 1:45[ 1] 2:49[ 1] 10:49[ 1] 2:40[ 1] 7:17[ 1] 7:01[ 1] 2:22[ 1] 2:13[ 1] 2:23[ 1] 7:29[ 1] 6:42[ 1] 1:49[ 1] 2:50[ 1] 3:53[ 1] 7:08[ 1] 4:30[ 1] 1:51[ 1] 1:25[ 1] 1:11[ 1]
Rain Kauge Põrgupõhja Ei start
Anti Sõukand Võru/Võru spordikool Ei start
1. Timmo Tammemäe SK100 01:19.20 3:49( 5) 6:17( 3) 7:51( 3) 9:41( 3) 12:29( 3) 18:49( 1) 20:27( 1) 24:58( 1) 28:15( 1) 29:30( 1) 32:54( 1) 36:50( 2) 41:08( 1) 43:23( 1) 48:30( 1) 52:50( 1) 55:19( 1) 62:18( 1) 63:13( 1) 65:11( 1) 66:50( 1) 70:06( 1) 71:27( 1) 75:06( 1) 76:31( 1) 77:53( 1) 78:31( 1) 79:20( 1)
3:49[ 5] 2:28[ 1] 1:34[ 2] 1:50[ 2] 2:48[ 2] 6:20[ 1] 1:38[ 1] 4:31[ 1] 3:17[ 6] 1:15[ 2] 3:24[ 1] 3:56[ 5] 4:18[ 1] 2:15[ 1] 5:07[ 2] 4:20[ 4] 2:29[ 1] 6:59[ 3] 0:55[ 1] 1:58[ 3] 1:39[ 1] 3:16[ 1] 1:21[ 2] 3:39[ 4] 1:25[ 3] 1:22[ 6] 0:38[ 2] 0:49[ 1]
2. Erkki Aadli Tammed 01:23.54 3:18( 1) 5:52( 1) 7:42( 2) 9:36( 2) 12:28( 2) 18:53( 2) 20:35( 2) 25:34( 2) 28:20( 2) 29:39( 2) 33:06( 2) 36:45( 1) 41:30( 2) 44:03( 2) 50:40( 2) 54:29( 2) 57:17( 2) 64:23( 2) 65:49( 2) 69:17( 2) 71:13( 2) 74:45( 2) 76:07( 2) 79:22( 2) 80:58( 2) 82:12( 2) 82:54( 2) 83:54( 2)
3:18[ 1] 2:34[ 2] 1:50[ 6] 1:54[ 3] 2:52[ 4] 6:25[ 2] 1:42[ 2] 4:59[ 2] 2:46[ 1] 1:19[ 5] 3:27[ 2] 3:39[ 1] 4:45[ 5] 2:33[ 3] 6:37[10] 3:49[ 1] 2:48[ 3] 7:06[ 4] 1:26[ 8] 3:28[13] 1:56[ 6] 3:32[ 3] 1:22[ 3] 3:15[ 2] 1:36[ 5] 1:14[ 2] 0:42[ 7] 1:00[ 4]
3. Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo 01:28.34 3:32( 3) 6:09( 2) 7:39( 1) 9:25( 1) 11:42( 1) 18:54( 3) 20:52( 3) 29:32( 8) 32:33( 5) 33:44( 4) 39:07( 6) 42:51( 4) 47:16( 4) 49:43( 4) 55:47( 4) 59:40( 3) 63:15( 3) 70:34( 3) 72:15( 4) 74:25( 4) 76:21( 4) 79:50( 4) 81:08( 3) 84:20( 3) 85:43( 3) 86:52( 3) 87:31( 3) 88:34( 3)
3:32[ 3] 2:37[ 4] 1:30[ 1] 1:46[ 1] 2:17[ 1] 7:12[ 7] 1:58[ 5] 8:40[15] 3:01[ 2] 1:11[ 1] 5:23[11] 3:44[ 3] 4:25[ 2] 2:27[ 2] 6:04[ 6] 3:53[ 2] 3:35[ 8] 7:19[ 6] 1:41[12] 2:10[ 4] 1:56[ 6] 3:29[ 2] 1:18[ 1] 3:12[ 1] 1:23[ 1] 1:09[ 1] 0:39[ 3] 1:03[ 7]
4. Ats Sõnajalg KEKRSK 01:29.29 4:27(11) 7:09( 7) 9:44( 9) 11:52( 8) 15:30( 9) 21:55( 7) 23:43( 6) 29:16( 6) 32:24( 4) 34:32( 6) 38:09( 3) 41:52( 3) 46:34( 3) 49:33( 3) 55:35( 3) 60:25( 4) 64:29( 5) 70:56( 4) 71:58( 3) 73:46( 3) 75:34( 3) 79:21( 3) 81:12( 4) 85:00( 4) 86:23( 4) 87:43( 4) 88:23( 4) 89:29( 4)
4:27[11] 2:42[ 5] 2:35[13] 2:08[ 6] 3:38[12] 6:25[ 2] 1:48[ 3] 5:33[ 9] 3:08[ 3] 2:08[14] 3:37[ 3] 3:43[ 2] 4:42[ 3] 2:59[ 8] 6:02[ 5] 4:50[ 7] 4:04[11] 6:27[ 2] 1:02[ 2] 1:48[ 2] 1:48[ 3] 3:47[ 4] 1:51[10] 3:48[ 5] 1:23[ 1] 1:20[ 3] 0:40[ 4] 1:06[ 8]
5. Tanel Papp Võru 01:31.06 3:53( 6) 6:47( 6) 8:43( 6) 10:53( 6) 13:41( 6) 20:43( 4) 22:49( 4) 27:56( 3) 33:23( 7) 34:39( 7) 38:43( 4) 43:15( 6) 48:45( 5) 51:39( 5) 57:23( 6) 61:29( 5) 64:04( 4) 71:16( 5) 72:37( 5) 74:56( 5) 76:45( 5) 80:43( 5) 82:16( 5) 86:36( 5) 88:06( 5) 89:27( 5) 90:07( 5) 91:06( 5)
3:53[ 6] 2:54[ 7] 1:56[ 9] 2:10[ 7] 2:48[ 2] 7:02[ 5] 2:06[ 6] 5:07[ 4] 5:27[16] 1:16[ 3] 4:04[ 4] 4:32[10] 5:30[ 9] 2:54[ 4] 5:44[ 3] 4:06[ 3] 2:35[ 2] 7:12[ 5] 1:21[ 7] 2:19[ 5] 1:49[ 4] 3:58[ 7] 1:33[ 4] 4:20[ 8] 1:30[ 4] 1:21[ 4] 0:40[ 4] 0:59[ 3]
6. Tõnis Laugesaar Rakv 01:32.48 3:45( 4) 6:19( 4) 8:14( 5) 10:12( 5) 13:06( 4) 21:17( 5) 23:23( 5) 29:05( 4) 32:18( 3) 33:40( 3) 40:10( 7) 44:20( 7) 49:04( 7) 52:04( 7) 57:04( 5) 61:58( 6) 66:56( 7) 73:14( 6) 74:19( 6) 76:06( 6) 77:52( 6) 81:48( 6) 83:35( 6) 87:34( 6) 89:21( 6) 90:43( 6) 91:29( 6) 92:48( 6)
3:45[ 4] 2:34[ 2] 1:55[ 8] 1:58[ 4] 2:54[ 5] 8:11[ 8] 2:06[ 6] 5:42[10] 3:13[ 5] 1:22[ 6] 6:30[14] 4:10[ 8] 4:44[ 4] 3:00[ 9] 5:00[ 1] 4:54[ 8] 4:58[13] 6:18[ 1] 1:05[ 3] 1:47[ 1] 1:46[ 2] 3:56[ 6] 1:47[ 7] 3:59[ 7] 1:47[ 6] 1:22[ 6] 0:46[ 8] 1:19[12]
7. Taivo Timmusk HOK 01:36.46 4:05( 8) 7:29( 9) 9:16( 7) 11:44( 7) 14:48( 7) 21:40( 6) 24:08( 8) 29:26( 7) 32:36( 6) 34:29( 5) 38:45( 5) 42:51( 4) 48:58( 6) 52:01( 6) 58:20( 7) 63:22( 7) 66:25( 6) 74:17( 7) 75:33( 7) 77:57( 7) 80:07( 7) 84:40( 7) 86:30( 7) 90:58( 7) 93:07( 7) 94:28( 7) 95:29( 7) 96:46( 7)
4:05[ 8] 3:24[10] 1:47[ 5] 2:28[10] 3:04[ 6] 6:52[ 4] 2:28[12] 5:18[ 7] 3:10[ 4] 1:53[13] 4:16[ 8] 4:06[ 7] 6:07[12] 3:03[10] 6:19[ 7] 5:02[ 9] 3:03[ 7] 7:52[ 8] 1:16[ 5] 2:24[ 7] 2:10[10] 4:33[10] 1:50[ 9] 4:28[12] 2:09[ 8] 1:21[ 4] 1:01[12] 1:17[11]
8. Andres Saetalu Tammed 01:37.29 4:41(12) 8:33(13) 10:42(12) 13:24(12) 17:05(11) 24:10(10) 26:53(11) 32:04(10) 35:23( 9) 37:07( 9) 41:22( 8) 45:24( 8) 51:56( 9) 54:54( 9) 60:42( 8) 65:20( 8) 68:09( 8) 76:32( 8) 77:45( 8) 80:06( 8) 81:57( 8) 85:46( 8) 87:34( 8) 91:54( 8) 94:18( 8) 95:48( 8) 96:28( 8) 97:29( 8)
4:41[12] 3:52[14] 2:09[10] 2:42[11] 3:41[13] 7:05[ 6] 2:43[17] 5:11[ 6] 3:19[ 7] 1:44[11] 4:15[ 7] 4:02[ 6] 6:32[13] 2:58[ 6] 5:48[ 4] 4:38[ 5] 2:49[ 4] 8:23[11] 1:13[ 4] 2:21[ 6] 1:51[ 5] 3:49[ 5] 1:48[ 8] 4:20[ 8] 2:24[10] 1:30[ 9] 0:40[ 4] 1:01[ 5]
9. Johannes Ehala JOKA 01:44.53 4:12(10) 7:31(10) 9:46(10) 12:13(10) 15:34(10) 23:45( 9) 26:05( 9) 31:57( 9) 35:18( 8) 36:45( 8) 45:14(10) 49:58(10) 55:39(10) 58:35(10) 64:56(10) 70:11(10) 73:06( 9) 82:02( 9) 83:37( 9) 86:54( 9) 88:58( 9) 93:09( 9) 94:54( 9) 99:21( 9) 101:45( 9) 103:17( 9) 103:52( 9) 104:53( 9)
4:12[10] 3:19[ 9] 2:15[11] 2:27[ 9] 3:21[ 9] 8:11[ 8] 2:20[10] 5:52[11] 3:21[ 8] 1:27[ 8] 8:29[15] 4:44[11] 5:41[10] 2:56[ 5] 6:21[ 8] 5:15[10] 2:55[ 6] 8:56[13] 1:35[11] 3:17[12] 2:04[ 8] 4:11[ 8] 1:45[ 6] 4:27[11] 2:24[10] 1:32[10] 0:35[ 1] 1:01[ 5]
10. Reigo Teervalt Peko 01:47.13 5:27(13) 8:30(12) 11:08(13) 13:53(13) 17:08(12) 25:31(12) 27:44(12) 33:12(11) 36:43(10) 38:15(10) 42:26( 9) 46:17( 9) 51:45( 8) 54:43( 8) 61:18( 9) 69:52( 9) 75:54(10) 84:02(10) 85:21(10) 88:18(10) 90:26(10) 95:17(10) 97:13(10) 101:36(10) 104:02(10) 105:34(10) 106:24(10) 107:13(10)
5:27[13] 3:03[ 8] 2:38[14] 2:45[12] 3:15[ 8] 8:23[11] 2:13[ 9] 5:28[ 8] 3:31[ 9] 1:32[ 9] 4:11[ 6] 3:51[ 4] 5:28[ 8] 2:58[ 6] 6:35[ 9] 8:34[14] 6:02[14] 8:08[ 9] 1:19[ 6] 2:57[ 9] 2:08[ 9] 4:51[11] 1:56[11] 4:23[10] 2:26[12] 1:32[10] 0:50[ 9] 0:49[ 1]
11. Ragnar Kruusla West 01:50.27 4:10( 9) 7:36(11) 9:30( 8) 11:52( 8) 15:19( 8) 24:19(11) 26:45(10) 35:16(12) 39:08(11) 41:16(11) 45:38(11) 51:22(11) 56:43(11) 61:08(11) 68:21(11) 73:06(11) 76:50(11) 85:06(11) 87:37(11) 90:36(11) 93:08(11) 97:22(11) 99:38(11) 104:19(11) 106:39(11) 108:26(11) 109:18(11) 110:27(11)
4:10[ 9] 3:26[11] 1:54[ 7] 2:22[ 8] 3:27[10] 9:00[13] 2:26[11] 8:31[14] 3:52[12] 2:08[14] 4:22[ 9] 5:44[15] 5:21[ 7] 4:25[13] 7:13[11] 4:45[ 6] 3:44[ 9] 8:16[10] 2:31[14] 2:59[11] 2:32[12] 4:14[ 9] 2:16[13] 4:41[13] 2:20[ 9] 1:47[13] 0:52[11] 1:09[ 9]
12. Ott Rakkaselg HOK 01:53.58 5:30(14) 10:01(14) 12:32(15) 19:54(16) 23:27(16) 31:44(15) 34:12(15) 40:24(14) 44:10(13) 45:44(13) 50:25(13) 54:53(13) 60:09(13) 63:34(12) 73:45(13) 79:01(13) 81:55(13) 90:19(13) 91:51(13) 94:48(13) 97:16(12) 102:25(12) 104:08(12) 108:05(12) 110:04(12) 111:41(12) 112:43(12) 113:58(12)
5:30[14] 4:31[16] 2:31[12] 7:22[16] 3:33[11] 8:17[10] 2:28[12] 6:12[12] 3:46[11] 1:34[10] 4:41[10] 4:28[ 9] 5:16[ 6] 3:25[11] 10:11[14] 5:16[11] 2:54[ 5] 8:24[12] 1:32[10] 2:57[ 9] 2:28[11] 5:09[12] 1:43[ 5] 3:57[ 6] 1:59[ 7] 1:37[12] 1:02[13] 1:15[10]
13. Reimo Liiv Tammed 01:54.49 6:30(16) 10:21(15) 11:58(14) 16:28(14) 20:33(14) 30:57(14) 33:03(14) 38:03(13) 41:38(12) 42:56(12) 47:01(12) 51:59(12) 57:42(12) 64:03(13) 71:33(12) 77:19(12) 81:47(12) 89:25(12) 90:52(12) 93:38(12) 97:20(13) 102:50(13) 104:55(13) 108:13(13) 111:08(13) 112:36(13) 113:27(13) 114:49(13)
6:30[16] 3:51[13] 1:37[ 3] 4:30[15] 4:05[16] 10:24[14] 2:06[ 6] 5:00[ 3] 3:35[10] 1:18[ 4] 4:05[ 5] 4:58[12] 5:43[11] 6:21[14] 7:30[12] 5:46[13] 4:28[12] 7:38[ 7] 1:27[ 9] 2:46[ 8] 3:42[14] 5:30[13] 2:05[12] 3:18[ 3] 2:55[14] 1:28[ 8] 0:51[10] 1:22[13]
14. Kaido Hallik Ilves 02:46.07 6:10(15) 11:31(16) 14:55(16) 18:47(15) 22:42(15) 37:17(16) 39:52(16) 46:29(16) 50:33(15) 52:52(15) 88:41(15) 93:46(15) 100:58(14) 105:21(14) 114:01(14) 119:38(14) 123:36(14) 134:46(14) 137:01(14) 141:13(14) 144:17(14) 150:06(14) 152:46(14) 158:16(14) 161:08(14) 163:14(14) 164:38(14) 166:07(14)
6:10[15] 5:21[17] 3:24[17] 3:52[14] 3:55[14] 14:35[16] 2:35[15] 6:37[13] 4:04[14] 2:19[16] 35:49[16] 5:05[13] 7:12[14] 4:23[12] 8:40[13] 5:37[12] 3:58[10] 11:10[14] 2:15[13] 4:12[14] 3:04[13] 5:49[14] 2:40[14] 5:30[14] 2:52[13] 2:06[14] 1:24[14] 1:29[14]
Peeter Pihl Tammed Puuduv KP 3:30( 2) 6:21( 5) 8:02( 4) 10:03( 4) 13:08( 5) 22:05( 8) 23:58( 7) 29:08( 5)
3:30[ 2] 2:51[ 6] 1:41[ 4] 2:01[ 5] 3:05[ 7] 8:57[12] 1:53[ 4] 5:10[ 5]
Aleksandr Shved SRD Puuduv KP 4:00( 7) 7:26( 8) 10:16(11) 13:22(11) 18:02(13) 29:52(13) 32:25(13) 41:05(15) 45:53(14) 47:37(14) 53:20(14) 59:35(14)
4:00[ 7] 3:26[11] 2:50[16] 3:06[13] 4:40[17] 11:50[15] 2:33[14] 8:40[15] 4:48[15] 1:44[11] 5:43[12] 6:15[16]
Sander Nahkor TAOK Puuduv KP 14:27(17) 18:45(17) 21:26(17) 31:05(17) 35:04(17) 78:34(17) 81:11(17) 124:28(17) 128:24(16) 129:48(16) 135:35(16) 140:50(16)
14:27[17] 4:18[15] 2:41[15] 9:39[17] 3:59[15] 43:30[17] 2:37[16] 43:17[17] 3:56[13] 1:24[ 7] 5:47[13] 5:15[14]
Roman Guseinov Ei start
Tiit Poopuu JOKA Ei start
1. Olavi Ottas Kobras 01:07.06 2:13( 2) 4:49( 1) 5:59( 1) 8:14( 1) 11:59( 1) 16:08( 1) 18:27( 1) 23:45( 1) 25:09( 1) 28:00( 1) 30:47( 1) 38:39( 1) 45:46( 1) 48:02( 1) 48:51( 1) 55:42( 1) 59:05( 1) 62:54( 1) 65:07( 1) 65:52( 1) 67:06( 1)
2:13[ 2] 2:36[ 1] 1:10[ 3] 2:15[ 1] 3:45[ 1] 4:09[ 1] 2:19[ 4] 5:18[ 1] 1:24[ 2] 2:51[ 5] 2:47[ 1] 7:52[ 1] 7:07[ 3] 2:16[11] 0:49[ 1] 6:51[ 1] 3:23[14] 3:49[ 4] 2:13[ 4] 0:45[ 4] 1:14[ 6]
2. Tarmo Kuub LSF PT 01:13.51 2:51(10) 5:32( 3) 6:59( 3) 9:44( 3) 15:17( 2) 20:12( 2) 22:36( 2) 29:25( 2) 31:24( 2) 33:55( 2) 37:06( 2) 47:06( 2) 53:54( 2) 56:04( 2) 56:53( 2) 64:55( 2) 66:28( 2) 70:08( 2) 72:14( 2) 72:53( 2) 73:51( 2)
2:51[10] 2:41[ 2] 1:27[ 9] 2:45[ 6] 5:33[ 3] 4:55[ 4] 2:24[ 5] 6:49[ 9] 1:59[ 9] 2:31[ 2] 3:11[ 2] 10:00[ 2] 6:48[ 2] 2:10[ 9] 0:49[ 1] 8:02[ 2] 1:33[ 3] 3:40[ 2] 2:06[ 1] 0:39[ 2] 0:58[ 1]
3. Jaan Tarmak SK100 01:24.25 2:11( 1) 8:37(13) 10:05(12) 12:36(11) 20:06(10) 29:18(12) 31:28(11) 37:07(11) 38:37(11) 41:18(11) 45:04( 8) 56:27( 6) 63:14( 5) 65:19( 5) 66:09( 5) 75:25( 4) 76:59( 4) 80:39( 3) 82:46( 3) 83:19( 3) 84:25( 3)
2:11[ 1] 6:26[13] 1:28[10] 2:31[ 5] 7:30[ 7] 9:12[13] 2:10[ 2] 5:39[ 3] 1:30[ 3] 2:41[ 3] 3:46[ 4] 11:23[ 6] 6:47[ 1] 2:05[ 6] 0:50[ 3] 9:16[ 7] 1:34[ 4] 3:40[ 2] 2:07[ 2] 0:33[ 1] 1:06[ 4]
4. Andres Lauba TON 01:27.22 3:08(12) 8:08(11) 9:34(11) 12:30(10) 23:17(12) 29:00(11) 31:37(12) 37:29(12) 39:01(12) 41:24(12) 45:27( 9) 57:31( 8) 64:44( 7) 66:43( 7) 67:43( 7) 76:08( 5) 77:53( 5) 82:25( 4) 85:01( 4) 86:04( 4) 87:22( 4)
3:08[12] 5:00[12] 1:26[ 8] 2:56[ 9] 10:47[13] 5:43[ 8] 2:37[10] 5:52[ 5] 1:32[ 5] 2:23[ 1] 4:03[ 6] 12:04[ 8] 7:13[ 5] 1:59[ 3] 1:00[ 7] 8:25[ 4] 1:45[ 7] 4:32[ 9] 2:36[ 9] 1:03[12] 1:18[ 9]
5. Toomas Tiivel 01:28.00 2:49( 9) 5:42( 5) 7:03( 4) 9:49( 5) 15:31( 3) 21:02( 3) 23:34( 3) 31:04( 4) 32:46( 4) 36:07( 3) 41:20( 3) 55:51( 5) 64:00( 6) 66:10( 6) 67:16( 6) 76:37( 6) 78:35( 6) 82:57( 5) 85:32( 5) 86:25( 5) 88:00( 5)
2:49[ 9] 2:53[ 3] 1:21[ 7] 2:46[ 7] 5:42[ 5] 5:31[ 7] 2:32[ 7] 7:30[12] 1:42[ 7] 3:21[10] 5:13[ 9] 14:31[12] 8:09[10] 2:10[ 9] 1:06[12] 9:21[ 8] 1:58[10] 4:22[ 8] 2:35[ 8] 0:53[ 8] 1:35[14]
6. Riho Enni HOK 01:28.11 2:24( 4) 7:20( 8) 8:28( 8) 10:58( 8) 16:26( 4) 21:29( 4) 24:01( 4) 30:36( 3) 32:13( 3) 38:06( 4) 42:00( 5) 52:58( 3) 60:36( 3) 62:30( 3) 63:20( 3) 71:56( 3) 73:36( 3) 83:31( 6) 86:13( 6) 86:57( 6) 88:11( 6)
2:24[ 4] 4:56[11] 1:08[ 1] 2:30[ 4] 5:28[ 2] 5:03[ 5] 2:32[ 7] 6:35[ 7] 1:37[ 6] 5:53[13] 3:54[ 5] 10:58[ 3] 7:38[ 6] 1:54[ 2] 0:50[ 3] 8:36[ 5] 1:40[ 6] 9:55[13] 2:42[10] 0:44[ 3] 1:14[ 6]
7. Margus Lehtme 01:28.27 2:46( 8) 7:37(10) 8:48( 9) 11:55( 9) 17:36( 5) 22:28( 5) 24:40( 5) 32:06( 5) 37:00( 8) 40:28( 9) 45:00( 7) 57:56( 9) 65:50( 9) 67:59( 9) 69:04( 9) 77:45( 7) 79:57( 7) 84:08( 7) 86:32( 7) 87:18( 7) 88:27( 7)
2:46[ 8] 4:51[10] 1:11[ 4] 3:07[11] 5:41[ 4] 4:52[ 3] 2:12[ 3] 7:26[11] 4:54[14] 3:28[11] 4:32[ 8] 12:56[10] 7:54[ 7] 2:09[ 8] 1:05[11] 8:41[ 6] 2:12[11] 4:11[ 7] 2:24[ 5] 0:46[ 6] 1:09[ 5]
8. Karmo Kübarsepp Jõhvikas 01:29.43 2:23( 3) 5:25( 2) 7:48( 7) 10:08( 6) 20:23(11) 24:57( 7) 26:56( 7) 32:18( 6) 34:14( 5) 39:33( 6) 47:17(10) 61:18(11) 68:25(11) 70:29(11) 71:30(11) 79:45( 8) 82:13( 8) 85:50( 8) 87:57( 8) 88:43( 8) 89:43( 8)
2:23[ 3] 3:02[ 4] 2:23[14] 2:20[ 2] 10:15[12] 4:34[ 2] 1:59[ 1] 5:22[ 2] 1:56[ 8] 5:19[12] 7:44[13] 14:01[11] 7:07[ 3] 2:04[ 5] 1:01[ 8] 8:15[ 3] 2:28[13] 3:37[ 1] 2:07[ 2] 0:46[ 6] 1:00[ 2]
9. Leonid Malikov CoxArt 01:33.24 2:37( 7) 5:41( 4) 6:58( 2) 9:48( 4) 18:58( 8) 26:10( 9) 28:39( 8) 34:58( 8) 36:59( 7) 40:08( 8) 44:20( 6) 56:40( 7) 65:27( 8) 67:32( 8) 68:52( 8) 82:38(10) 84:09( 9) 88:16( 9) 91:00( 9) 92:00( 9) 93:24( 9)
2:37[ 7] 3:04[ 5] 1:17[ 6] 2:50[ 8] 9:10[11] 7:12[10] 2:29[ 6] 6:19[ 6] 2:01[10] 3:09[ 7] 4:12[ 7] 12:20[ 9] 8:47[12] 2:05[ 6] 1:20[13] 13:46[11] 1:31[ 2] 4:07[ 6] 2:44[11] 1:00[10] 1:24[12]
10. Vladislav Pahhomenkov SRD 01:34.45 2:34( 5) 6:34( 7) 7:47( 6) 10:51( 7) 18:34( 7) 23:40( 6) 26:15( 6) 32:52( 7) 34:55( 6) 38:13( 5) 41:57( 4) 53:12( 4) 61:27( 4) 63:19( 4) 64:09( 4) 82:31( 9) 84:22(11) 89:09(10) 92:13(10) 93:25(10) 94:45(10)
2:34[ 5] 4:00[ 8] 1:13[ 5] 3:04[10] 7:43[ 9] 5:06[ 6] 2:35[ 9] 6:37[ 8] 2:03[11] 3:18[ 8] 3:44[ 3] 11:15[ 5] 8:15[11] 1:52[ 1] 0:50[ 3] 18:22[14] 1:51[ 9] 4:47[10] 3:04[12] 1:12[14] 1:20[10]
11. Michael Raer SRD 01:38.32 3:31(13) 7:27( 9) 9:18(10) 12:37(12) 19:42( 9) 25:42( 8) 28:42( 9) 35:34( 9) 37:45(10) 41:03(10) 51:16(12) 62:57(12) 72:02(12) 74:03(12) 75:07(12) 85:56(12) 87:33(12) 92:36(11) 96:00(11) 97:01(11) 98:32(11)
3:31[13] 3:56[ 7] 1:51[12] 3:19[12] 7:05[ 6] 6:00[ 9] 3:00[13] 6:52[10] 2:11[12] 3:18[ 8] 10:13[14] 11:41[ 7] 9:05[13] 2:01[ 4] 1:04[10] 10:49[ 9] 1:37[ 5] 5:03[11] 3:24[13] 1:01[11] 1:31[13]
12. Allan Roosimägi Jõhvikas 01:43.06 2:36( 6) 5:57( 6) 7:06( 5) 9:32( 2) 18:13( 6) 27:14(10) 30:02(10) 35:46(10) 37:17( 9) 40:03( 7) 47:34(11) 58:37(10) 66:40(10) 68:56(10) 69:52(10) 82:58(11) 84:09( 9) 96:53(12) 100:47(12) 101:52(12) 103:06(12)
2:36[ 6] 3:21[ 6] 1:09[ 2] 2:26[ 3] 8:41[10] 9:01[12] 2:48[12] 5:44[ 4] 1:31[ 4] 2:46[ 4] 7:31[12] 11:03[ 4] 8:03[ 9] 2:16[11] 0:56[ 6] 13:06[10] 1:11[ 1] 12:44[14] 3:54[14] 1:05[13] 1:14[ 6]
13. Alar Alajaan 01:56.56 4:03(14) 8:33(12) 10:15(13) 14:07(13) 25:29(14) 36:27(14) 39:06(14) 51:26(14) 52:31(14) 55:35(14) 61:06(13) 79:56(13) 87:54(13) 91:40(13) 92:43(13) 106:55(13) 108:41(13) 112:39(13) 115:10(13) 115:55(13) 116:56(13)
4:03[14] 4:30[ 9] 1:42[11] 3:52[14] 11:22[14] 10:58[14] 2:39[11] 12:20[14] 1:05[ 1] 3:04[ 6] 5:31[10] 18:50[13] 7:58[ 8] 3:46[13] 1:03[ 9] 14:12[12] 1:46[ 8] 3:58[ 5] 2:31[ 6] 0:45[ 4] 1:01[ 3]
14. Marek Berkman Orion 02:08.40 3:02(11) 10:56(14) 12:47(14) 16:27(14) 24:08(13) 32:15(13) 35:58(13) 46:13(13) 48:24(13) 54:39(13) 61:26(14) 80:51(14) 93:20(14) 99:18(14) 100:44(14) 116:28(14) 118:46(14) 123:53(14) 126:25(14) 127:18(14) 128:40(14)
3:02[11] 7:54[14] 1:51[12] 3:40[13] 7:41[ 8] 8:07[11] 3:43[14] 10:15[13] 2:11[12] 6:15[14] 6:47[11] 19:25[14] 12:29[14] 5:58[14] 1:26[14] 15:44[13] 2:18[12] 5:07[12] 2:32[ 7] 0:53[ 8] 1:22[11]
Toomas Telgma Voller Ei start
1. Henrik Brus Lalle 00:58.20 6:13( 1) 8:17( 1) 17:11( 3) 24:17( 1) 26:52( 1) 30:36( 1) 35:18( 1) 39:10( 1) 43:53( 1) 47:43( 1) 53:12( 1) 55:57( 1) 56:56( 1) 58:20( 1)
6:13[ 1] 2:04[ 3] 8:54[ 6] 7:06[ 2] 2:35[ 1] 3:44[ 1] 4:42[ 4] 3:52[ 1] 4:43[ 2] 3:50[ 1] 5:29[ 1] 2:45[ 2] 0:59[ 2] 1:24[ 6]
2. Guido Aus HOK 01:06.29 6:50( 3) 8:50( 2) 14:42( 1) 24:34( 2) 27:42( 2) 32:43( 2) 36:01( 2) 46:06( 2) 50:58( 2) 55:28( 2) 61:35( 2) 64:23( 2) 65:13( 2) 66:29( 2)
6:50[ 3] 2:00[ 2] 5:52[ 2] 9:52[ 4] 3:08[ 3] 5:01[ 3] 3:18[ 1] 10:05[ 6] 4:52[ 3] 4:30[ 2] 6:07[ 3] 2:48[ 3] 0:50[ 1] 1:16[ 2]
3. Indrek Pung Rakv 01:09.03 16:45( 8) 18:34( 8) 23:39( 5) 30:23( 4) 33:27( 4) 37:19( 4) 42:51( 4) 47:18( 4) 51:52( 3) 57:59( 4) 64:04( 3) 66:34( 3) 67:35( 3) 69:03( 3)
16:45[ 8] 1:49[ 1] 5:05[ 1] 6:44[ 1] 3:04[ 2] 3:52[ 2] 5:32[ 5] 4:27[ 2] 4:34[ 1] 6:07[ 4] 6:05[ 2] 2:30[ 1] 1:01[ 4] 1:28[ 7]
4. Mart Sooberg 01:09.25 7:16( 4) 9:44( 3) 16:03( 2) 28:23( 3) 31:34( 3) 36:59( 3) 40:33( 3) 46:21( 3) 53:09( 4) 57:53( 3) 64:17( 4) 67:18( 4) 68:21( 4) 69:25( 4)
7:16[ 4] 2:28[ 4] 6:19[ 4] 12:20[ 5] 3:11[ 4] 5:25[ 4] 3:34[ 2] 5:48[ 3] 6:48[ 4] 4:44[ 3] 6:24[ 4] 3:01[ 4] 1:03[ 5] 1:04[ 1]
5. Toomas Idnurm 01:55.57 8:37( 5) 12:51( 5) 18:47( 4) 33:36( 5) 39:23( 5) 48:40( 5) 52:26( 5) 62:03( 5) 74:06( 5) 81:20( 5) 108:42( 5) 113:34( 5) 114:39( 5) 115:57( 5)
8:37[ 5] 4:14[ 7] 5:56[ 3] 14:49[ 8] 5:47[ 8] 9:17[ 6] 3:46[ 3] 9:37[ 5] 12:03[ 6] 7:14[ 6] 27:22[ 7] 4:52[ 7] 1:05[ 6] 1:18[ 3]
6. Dmitri Gridin Jõhvikas 02:31.34 14:21( 7) 17:14( 6) 26:49( 7) 40:15( 7) 44:38( 7) 58:45( 7) 70:09( 6) 81:48( 6) 110:24( 6) 126:32( 6) 144:58( 6) 149:16( 6) 150:15( 6) 151:34( 6)
14:21[ 7] 2:53[ 5] 9:35[ 7] 13:26[ 6] 4:23[ 6] 14:07[ 7] 11:24[ 6] 11:39[ 7] 28:36[ 7] 16:08[ 7] 18:26[ 6] 4:18[ 6] 0:59[ 2] 1:19[ 4]
7. Anton Roolaid TAOK 02:34.02 27:36( 9) 31:57( 9) 42:35( 9) 56:53( 9) 63:41( 9) 88:07( 8) 115:34( 7) 124:46( 7) 132:36( 7) 139:03( 7) 148:05( 7) 151:32( 7) 152:41( 7) 154:02( 7)
27:36[ 9] 4:21[ 8] 10:38[ 8] 14:18[ 7] 6:48[ 9] 24:26[ 8] 27:27[ 7] 9:12[ 4] 7:50[ 5] 6:27[ 5] 9:02[ 5] 3:27[ 5] 1:09[ 7] 1:21[ 5]
Indrek Roasto Katk 6:21( 2) 9:47( 4) 27:31( 8) 37:06( 6) 40:58( 6) 48:45( 6)
6:21[ 2] 3:26[ 6] 17:44[ 9] 9:35[ 3] 3:52[ 5] 7:47[ 5]
Joakim Kejser OK PAN Aarhus Puuduv KP 11:16( 6) 17:24( 7) 24:18( 6) 45:57( 8) 50:46( 8)
11:16[ 6] 6:08[ 9] 6:54[ 5] 21:39[ 9] 4:49[ 7]
Marko Süld HOK Ei start
Jevgeni Shejanov SRD Ei start
1. Andrei Nikitin SRD 01:02.03 3:33( 1) 4:58( 1) 6:58( 1) 14:23( 1) 16:30( 1) 22:05( 1) 24:36( 1) 27:23( 1) 28:57( 1) 31:13( 1) 37:46( 1) 41:17( 1) 42:59( 1) 46:39( 1) 49:41( 1) 54:29( 1) 58:10( 1) 59:55( 1) 61:00( 1) 62:03( 1)
3:33[ 1] 1:25[ 2] 2:00[ 1] 7:25[ 2] 2:07[ 2] 5:35[ 8] 2:31[ 2] 2:47[11] 1:34[ 1] 2:16[ 7] 6:33[ 5] 3:31[ 1] 1:42[ 5] 3:40[13] 3:02[ 1] 4:48[ 1] 3:41[ 1] 1:45[ 5] 1:05[ 2] 1:03[ 7]
2. Tõnis Kruusmaa Rakv 01:05.03 4:00( 3) 5:30( 2) 8:02( 3) 15:02( 2) 17:14( 2) 22:53( 2) 25:44( 2) 28:16( 2) 30:10( 2) 33:14( 3) 39:42( 3) 43:31( 2) 45:11( 2) 47:31( 2) 50:46( 2) 56:34( 2) 60:41( 2) 62:28( 2) 63:54( 2) 65:03( 2)
4:00[ 3] 1:30[ 5] 2:32[10] 7:00[ 1] 2:12[ 3] 5:39[ 9] 2:51[ 8] 2:32[10] 1:54[10] 3:04[12] 6:28[ 4] 3:49[ 3] 1:40[ 4] 2:20[ 3] 3:15[ 3] 5:48[ 3] 4:07[ 8] 1:47[ 6] 1:26[13] 1:09[10]
3. Dmitri Shved SRD 01:06.59 4:52( 9) 6:14( 7) 8:29( 6) 16:45( 4) 18:51( 3) 24:07( 4) 26:47( 3) 28:54( 3) 30:41( 3) 32:56( 2) 39:16( 2) 43:33( 3) 45:24( 3) 48:07( 3) 51:30( 3) 58:43( 3) 62:39( 3) 64:27( 3) 65:46( 3) 66:59( 3)
4:52[ 9] 1:22[ 1] 2:15[ 3] 8:16[ 6] 2:06[ 1] 5:16[ 6] 2:40[ 4] 2:07[ 3] 1:47[ 3] 2:15[ 6] 6:20[ 2] 4:17[ 7] 1:51[ 7] 2:43[ 8] 3:23[ 5] 7:13[12] 3:56[ 4] 1:48[ 7] 1:19[12] 1:13[13]
4. Meelis Mälter KEKRSK 01:07.19 5:38(12) 8:02(11) 10:17(11) 18:30( 8) 20:57( 8) 25:48( 7) 28:28( 5) 30:39( 5) 32:27( 5) 34:41( 4) 40:58( 4) 45:20( 4) 46:59( 4) 50:02( 4) 53:15( 4) 59:35( 4) 63:26( 4) 65:02( 4) 66:07( 4) 67:19( 4)
5:38[12] 2:24[12] 2:15[ 3] 8:13[ 4] 2:27[ 8] 4:51[ 1] 2:40[ 4] 2:11[ 5] 1:48[ 4] 2:14[ 5] 6:17[ 1] 4:22[ 9] 1:39[ 3] 3:03[10] 3:13[ 2] 6:20[ 5] 3:51[ 2] 1:36[ 1] 1:05[ 2] 1:12[12]
5. Tanel Kannel Rae 01:10.20 9:01(13) 10:34(13) 12:45(13) 20:59(11) 23:25(11) 28:30(10) 31:17(10) 33:13(10) 34:57(10) 37:08(10) 43:34( 7) 47:50( 7) 50:19( 7) 52:22( 6) 55:43( 6) 62:26( 6) 66:43( 5) 68:20( 5) 69:23( 5) 70:20( 5)
9:01[13] 1:33[ 7] 2:11[ 2] 8:14[ 5] 2:26[ 7] 5:05[ 2] 2:47[ 6] 1:56[ 1] 1:44[ 2] 2:11[ 3] 6:26[ 3] 4:16[ 6] 2:29[11] 2:03[ 1] 3:21[ 4] 6:43[ 9] 4:17[10] 1:37[ 2] 1:03[ 1] 0:57[ 3]
6. Neeme Loorits Kape 01:11.05 5:30(11) 7:18(10) 9:43( 9) 18:46( 9) 21:27( 9) 27:24( 9) 30:14( 9) 32:45( 9) 34:43( 9) 36:48( 9) 43:45( 8) 48:03( 8) 50:30( 8) 52:36( 7) 56:01( 7) 63:13( 7) 67:04( 6) 68:47( 6) 69:57( 6) 71:05( 6)
5:30[11] 1:48[10] 2:25[ 9] 9:03[ 9] 2:41[12] 5:57[11] 2:50[ 7] 2:31[ 9] 1:58[11] 2:05[ 1] 6:57[ 7] 4:18[ 8] 2:27[10] 2:06[ 2] 3:25[ 7] 7:12[11] 3:51[ 2] 1:43[ 4] 1:10[ 8] 1:08[ 9]
7. Ain Fjodorov Rae 01:11.46 3:36( 2) 6:15( 8) 8:39( 8) 16:37( 3) 18:58( 4) 24:06( 3) 29:35( 7) 31:37( 6) 33:28( 6) 35:35( 6) 43:18( 6) 47:06( 5) 48:37( 5) 51:00( 5) 54:27( 5) 61:05( 5) 67:06( 7) 69:38( 7) 70:46( 7) 71:46( 7)
3:36[ 2] 2:39[13] 2:24[ 8] 7:58[ 3] 2:21[ 5] 5:08[ 4] 5:29[15] 2:02[ 2] 1:51[ 6] 2:07[ 2] 7:43[10] 3:48[ 2] 1:31[ 1] 2:23[ 4] 3:27[ 8] 6:38[ 6] 6:01[13] 2:32[13] 1:08[ 5] 1:00[ 6]
8. Lauri Lahtmäe Kape 01:13.08 4:18( 7) 5:58( 6) 8:13( 4) 16:51( 5) 19:14( 5) 24:24( 5) 29:47( 8) 32:02( 7) 33:51( 7) 36:39( 7) 45:37(10) 50:36(10) 52:40( 9) 55:03( 9) 58:26( 9) 64:39( 8) 69:28( 8) 71:06( 8) 72:11( 8) 73:08( 8)
4:18[ 7] 1:40[ 8] 2:15[ 3] 8:38[ 7] 2:23[ 6] 5:10[ 5] 5:23[14] 2:15[ 6] 1:49[ 5] 2:48[10] 8:58[13] 4:59[11] 2:04[ 9] 2:23[ 4] 3:23[ 5] 6:13[ 4] 4:49[11] 1:38[ 3] 1:05[ 2] 0:57[ 3]
9. Mati Mägi HOK 01:14.44 4:17( 6) 5:47( 5) 8:38( 7) 17:19( 6) 19:52( 6) 24:59( 6) 27:59( 4) 30:20( 4) 32:25( 4) 34:51( 5) 42:13( 5) 47:43( 6) 49:26( 6) 52:44( 8) 56:19( 8) 66:26( 9) 70:39( 9) 72:30( 9) 73:48( 9) 74:44( 9)
4:17[ 6] 1:30[ 5] 2:51[12] 8:41[ 8] 2:33[10] 5:07[ 3] 3:00[ 9] 2:21[ 7] 2:05[12] 2:26[ 9] 7:22[ 9] 5:30[12] 1:43[ 6] 3:18[12] 3:35[ 9] 10:07[14] 4:13[ 9] 1:51[ 9] 1:18[11] 0:56[ 2]
10. Toomas Marrandi JOKA 01:16.44 4:00( 3) 5:42( 4) 8:14( 5) 20:04(10) 22:32(10) 30:38(11) 33:09(11) 35:36(11) 37:27(11) 41:53(11) 48:37(11) 53:01(11) 55:32(11) 58:06(10) 61:58(10) 68:38(10) 72:42(10) 74:38(10) 75:46(10) 76:44(10)
4:00[ 3] 1:42[ 9] 2:32[10] 11:50[13] 2:28[ 9] 8:06[15] 2:31[ 2] 2:27[ 8] 1:51[ 6] 4:26[15] 6:44[ 6] 4:24[10] 2:31[12] 2:34[ 6] 3:52[11] 6:40[ 7] 4:04[ 7] 1:56[11] 1:08[ 5] 0:58[ 5]
11. Meelis Merenäkk 01:18.43 4:13( 5) 5:38( 3) 7:56( 2) 17:53( 7) 20:32( 7) 26:35( 8) 29:01( 6) 32:37( 8) 34:29( 8) 36:46( 8) 45:06( 9) 49:14( 9) 55:27(10) 58:12(11) 63:15(11) 70:26(11) 74:24(11) 76:19(11) 77:32(11) 78:43(11)
4:13[ 5] 1:25[ 2] 2:18[ 6] 9:57[10] 2:39[11] 6:03[12] 2:26[ 1] 3:36[13] 1:52[ 8] 2:17[ 8] 8:20[12] 4:08[ 5] 6:13[14] 2:45[ 9] 5:03[13] 7:11[10] 3:58[ 6] 1:55[10] 1:13[ 9] 1:11[11]
12. Mati Korrol Mercury 01:20.12 14:49(14) 16:14(14) 18:37(14) 29:11(14) 31:29(14) 36:58(14) 41:21(14) 43:30(14) 45:23(13) 47:35(13) 54:46(13) 58:46(13) 60:23(13) 63:03(13) 66:40(13) 72:24(12) 76:21(12) 78:09(12) 79:17(12) 80:12(12)
14:49[14] 1:25[ 2] 2:23[ 7] 10:34[12] 2:18[ 4] 5:29[ 7] 4:23[13] 2:09[ 4] 1:53[ 9] 2:12[ 4] 7:11[ 8] 4:00[ 4] 1:37[ 2] 2:40[ 7] 3:37[10] 5:44[ 2] 3:57[ 5] 1:48[ 7] 1:08[ 5] 0:55[ 1]
13. Kalle Metsoja Mercury 01:24.56 4:19( 8) 9:00(12) 12:01(12) 22:15(12) 25:07(12) 30:59(12) 34:00(12) 37:25(12) 39:45(12) 42:41(12) 50:56(12) 57:15(12) 59:18(12) 62:32(12) 66:29(12) 73:10(13) 80:29(13) 82:37(13) 83:50(13) 84:56(13)
4:19[ 8] 4:41[14] 3:01[13] 10:14[11] 2:52[13] 5:52[10] 3:01[10] 3:25[12] 2:20[13] 2:56[11] 8:15[11] 6:19[14] 2:03[ 8] 3:14[11] 3:57[12] 6:41[ 8] 7:19[14] 2:08[12] 1:13[ 9] 1:06[ 8]
14. Aleksandr Shein Kuzmolovo 01:39.24 5:05(10) 6:58( 9) 10:11(10) 24:05(13) 27:30(13) 34:52(13) 39:03(13) 43:12(13) 46:22(14) 49:55(14) 59:59(14) 67:17(14) 69:52(14) 73:49(14) 79:10(14) 87:37(14) 93:09(14) 95:53(14) 97:49(14) 99:24(14)
5:05[10] 1:53[11] 3:13[14] 13:54[14] 3:25[15] 7:22[13] 4:11[12] 4:09[15] 3:10[15] 3:33[13] 10:04[14] 7:18[15] 2:35[13] 3:57[15] 5:21[14] 8:27[13] 5:32[12] 2:44[14] 1:56[15] 1:35[15]
15. Sergei Muižnieks Jõhvikas 02:45.44 19:03(15) 24:01(15) 44:01(15) 63:47(15) 67:10(15) 75:00(15) 78:45(15) 82:35(15) 85:17(15) 89:21(15) 107:57(15) 114:09(15) 124:43(15) 128:32(15) 134:55(15) 148:59(15) 159:19(15) 162:21(15) 164:10(15) 165:44(15)
19:03[15] 4:58[15] 20:00[15] 19:46[15] 3:23[14] 7:50[14] 3:45[11] 3:50[14] 2:42[14] 4:04[14] 18:36[15] 6:12[13] 10:34[15] 3:49[14] 6:23[15] 14:04[15] 10:20[15] 3:02[15] 1:49[14] 1:34[14]
Aimar Liiver Elioni SK Ei start
Heiti Hallikma Võru Ei start
1. Randy Korb Peko 01:02.20 1:45( 1) 3:46( 1) 4:46( 1) 6:41( 1) 10:42( 1) 14:42( 1) 16:37( 1) 21:31( 1) 23:06( 1) 25:23( 1) 28:00( 1) 36:35( 1) 42:59( 1) 44:40( 1) 45:24( 1) 52:46( 1) 54:03( 1) 57:55( 1) 60:05( 1) 60:55( 1) 62:20( 1)
1:45[ 1] 2:01[ 1] 1:00[ 1] 1:55[ 1] 4:01[ 2] 4:00[ 1] 1:55[ 2] 4:54[ 4] 1:35[10] 2:17[ 1] 2:37[ 1] 8:35[ 3] 6:24[ 3] 1:41[ 5] 0:44[ 1] 7:22[ 7] 1:17[ 1] 3:52[10] 2:10[ 8] 0:50[12] 1:25[19]
2. Igor Gavrilov Pro-Sport OK 01:03.47 2:11( 6) 5:24(10) 6:32(10) 8:34( 7) 12:51( 6) 17:00( 6) 19:05( 6) 23:30( 5) 24:58( 5) 27:32( 4) 30:36( 3) 39:26( 4) 45:38( 3) 47:14( 2) 48:15( 3) 55:13( 2) 56:32( 2) 59:54( 2) 61:49( 2) 62:36( 2) 63:47( 2)
2:11[ 6] 3:13[11] 1:08[ 7] 2:02[ 2] 4:17[ 5] 4:09[ 3] 2:05[ 6] 4:25[ 2] 1:28[ 4] 2:34[10] 3:04[ 3] 8:50[ 5] 6:12[ 1] 1:36[ 2] 1:01[15] 6:58[ 4] 1:19[ 2] 3:22[ 4] 1:55[ 2] 0:47[ 7] 1:11[10]
3. Margus Marrandi JOKA 01:03.56 1:50( 2) 4:28( 2) 5:35( 3) 7:37( 2) 12:06( 3) 16:23( 3) 18:21( 3) 23:23( 4) 24:45( 4) 27:53( 5) 30:57( 5) 39:01( 3) 45:49( 4) 47:30( 4) 48:26( 4) 55:25( 3) 56:58( 3) 60:15( 3) 62:13( 3) 62:58( 3) 63:56( 3)
1:50[ 2] 2:38[ 8] 1:07[ 6] 2:02[ 2] 4:29[ 7] 4:17[ 5] 1:58[ 5] 5:02[ 5] 1:22[ 2] 3:08[15] 3:04[ 3] 8:04[ 1] 6:48[ 8] 1:41[ 5] 0:56[10] 6:59[ 5] 1:33[10] 3:17[ 1] 1:58[ 4] 0:45[ 5] 0:58[ 2]
4. Pär Lilja IFK Lidingö 01:05.19 1:53( 3) 4:28( 2) 5:31( 2) 7:39( 3) 11:48( 2) 15:58( 2) 18:09( 2) 22:31( 2) 24:19( 2) 26:43( 2) 29:43( 2) 38:44( 2) 45:33( 2) 47:23( 3) 48:08( 2) 56:27( 4) 57:49( 4) 61:26( 4) 63:22( 4) 64:09( 4) 65:19( 4)
1:53[ 3] 2:35[ 6] 1:03[ 3] 2:08[ 4] 4:09[ 3] 4:10[ 4] 2:11[ 7] 4:22[ 1] 1:48[13] 2:24[ 4] 3:00[ 2] 9:01[ 6] 6:49[10] 1:50[ 8] 0:45[ 2] 8:19[11] 1:22[ 3] 3:37[ 6] 1:56[ 3] 0:47[ 7] 1:10[ 7]
5. Ilmar Udam JOKA 01:06.42 2:27(13) 4:36( 6) 5:37( 4) 8:02( 4) 12:45( 5) 16:50( 5) 18:29( 4) 23:02( 3) 24:20( 3) 26:46( 3) 30:47( 4) 42:04( 6) 48:52( 5) 50:29( 5) 51:28( 5) 58:22( 5) 59:45( 5) 63:04( 5) 64:58( 5) 65:47( 5) 66:42( 5)
2:27[13] 2:09[ 2] 1:01[ 2] 2:25[ 8] 4:43[ 8] 4:05[ 2] 1:39[ 1] 4:33[ 3] 1:18[ 1] 2:26[ 7] 4:01[14] 11:17[15] 6:48[ 8] 1:37[ 3] 0:59[13] 6:54[ 2] 1:23[ 4] 3:19[ 3] 1:54[ 1] 0:49[11] 0:55[ 1]
6. Tarmo Klaar Ilves 01:09.15 2:19( 9) 4:54( 7) 6:03( 7) 8:11( 5) 13:10( 7) 17:47( 7) 19:59( 7) 26:04( 7) 27:37( 7) 29:58( 6) 33:10( 6) 41:50( 5) 50:59( 9) 52:37( 8) 53:26( 8) 60:19( 6) 61:47( 6) 65:13( 6) 67:21( 6) 68:03( 6) 69:15( 6)
2:19[ 9] 2:35[ 6] 1:09[ 8] 2:08[ 4] 4:59[10] 4:37[ 7] 2:12[ 8] 6:05[12] 1:33[ 9] 2:21[ 3] 3:12[ 5] 8:40[ 4] 9:09[17] 1:38[ 4] 0:49[ 5] 6:53[ 1] 1:28[ 9] 3:26[ 5] 2:08[ 6] 0:42[ 1] 1:12[11]
7. Rain Piiri Elioni SK 01:10.27 2:34(14) 4:58( 8) 6:09( 8) 8:45(10) 14:21( 9) 20:15(13) 22:45(13) 28:38(12) 30:14(12) 32:34(12) 36:21(10) 45:53(10) 52:10(10) 54:00(10) 54:48(10) 61:44( 7) 63:11( 7) 66:29( 7) 68:37( 7) 69:20( 7) 70:27( 7)
2:34[14] 2:24[ 5] 1:11[11] 2:36[14] 5:36[12] 5:54[16] 2:30[15] 5:53[10] 1:36[11] 2:20[ 2] 3:47[12] 9:32[10] 6:17[ 2] 1:50[ 8] 0:48[ 3] 6:56[ 3] 1:27[ 8] 3:18[ 2] 2:08[ 6] 0:43[ 2] 1:07[ 5]
8. Priit Evardi JOKA 01:11.53 2:16( 8) 4:35( 5) 5:39( 5) 8:39( 8) 12:29( 4) 16:47( 4) 18:43( 5) 25:23( 6) 26:45( 6) 30:34( 8) 34:15( 8) 43:42( 8) 50:41( 8) 53:07( 9) 54:02( 9) 62:28( 9) 64:05( 9) 67:50( 8) 69:57( 8) 70:48( 8) 71:53( 8)
2:16[ 8] 2:19[ 4] 1:04[ 4] 3:00[19] 3:50[ 1] 4:18[ 6] 1:56[ 3] 6:40[15] 1:22[ 2] 3:49[19] 3:41[10] 9:27[ 8] 6:59[11] 2:26[18] 0:55[ 9] 8:26[12] 1:37[12] 3:45[ 7] 2:07[ 5] 0:51[15] 1:05[ 3]
9. Martin Aunin 01:12.31 3:46(19) 6:51(14) 8:00(14) 10:10(14) 14:29(11) 19:34(10) 21:51( 9) 27:53(11) 29:23(10) 32:00(10) 35:19( 9) 43:47( 9) 50:29( 7) 52:26( 7) 53:23( 7) 62:25( 8) 63:48( 8) 67:52( 9) 70:22( 9) 71:07( 9) 72:31( 9)
3:46[19] 3:05[10] 1:09[ 8] 2:10[ 6] 4:19[ 6] 5:05[12] 2:17[12] 6:02[11] 1:30[ 7] 2:37[11] 3:19[ 7] 8:28[ 2] 6:42[ 6] 1:57[13] 0:57[12] 9:02[15] 1:23[ 4] 4:04[13] 2:30[15] 0:45[ 5] 1:24[17]
10. Ott Toomet Ilves 01:13.46 2:15( 7) 4:32( 4) 5:41( 6) 8:11( 5) 13:48( 8) 19:46(11) 22:05(10) 27:18( 9) 29:21( 9) 31:52( 9) 37:14(12) 46:56(11) 53:30(11) 55:23(11) 56:13(11) 63:17(10) 65:11(10) 69:31(10) 71:44(10) 72:36(10) 73:46(10)
2:15[ 7] 2:17[ 3] 1:09[ 8] 2:30[12] 5:37[13] 5:58[17] 2:19[13] 5:13[ 6] 2:03[17] 2:31[ 9] 5:22[17] 9:42[11] 6:34[ 5] 1:53[11] 0:50[ 6] 7:04[ 6] 1:54[18] 4:20[17] 2:13[10] 0:52[17] 1:10[ 7]
11. Danilo Piht Mercury 01:14.38 2:25(11) 6:11(13) 7:15(12) 9:27(11) 14:22(10) 18:59( 8) 20:55( 8) 26:10( 8) 27:38( 8) 30:03( 7) 33:17( 7) 42:35( 7) 49:01( 6) 50:50( 6) 51:41( 6) 64:55(11) 66:18(11) 70:22(11) 72:41(11) 73:29(11) 74:38(11)
2:25[11] 3:46[13] 1:04[ 4] 2:12[ 7] 4:55[ 9] 4:37[ 7] 1:56[ 3] 5:15[ 7] 1:28[ 4] 2:25[ 5] 3:14[ 6] 9:18[ 7] 6:26[ 4] 1:49[ 7] 0:51[ 7] 13:14[19] 1:23[ 4] 4:04[13] 2:19[12] 0:48[ 9] 1:09[ 6]
12. Ingus Grasis Auseklis 01:17.38 3:07(17) 9:16(17) 10:48(17) 13:36(17) 17:50(16) 22:46(15) 24:59(15) 30:39(15) 33:39(15) 36:18(15) 40:27(14) 49:57(12) 56:43(12) 58:46(12) 59:46(12) 67:44(12) 69:23(12) 73:09(12) 75:19(12) 76:17(12) 77:38(12)
3:07[17] 6:09[17] 1:32[17] 2:48[17] 4:14[ 4] 4:56[ 9] 2:13[ 9] 5:40[ 9] 3:00[20] 2:39[14] 4:09[15] 9:30[ 9] 6:46[ 7] 2:03[15] 1:00[14] 7:58[ 9] 1:39[13] 3:46[ 9] 2:10[ 8] 0:58[19] 1:21[13]
13. Eero Raun 01:19.57 1:59( 4) 5:58(11) 7:10(11) 9:43(12) 14:44(13) 19:48(12) 22:07(11) 28:46(13) 30:27(13) 33:05(13) 36:59(11) 50:37(14) 58:04(13) 60:00(13) 60:48(13) 69:38(13) 71:11(13) 75:12(13) 77:45(13) 78:35(13) 79:57(13)
1:59[ 4] 3:59[14] 1:12[13] 2:33[13] 5:01[11] 5:04[11] 2:19[13] 6:39[14] 1:41[12] 2:38[13] 3:54[13] 13:38[18] 7:27[12] 1:56[12] 0:48[ 3] 8:50[13] 1:33[10] 4:01[12] 2:33[16] 0:50[12] 1:22[15]
14. Arvo Laanemets TAOK 01:20.03 2:05( 5) 5:00( 9) 6:13( 9) 8:40( 9) 14:30(12) 19:28( 9) 22:12(12) 27:27(10) 29:24(11) 32:01(11) 40:46(15) 50:54(15) 58:31(14) 60:44(14) 61:47(14) 69:56(14) 71:41(14) 75:55(14) 78:09(14) 78:57(14) 80:03(14)
2:05[ 5] 2:55[ 9] 1:13[14] 2:27[ 9] 5:50[16] 4:58[10] 2:44[18] 5:15[ 7] 1:57[16] 2:37[11] 8:45[20] 10:08[12] 7:37[13] 2:13[17] 1:03[16] 8:09[10] 1:45[14] 4:14[15] 2:14[11] 0:48[ 9] 1:06[ 4]
15. Aleksandr Petuhhov CoxArt 01:30.34 3:08(18) 7:54(16) 9:36(16) 12:24(16) 19:04(17) 24:16(17) 26:29(17) 33:47(17) 35:19(16) 37:47(16) 41:24(16) 58:10(17) 68:36(16) 70:28(16) 71:20(16) 80:18(15) 81:43(15) 85:58(15) 88:38(15) 89:21(15) 90:34(15)
3:08[18] 4:46[16] 1:42[19] 2:48[17] 6:40[17] 5:12[14] 2:13[ 9] 7:18[17] 1:32[ 8] 2:28[ 8] 3:37[ 9] 16:46[20] 10:26[18] 1:52[10] 0:52[ 8] 8:58[14] 1:25[ 7] 4:15[16] 2:40[18] 0:43[ 2] 1:13[12]
16. Kristjan-Taavi Vaiksalu Tammed 01:33.36 2:58(16) 7:41(15) 8:58(15) 11:26(15) 17:06(15) 23:12(16) 25:43(16) 33:39(16) 35:30(17) 39:21(17) 43:32(17) 56:04(16) 64:47(15) 66:54(15) 69:52(15) 80:50(16) 83:27(16) 88:01(16) 91:11(16) 92:08(16) 93:36(16)
2:58[16] 4:43[15] 1:17[15] 2:28[11] 5:40[15] 6:06[18] 2:31[16] 7:56[18] 1:51[15] 3:51[20] 4:11[16] 12:32[17] 8:43[15] 2:07[16] 2:58[20] 10:58[18] 2:37[19] 4:34[18] 3:10[19] 0:57[18] 1:28[20]
17. Viktor Kassatkin SRD 01:41.18 2:23(10) 6:01(12) 7:21(13) 9:48(13) 15:27(14) 20:36(14) 23:10(14) 29:41(14) 31:10(14) 33:35(14) 38:59(13) 50:11(13) 80:49(18) 82:23(18) 83:19(18) 91:12(17) 92:58(17) 96:43(17) 99:12(17) 99:55(17) 101:18(17)
2:23[10] 3:38[12] 1:20[16] 2:27[ 9] 5:39[14] 5:09[13] 2:34[17] 6:31[13] 1:29[ 6] 2:25[ 5] 5:24[18] 11:12[14] 30:38[20] 1:34[ 1] 0:56[10] 7:53[ 8] 1:46[15] 3:45[ 7] 2:29[14] 0:43[ 2] 1:23[16]
18. Eero Mõttus Võru 01:50.13 2:52(15) 10:04(19) 12:02(19) 14:40(19) 29:56(20) 37:58(20) 40:51(20) 47:32(18) 49:20(18) 52:35(18) 59:19(19) 75:18(20) 83:32(19) 86:08(19) 87:45(19) 97:19(19) 99:09(18) 104:20(18) 107:40(18) 108:52(18) 110:13(18)
2:52[15] 7:12[18] 1:58[20] 2:38[15] 15:16[20] 8:02[20] 2:53[19] 6:41[16] 1:48[13] 3:15[18] 6:44[19] 15:59[19] 8:14[14] 2:36[19] 1:37[18] 9:34[16] 1:50[16] 5:11[20] 3:20[20] 1:12[20] 1:21[13]
19. Andres Käver Extreme 01:51.03 3:49(20) 14:12(20) 15:44(20) 18:51(20) 26:46(19) 33:26(19) 38:27(19) 48:06(19) 50:24(19) 53:32(19) 57:15(18) 69:37(18) 78:40(17) 81:24(17) 83:01(17) 93:16(18) 101:13(19) 106:12(19) 108:48(19) 109:39(19) 111:03(19)
3:49[20] 10:23[20] 1:32[17] 3:07[20] 7:55[18] 6:40[19] 5:01[20] 9:39[19] 2:18[19] 3:08[15] 3:43[11] 12:22[16] 9:03[16] 2:44[20] 1:37[18] 10:15[17] 7:57[20] 4:59[19] 2:36[17] 0:51[15] 1:24[17]
20. Toomas Laur 01:55.33 2:25(11) 9:53(18) 11:04(18) 13:50(18) 22:39(18) 27:54(18) 30:07(18) 53:12(20) 55:24(20) 58:32(20) 62:08(20) 72:28(19) 85:18(20) 87:15(20) 88:31(20) 105:24(20) 107:14(20) 111:06(20) 113:33(20) 114:23(20) 115:33(20)
2:25[11] 7:28[19] 1:11[11] 2:46[16] 8:49[19] 5:15[15] 2:13[ 9] 23:05[20] 2:12[18] 3:08[15] 3:36[ 8] 10:20[13] 12:50[19] 1:57[13] 1:16[17] 16:53[20] 1:50[16] 3:52[10] 2:27[13] 0:50[12] 1:10[ 7]
Sergei Shirokov SRD Ei start
Matis Märtson Novaator Ei start
Aivar Leht Okas Ei start
1. Raivo Reiman West 00:57.12 3:44( 1) 7:19( 1) 8:48( 1) 11:26( 1) 17:25( 1) 20:06( 1) 21:57( 1) 29:24( 1) 30:38( 1) 39:17( 1) 44:54( 1) 46:39( 1) 50:01( 1) 52:53( 1) 54:37( 1) 55:53( 1) 57:12( 1)
3:44[ 1] 3:35[ 1] 1:29[ 4] 2:38[ 1] 5:59[ 2] 2:41[ 5] 1:51[ 1] 7:27[ 8] 1:14[ 5] 8:39[ 1] 5:37[ 9] 1:45[ 1] 3:22[ 1] 2:52[ 1] 1:44[ 1] 1:16[ 4] 1:19[10]
2. Meelis Zimmermann Kape 01:03.01 4:11( 4) 8:05( 3) 9:31( 2) 12:48( 3) 19:24( 2) 22:10( 2) 24:22( 2) 31:10( 2) 32:34( 2) 44:36( 3) 49:27( 3) 51:25( 4) 55:22( 4) 58:32( 3) 60:33( 3) 61:50( 2) 63:01( 2)
4:11[ 4] 3:54[ 4] 1:26[ 1] 3:17[ 7] 6:36[ 5] 2:46[ 6] 2:12[ 6] 6:48[ 4] 1:24[12] 12:02[ 8] 4:51[ 2] 1:58[ 4] 3:57[ 2] 3:10[ 3] 2:01[ 4] 1:17[ 7] 1:11[ 5]
3. Priit Överus Mercury 01:03.12 3:56( 3) 7:54( 2) 10:50( 7) 13:37( 5) 20:56( 5) 23:56( 5) 26:38( 7) 33:13( 4) 34:17( 4) 44:46( 4) 49:27( 3) 51:14( 3) 55:17( 3) 58:24( 2) 60:20( 2) 61:56( 3) 63:12( 3)
3:56[ 3] 3:58[ 7] 2:56[16] 2:47[ 3] 7:19[ 9] 3:00[10] 2:42[12] 6:35[ 1] 1:04[ 1] 10:29[ 4] 4:41[ 1] 1:47[ 2] 4:03[ 4] 3:07[ 2] 1:56[ 2] 1:36[10] 1:16[ 9]
4. Rein Zaitsev Peko 01:05.27 6:28(16) 10:25(13) 11:58(12) 14:43( 9) 20:25( 3) 23:35( 4) 25:48( 3) 32:31( 3) 33:41( 3) 43:57( 2) 48:49( 2) 50:40( 2) 54:39( 2) 59:12( 4) 63:00( 4) 64:16( 4) 65:27( 4)
6:28[16] 3:57[ 5] 1:33[ 6] 2:45[ 2] 5:42[ 1] 3:10[13] 2:13[ 7] 6:43[ 3] 1:10[ 3] 10:16[ 3] 4:52[ 3] 1:51[ 3] 3:59[ 3] 4:33[14] 3:48[17] 1:16[ 4] 1:11[ 5]
5. Heigo Põld Rae 01:05.53 4:24( 7) 8:23( 5) 9:58( 4) 15:47(11) 22:36(10) 25:02( 8) 27:11( 8) 33:51( 8) 35:13( 6) 46:30( 6) 51:49( 5) 53:56( 5) 58:09( 5) 61:26( 5) 63:41( 5) 64:54( 5) 65:53( 5)
4:24[ 7] 3:59[ 8] 1:35[ 8] 5:49[16] 6:49[ 6] 2:26[ 2] 2:09[ 5] 6:40[ 2] 1:22[11] 11:17[ 5] 5:19[ 4] 2:07[ 9] 4:13[ 7] 3:17[ 4] 2:15[ 8] 1:13[ 2] 0:59[ 1]
6. Veiko Pak Rae 01:07.06 4:16( 5) 8:13( 4) 9:39( 3) 12:37( 2) 21:13( 6) 24:10( 6) 26:07( 4) 33:38( 6) 36:06( 8) 47:26( 8) 52:45( 8) 54:59( 8) 59:12( 6) 62:30( 6) 64:41( 6) 65:54( 6) 67:06( 6)
4:16[ 5] 3:57[ 5] 1:26[ 1] 2:58[ 4] 8:36[14] 2:57[ 8] 1:57[ 2] 7:31[ 9] 2:28[14] 11:20[ 6] 5:19[ 4] 2:14[10] 4:13[ 7] 3:18[ 6] 2:11[ 7] 1:13[ 2] 1:12[ 7]
7. Raivo Erik Rae 01:07.51 4:31( 8) 8:37( 8) 10:04( 5) 13:04( 4) 21:39( 7) 24:29( 7) 26:31( 6) 33:36( 5) 35:21( 7) 47:49( 9) 53:14( 9) 55:15( 9) 59:27( 8) 62:44( 7) 65:04( 7) 66:23( 7) 67:51( 7)
4:31[ 8] 4:06[10] 1:27[ 3] 3:00[ 5] 8:35[13] 2:50[ 7] 2:02[ 3] 7:05[ 6] 1:45[13] 12:28[11] 5:25[ 7] 2:01[ 5] 4:12[ 6] 3:17[ 4] 2:20[10] 1:19[ 8] 1:28[15]
8. Antti Roose Kobras 01:09.02 4:41( 9) 8:28( 6) 10:16( 6) 13:44( 6) 23:24(11) 26:01(12) 28:18(11) 35:18( 9) 36:31( 9) 46:22( 5) 52:37( 6) 54:39( 6) 59:12( 6) 64:44( 8) 66:49( 8) 67:59( 8) 69:02( 8)
4:41[ 9] 3:47[ 3] 1:48[ 9] 3:28[10] 9:40[16] 2:37[ 3] 2:17[ 8] 7:00[ 5] 1:13[ 4] 9:51[ 2] 6:15[15] 2:02[ 6] 4:33[ 9] 5:32[15] 2:05[ 5] 1:10[ 1] 1:03[ 2]
9. Johan Alenius IFK Lidingö 01:11.22 5:00(13) 9:28(10) 11:24( 9) 14:27( 7) 20:42( 4) 23:19( 3) 26:29( 5) 33:41( 7) 34:57( 5) 47:19( 7) 52:43( 7) 54:58( 7) 60:35( 9) 66:17(10) 68:27(10) 69:57( 9) 71:22( 9)
5:00[13] 4:28[11] 1:56[11] 3:03[ 6] 6:15[ 3] 2:37[ 3] 3:10[14] 7:12[ 7] 1:16[ 6] 12:22[10] 5:24[ 6] 2:15[11] 5:37[13] 5:42[16] 2:10[ 6] 1:30[ 9] 1:25[13]
10. Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen Rasti 01:11.25 4:48(11) 9:18( 9) 11:08( 8) 14:32( 8) 21:50( 8) 25:15( 9) 27:35( 9) 35:30(10) 36:48(10) 49:00(10) 54:44(10) 57:04(10) 61:58(10) 65:36( 9) 68:17( 9) 69:58(10) 71:25(10)
4:48[11] 4:30[12] 1:50[10] 3:24[ 8] 7:18[ 8] 3:25[15] 2:20[ 9] 7:55[11] 1:18[ 7] 12:12[ 9] 5:44[11] 2:20[12] 4:54[11] 3:38[ 9] 2:41[13] 1:41[13] 1:27[14]
11. Taivo Tali KEKRSK 01:11.31 4:43(10) 8:28( 6) 12:25(14) 16:58(14) 23:24(11) 25:44(11) 27:49(10) 38:02(11) 39:21(11) 51:08(11) 56:50(11) 59:31(11) 63:39(11) 67:08(11) 69:05(11) 70:21(11) 71:31(11)
4:43[10] 3:45[ 2] 3:57[17] 4:33[14] 6:26[ 4] 2:20[ 1] 2:05[ 4] 10:13[15] 1:19[ 8] 11:47[ 7] 5:42[10] 2:41[15] 4:08[ 5] 3:29[ 7] 1:57[ 3] 1:16[ 4] 1:10[ 3]
12. Mart Ostra Nõmme 01:16.58 3:53( 2) 9:58(12) 11:32(10) 15:12(10) 22:23( 9) 25:29(10) 30:50(13) 39:29(13) 40:48(12) 54:23(12) 59:49(12) 61:55(12) 67:40(12) 71:41(12) 73:59(12) 75:36(12) 76:58(12)
3:53[ 2] 6:05[15] 1:34[ 7] 3:40[11] 7:11[ 7] 3:06[11] 5:21[17] 8:39[13] 1:19[ 8] 13:35[14] 5:26[ 8] 2:06[ 7] 5:45[15] 4:01[10] 2:18[ 9] 1:37[11] 1:22[12]
13. Andres Viira 01:19.00 6:33(17) 10:35(14) 12:04(13) 15:47(11) 23:33(13) 26:41(13) 29:58(12) 41:23(14) 42:32(13) 55:50(13) 61:41(13) 63:47(13) 69:23(13) 73:26(13) 76:02(13) 77:50(13) 79:00(13)
6:33[17] 4:02[ 9] 1:29[ 4] 3:43[12] 7:46[11] 3:08[12] 3:17[15] 11:25[17] 1:09[ 2] 13:18[12] 5:51[12] 2:06[ 7] 5:36[12] 4:03[11] 2:36[12] 1:48[14] 1:10[ 3]
14. Andres Palk TAOK 01:20.20 4:23( 6) 9:45(11) 11:53(11) 16:08(13) 24:07(14) 27:41(14) 31:16(14) 38:53(12) 44:06(14) 57:50(14) 64:12(14) 66:47(14) 71:29(14) 75:05(14) 77:30(14) 79:07(14) 80:20(14)
4:23[ 6] 5:22[13] 2:08[13] 4:15[13] 7:59[12] 3:34[16] 3:35[16] 7:37[10] 5:13[17] 13:44[15] 6:22[16] 2:35[13] 4:42[10] 3:36[ 8] 2:25[11] 1:37[11] 1:13[ 8]
15. Johan Balck Vallentuna-Össeby OL 01:25.56 5:31(14) 16:26(17) 18:28(17) 21:54(17) 29:25(16) 32:23(16) 34:57(16) 45:18(16) 46:38(15) 59:57(15) 66:05(15) 69:07(15) 74:54(15) 79:23(15) 82:19(15) 84:17(15) 85:56(15)
5:31[14] 10:55[17] 2:02[12] 3:26[ 9] 7:31[10] 2:58[ 9] 2:34[10] 10:21[16] 1:20[10] 13:19[13] 6:08[13] 3:02[17] 5:47[16] 4:29[13] 2:56[14] 1:58[15] 1:39[17]
16. Lars Forngren Vallentuna-Össeby OL 01:30.32 5:47(15) 11:09(15) 13:37(15) 18:31(15) 27:23(15) 30:35(15) 33:12(15) 41:48(15) 46:44(16) 63:44(16) 70:44(16) 73:27(16) 79:04(16) 83:32(16) 87:00(16) 89:04(16) 90:32(16)
5:47[15] 5:22[13] 2:28[14] 4:54[15] 8:52[15] 3:12[14] 2:37[11] 8:36[12] 4:56[16] 17:00[17] 7:00[17] 2:43[16] 5:37[13] 4:28[12] 3:28[16] 2:04[16] 1:28[15]
17. Rain Vellerind 01:38.47 4:48(11) 11:11(16) 13:47(16) 19:37(16) 32:18(17) 36:04(17) 39:00(17) 48:59(17) 51:59(17) 67:19(17) 73:32(17) 76:11(17) 82:02(17) 91:00(17) 94:24(17) 97:26(17) 98:47(17)
4:48[11] 6:23[16] 2:36[15] 5:50[17] 12:41[17] 3:46[17] 2:56[13] 9:59[14] 3:00[15] 15:20[16] 6:13[14] 2:39[14] 5:51[17] 8:58[17] 3:24[15] 3:02[17] 1:21[11]
Rene Ottesson Lehola Ei start
Priit Pääslane Ilves Ei start
Indrek Saarepera Ei start
1. Algimantas Rudis Saule OK 01:01.56 4:20( 1) 7:36( 4) 12:28( 3) 17:55( 4) 20:46( 4) 27:46( 1) 29:13( 1) 32:08( 1) 35:21( 1) 36:13( 1) 43:48( 1) 49:34( 1) 53:44( 1) 58:23( 1) 60:55( 1) 61:56( 1)
4:20[ 1] 3:16[13] 4:52[ 3] 5:27[ 9] 2:51[ 3] 7:00[ 1] 1:27[ 4] 2:55[ 4] 3:13[ 1] 0:52[ 2] 7:35[ 2] 5:46[ 9] 4:10[ 5] 4:39[ 2] 2:32[ 3] 1:01[ 1]
2. Kari Lehto KEKRSK 01:02.39 4:55( 7) 8:01( 7) 13:08( 6) 18:09( 5) 21:19( 5) 28:34( 2) 29:54( 2) 32:38( 2) 36:08( 2) 36:58( 2) 44:47( 2) 49:40( 2) 53:45( 2) 58:50( 2) 61:30( 2) 62:39( 2)
4:55[ 7] 3:06[11] 5:07[ 6] 5:01[ 5] 3:10[ 9] 7:15[ 2] 1:20[ 1] 2:44[ 2] 3:30[ 2] 0:50[ 1] 7:49[ 3] 4:53[ 1] 4:05[ 3] 5:05[ 4] 2:40[ 6] 1:09[ 3]
3. Andres Talver Mercury 01:07.49 4:23( 2) 6:48( 1) 11:03( 1) 16:06( 1) 20:28( 2) 33:52(10) 35:13( 7) 37:43( 6) 41:23( 5) 42:16( 5) 49:47( 4) 55:40( 4) 59:49( 4) 64:23( 3) 66:48( 3) 67:49( 3)
4:23[ 2] 2:25[ 1] 4:15[ 1] 5:03[ 6] 4:22[20] 13:24[18] 1:21[ 2] 2:30[ 1] 3:40[ 3] 0:53[ 4] 7:31[ 1] 5:53[10] 4:09[ 4] 4:34[ 1] 2:25[ 2] 1:01[ 1]
4. Ants Turban Rakv 01:08.19 4:54( 6) 7:42( 5) 12:17( 2) 17:39( 2) 20:31( 3) 30:14( 4) 32:16( 5) 35:39( 5) 39:27( 4) 40:24( 4) 48:51( 3) 55:04( 3) 58:53( 3) 64:38( 4) 66:59( 4) 68:19( 4)
4:54[ 6] 2:48[ 5] 4:35[ 2] 5:22[ 8] 2:52[ 4] 9:43[10] 2:02[14] 3:23[11] 3:48[ 4] 0:57[ 5] 8:27[ 5] 6:13[15] 3:49[ 1] 5:45[ 8] 2:21[ 1] 1:20[ 9]
5. Tiit Tali Ilves 01:10.47 7:40(19) 10:15(15) 18:52(17) 23:37(15) 26:07(15) 33:50( 9) 35:13( 7) 37:57( 7) 42:32( 7) 43:24( 7) 51:35( 6) 56:47( 5) 61:14( 5) 66:12( 5) 69:25( 5) 70:47( 5)
7:40[19] 2:35[ 2] 8:37[18] 4:45[ 2] 2:30[ 1] 7:43[ 3] 1:23[ 3] 2:44[ 2] 4:35[ 5] 0:52[ 2] 8:11[ 4] 5:12[ 4] 4:27[10] 4:58[ 3] 3:13[11] 1:22[11]
6. Mati Preitof KEKRSK 01:13.27 4:30( 3) 7:18( 2) 12:47( 4) 17:45( 3) 20:20( 1) 29:18( 3) 30:52( 3) 34:10( 3) 38:58( 3) 39:59( 3) 50:04( 5) 58:10( 7) 62:35( 7) 68:37( 7) 71:57( 6) 73:27( 6)
4:30[ 3] 2:48[ 5] 5:29[ 9] 4:58[ 4] 2:35[ 2] 8:58[ 6] 1:34[ 6] 3:18[ 8] 4:48[ 8] 1:01[ 7] 10:05[10] 8:06[18] 4:25[ 9] 6:02[ 9] 3:20[13] 1:30[15]
7. Raul Olesk Kobras 01:13.43 6:28(13) 9:44(13) 14:46(11) 20:22(10) 23:46(10) 32:40( 6) 34:29( 6) 38:03( 8) 42:45( 8) 43:59( 8) 53:26( 8) 59:04( 8) 63:43( 8) 69:16( 8) 72:04( 7) 73:43( 7)
6:28[13] 3:16[13] 5:02[ 4] 5:36[13] 3:24[13] 8:54[ 5] 1:49[ 9] 3:34[12] 4:42[ 6] 1:14[11] 9:27[ 7] 5:38[ 6] 4:39[12] 5:33[ 7] 2:48[ 7] 1:39[18]
8. Andres Laas HOK 01:13.45 5:34(11) 8:37( 9) 14:16( 7) 18:51( 7) 22:05( 7) 30:45( 5) 32:15( 4) 35:12( 4) 41:41( 6) 42:41( 6) 52:30( 7) 58:08( 6) 62:26( 6) 67:50( 6) 72:26( 8) 73:45( 8)
5:34[11] 3:03[10] 5:39[10] 4:35[ 1] 3:14[10] 8:40[ 4] 1:30[ 5] 2:57[ 5] 6:29[16] 1:00[ 6] 9:49[ 8] 5:38[ 6] 4:18[ 8] 5:24[ 6] 4:36[20] 1:19[ 8]
9. Jaak Rohtsalu Rakv 01:15.31 5:25(10) 9:03(12) 14:17( 8) 21:12(11) 24:39(11) 33:37( 8) 35:33(10) 39:15(10) 43:59(10) 45:14( 9) 55:26( 9) 60:30( 9) 64:27( 9) 71:40( 9) 74:16( 9) 75:31( 9)
5:25[10] 3:38[17] 5:14[ 8] 6:55[17] 3:27[15] 8:58[ 6] 1:56[13] 3:42[13] 4:44[ 7] 1:15[13] 10:12[12] 5:04[ 2] 3:57[ 2] 7:13[14] 2:36[ 4] 1:15[ 6]
10. Vladimir Savinov SRD 01:16.35 5:15( 8) 8:23( 8) 20:04(18) 25:20(16) 28:27(16) 37:31(16) 39:13(15) 42:25(14) 47:27(13) 48:39(12) 57:21(10) 63:28(10) 67:41(10) 72:46(10) 75:24(10) 76:35(10)
5:15[ 8] 3:08[12] 11:41[21] 5:16[ 7] 3:07[ 8] 9:04[ 8] 1:42[ 7] 3:12[ 6] 5:02[12] 1:12[10] 8:42[ 6] 6:07[13] 4:13[ 6] 5:05[ 4] 2:38[ 5] 1:11[ 5]
11. Urmas Sulaoja Jõhvikas 01:20.11 5:54(12) 8:39(10) 14:39(10) 20:08( 8) 23:10( 8) 33:33( 7) 35:26( 9) 38:44( 9) 43:41( 9) 46:53(10) 59:24(12) 64:44(11) 69:15(11) 75:44(11) 78:51(11) 80:11(11)
5:54[12] 2:45[ 3] 6:00[13] 5:29[10] 3:02[ 5] 10:23[14] 1:53[12] 3:18[ 8] 4:57[11] 3:12[20] 12:31[18] 5:20[ 5] 4:31[11] 6:29[10] 3:07[10] 1:20[ 9]
12. Ando Post Koop 01:23.41 4:45( 4) 7:30( 3) 14:33( 9) 28:01(18) 31:29(18) 41:40(18) 43:27(17) 47:22(17) 52:11(15) 53:16(15) 63:07(14) 68:18(14) 72:33(13) 79:10(12) 82:09(12) 83:41(12)
4:45[ 4] 2:45[ 3] 7:03[15] 13:28[20] 3:28[16] 10:11[11] 1:47[ 8] 3:55[15] 4:49[ 9] 1:05[ 8] 9:51[ 9] 5:11[ 3] 4:15[ 7] 6:37[12] 2:59[ 9] 1:32[17]
13. Aleksander Pritsik Rakv 01:24.09 7:28(16) 10:29(18) 16:15(15) 21:45(13) 24:49(12) 35:06(12) 38:08(13) 41:21(11) 46:33(11) 47:42(11) 58:27(11) 64:49(12) 71:58(12) 79:44(13) 83:00(13) 84:09(13)
7:28[16] 3:01[ 9] 5:46[12] 5:30[11] 3:04[ 6] 10:17[12] 3:02[19] 3:13[ 7] 5:12[13] 1:09[ 9] 10:45[14] 6:22[16] 7:09[18] 7:46[17] 3:16[12] 1:09[ 3]
14. Ülo Viru Orvand 01:25.30 5:18( 9) 8:51(11) 15:56(14) 21:28(12) 25:28(13) 34:33(11) 37:25(11) 41:40(12) 47:23(12) 48:47(13) 60:42(13) 67:10(13) 73:02(14) 80:35(14) 83:59(14) 85:30(14)
5:18[ 9] 3:33[15] 7:05[16] 5:32[12] 4:00[19] 9:05[ 9] 2:52[18] 4:15[17] 5:43[15] 1:24[14] 11:55[16] 6:28[17] 5:52[15] 7:33[15] 3:24[14] 1:31[16]
15. Margus Jaanus Koop 01:29.57 6:29(14) 10:13(14) 15:55(13) 22:10(14) 25:28(13) 36:08(13) 38:14(14) 41:57(13) 53:24(16) 56:16(16) 66:25(16) 72:26(15) 78:27(15) 84:58(15) 88:30(15) 89:57(15)
6:29[14] 3:44[18] 5:42[11] 6:15[15] 3:18[11] 10:40[16] 2:06[15] 3:43[14] 11:27[18] 2:52[18] 10:09[11] 6:01[12] 6:01[16] 6:31[11] 3:32[15] 1:27[13]
16. Urmas Laev Mercury 01:34.45 4:52( 5) 7:46( 6) 12:54( 5) 18:35( 6) 22:01( 6) 36:14(14) 38:06(12) 42:26(15) 47:58(14) 50:36(14) 64:01(15) 73:01(16) 79:37(16) 88:57(16) 93:03(16) 94:45(16)
4:52[ 5] 2:54[ 8] 5:08[ 7] 5:41[14] 3:26[14] 14:13[20] 1:52[11] 4:20[18] 5:32[14] 2:38[17] 13:25[20] 9:00[19] 6:36[17] 9:20[19] 4:06[18] 1:42[19]
17. Per Dahl Jensen OK PAN Aarhus 01:37.25 8:24(20) 14:03(20) 21:21(20) 29:04(20) 32:39(20) 43:07(19) 45:50(18) 50:59(19) 61:16(19) 62:30(18) 74:28(19) 80:10(19) 85:32(18) 92:26(17) 95:58(17) 97:25(17)
8:24[20] 5:39[20] 7:18[17] 7:43[18] 3:35[18] 10:28[15] 2:43[17] 5:09[20] 10:17[17] 1:14[11] 11:58[17] 5:42[ 8] 5:22[13] 6:54[13] 3:32[15] 1:27[13]
18. Martin Ehala JOKA 01:39.18 6:47(15) 10:24(17) 20:33(19) 26:48(17) 30:19(17) 40:40(17) 42:31(16) 46:29(16) 60:12(18) 63:16(19) 73:44(18) 79:54(18) 85:17(17) 94:23(18) 98:03(18) 99:18(18)
6:47[15] 3:37[16] 10:09[19] 6:15[15] 3:31[17] 10:21[13] 1:51[10] 3:58[16] 13:43[19] 3:04[19] 10:28[13] 6:10[14] 5:23[14] 9:06[18] 3:40[17] 1:15[ 6]
19. Jaanus Viljamaa TON 01:57.30 7:38(18) 11:31(19) 17:52(16) 28:12(19) 31:31(19) 44:11(20) 46:53(19) 50:12(18) 55:04(17) 57:02(17) 68:29(17) 74:27(17) 105:36(19) 113:12(19) 116:07(19) 117:30(19)
7:38[18] 3:53[19] 6:21[14] 10:20[19] 3:19[12] 12:40[17] 2:42[16] 3:19[10] 4:52[10] 1:58[16] 11:27[15] 5:58[11] 31:09[20] 7:36[16] 2:55[ 8] 1:23[12]
20. Ivo Tamla Koop 02:54.55 24:16(21) 52:15(21) 63:48(21) 77:48(21) 83:43(21) 98:38(21) 102:18(20) 106:46(20) 124:58(20) 126:29(20) 139:19(20) 150:18(20) 157:58(20) 168:42(20) 172:53(20) 174:55(20)
24:16[21] 27:59[21] 11:33[20] 14:00[21] 5:55[21] 14:55[21] 3:40[20] 4:28[19] 18:12[20] 1:31[15] 12:50[19] 10:59[20] 7:40[19] 10:44[20] 4:11[19] 2:02[20]
Argo Kauge Põrgupõhja Puuduv KP 7:31(17) 10:19(16) 15:25(12) 20:15( 9) 23:20( 9) 37:24(15)
7:31[17] 2:48[ 5] 5:06[ 5] 4:50[ 3] 3:05[ 7] 14:04[19]
Andrus Sipsaka KEKRSK Ei start
Maksim Gurejev Kape Ei start
1. Jaanus Reha Koop 00:56.57 3:20(11) 8:03(11) 11:53( 6) 16:07( 3) 18:33( 1) 23:10( 1) 25:33( 1) 27:19( 1) 29:42( 1) 38:55( 1) 44:16( 1) 46:43( 1) 49:50( 1) 52:57( 1) 55:37( 1) 56:57( 1)
3:20[11] 4:43[11] 3:50[ 5] 4:14[ 1] 2:26[ 1] 4:37[ 1] 2:23[ 2] 1:46[ 1] 2:23[ 1] 9:13[ 1] 5:21[12] 2:27[ 1] 3:07[ 1] 3:07[ 1] 2:40[ 3] 1:20[ 6]
2. Ivanas Ziaziulia Saule OK 00:59.20 3:07( 7) 7:45( 8) 11:45( 5) 16:06( 2) 19:01( 3) 24:08( 2) 26:12( 2) 28:33( 2) 31:22( 2) 40:41( 2) 44:50( 2) 49:21( 2) 52:37( 2) 55:45( 2) 58:11( 2) 59:20( 2)
3:07[ 7] 4:38[10] 4:00[ 6] 4:21[ 2] 2:55[ 4] 5:07[ 2] 2:04[ 1] 2:21[ 4] 2:49[ 2] 9:19[ 2] 4:09[ 5] 4:31[15] 3:16[ 2] 3:08[ 2] 2:26[ 1] 1:09[ 1]
3. Raul Laas JOKA 01:05.35 2:34( 1) 6:40( 4) 9:54( 2) 15:43( 1) 18:46( 2) 24:57( 3) 29:56( 5) 34:00( 5) 36:54( 5) 47:24( 4) 51:20( 4) 54:16( 4) 58:21( 3) 61:52( 3) 64:18( 3) 65:35( 3)
2:34[ 1] 4:06[ 6] 3:14[ 1] 5:49[ 4] 3:03[ 5] 6:11[ 5] 4:59[12] 4:04[12] 2:54[ 3] 10:30[ 4] 3:56[ 3] 2:56[ 3] 4:05[ 6] 3:31[ 3] 2:26[ 1] 1:17[ 4]
4. Kalev Ruberg 01:07.20 2:41( 3) 5:59( 1) 11:05( 4) 16:27( 4) 19:49( 4) 26:08( 4) 28:48( 3) 31:07( 3) 34:17( 3) 45:34( 3) 50:29( 3) 54:02( 3) 58:42( 4) 63:04( 4) 66:07( 4) 67:20( 4)
2:41[ 3] 3:18[ 3] 5:06[12] 5:22[ 3] 3:22[11] 6:19[ 7] 2:40[ 3] 2:19[ 3] 3:10[ 4] 11:17[ 6] 4:55[10] 3:33[ 6] 4:40[14] 4:22[10] 3:03[ 8] 1:13[ 3]
5. Jurgis Karnavicius Saule OK 01:14.03 3:21(12) 6:34( 3) 13:45(11) 21:28(13) 24:21(12) 30:08(12) 32:58( 8) 38:18( 8) 42:04( 8) 54:29( 7) 58:12( 6) 61:58( 6) 65:59( 6) 69:40( 6) 72:41( 5) 74:03( 5)
3:21[12] 3:13[ 1] 7:11[17] 7:43[14] 2:53[ 3] 5:47[ 3] 2:50[ 4] 5:20[16] 3:46[10] 12:25[ 9] 3:43[ 1] 3:46[ 8] 4:01[ 4] 3:41[ 4] 3:01[ 6] 1:22[ 9]
6. Aigar Pindmaa Võru 01:14.47 3:15( 9) 8:46(12) 12:13( 8) 18:35( 8) 21:40( 9) 28:32( 7) 31:38( 6) 35:10( 6) 39:12( 6) 54:17( 6) 59:39( 7) 62:27( 7) 66:22( 7) 70:38( 7) 73:35( 6) 74:47( 6)
3:15[ 9] 5:31[14] 3:27[ 3] 6:22[ 9] 3:05[ 6] 6:52[10] 3:06[ 8] 3:32[11] 4:02[13] 15:05[14] 5:22[13] 2:48[ 2] 3:55[ 3] 4:16[ 7] 2:57[ 5] 1:12[ 2]
7. Udo Lüüs Ilves 01:15.17 3:22(13) 6:50( 6) 12:34( 9) 18:53(10) 22:05(10) 29:44(10) 32:34( 7) 36:48( 7) 40:48( 7) 52:13( 5) 56:33( 5) 61:02( 5) 65:36( 5) 69:30( 5) 73:41( 7) 75:17( 7)
3:22[13] 3:28[ 4] 5:44[14] 6:19[ 8] 3:12[ 8] 7:39[14] 2:50[ 4] 4:14[14] 4:00[11] 11:25[ 7] 4:20[ 8] 4:29[14] 4:34[12] 3:54[ 5] 4:11[17] 1:36[15]
8. Tõnu Karp Tempo 01:24.30 6:22(18) 10:53(15) 15:33(15) 24:13(15) 28:30(16) 37:26(16) 41:11(12) 44:21(10) 48:36(10) 62:05( 9) 66:22( 9) 70:27( 9) 74:51( 8) 80:02( 8) 83:04( 8) 84:30( 8)
6:22[18] 4:31[ 9] 4:40[11] 8:40[16] 4:17[16] 8:56[17] 3:45[ 9] 3:10[ 7] 4:15[15] 13:29[13] 4:17[ 7] 4:05[12] 4:24[11] 5:11[15] 3:02[ 7] 1:26[12]
9. Tõnu Sikkal Kobras 01:25.07 5:07(17) 9:56(14) 13:56(13) 19:45(11) 23:13(11) 29:44(10) 35:47(10) 48:07(14) 52:27(14) 63:55(11) 67:53(10) 71:01(10) 75:23( 9) 80:03( 9) 83:43( 9) 85:07( 9)
5:07[17] 4:49[12] 4:00[ 6] 5:49[ 4] 3:28[13] 6:31[ 8] 6:03[14] 12:20[18] 4:20[16] 11:28[ 8] 3:58[ 4] 3:08[ 4] 4:22[ 8] 4:40[12] 3:40[13] 1:24[10]
10. Rein Rooni Orvand 01:27.21 3:32(15) 9:23(13) 13:53(12) 20:47(12) 25:03(13) 33:02(14) 36:48(11) 40:15( 9) 44:26( 9) 60:48( 8) 66:06( 8) 70:10( 8) 75:37(10) 80:29(10) 84:34(10) 87:21(10)
3:32[15] 5:51[15] 4:30[10] 6:54[12] 4:16[15] 7:59[15] 3:46[10] 3:27[10] 4:11[14] 16:22[17] 5:18[11] 4:04[11] 5:27[16] 4:52[13] 4:05[16] 2:47[17]
11. Sulev Kuiv TAOK 01:27.26 3:12( 8) 6:45( 5) 12:40(10) 18:49( 9) 21:39( 8) 28:34( 8) 43:18(13) 46:00(11) 49:35(11) 64:50(14) 68:37(11) 73:56(12) 77:58(12) 82:30(11) 86:01(11) 87:26(11)
3:12[ 8] 3:33[ 5] 5:55[15] 6:09[ 7] 2:50[ 2] 6:55[11] 14:44[17] 2:42[ 5] 3:35[ 7] 15:15[15] 3:47[ 2] 5:19[17] 4:02[ 5] 4:32[11] 3:31[11] 1:25[11]
12. Aimur Raudsepp JOKA 01:28.40 2:59( 6) 7:59(10) 12:03( 7) 17:56( 7) 21:14( 6) 27:56( 6) 33:55( 9) 46:11(12) 50:50(12) 63:41(10) 70:29(13) 74:01(13) 78:55(13) 83:16(12) 87:13(12) 88:40(12)
2:59[ 6] 5:00[13] 4:04[ 8] 5:53[ 6] 3:18[10] 6:42[ 9] 5:59[13] 12:16[17] 4:39[17] 12:51[10] 6:48[14] 3:32[ 5] 4:54[15] 4:21[ 9] 3:57[14] 1:27[13]
13. Paul Poopuu JOKA 01:29.03 2:36( 2) 6:55( 7) 10:40( 3) 17:12( 5) 21:29( 7) 28:49( 9) 46:39(16) 50:03(15) 53:41(15) 66:57(15) 71:13(14) 75:20(14) 79:43(14) 84:54(15) 87:42(13) 89:03(13)
2:36[ 2] 4:19[ 7] 3:45[ 4] 6:32[10] 4:17[16] 7:20[13] 17:50[18] 3:24[ 9] 3:38[ 8] 13:16[12] 4:16[ 6] 4:07[13] 4:23[10] 5:11[15] 2:48[ 4] 1:21[ 8]
14. Ahto Karu JOKA 01:30.02 3:23(14) 7:45( 8) 14:20(14) 21:41(14) 25:08(14) 31:22(13) 44:42(14) 47:34(13) 51:34(13) 64:48(13) 69:19(12) 73:14(11) 77:36(11) 84:49(14) 88:28(15) 90:02(14)
3:23[14] 4:22[ 8] 6:35[16] 7:21[13] 3:27[12] 6:14[ 6] 13:20[16] 2:52[ 6] 4:00[11] 13:14[11] 4:31[ 9] 3:55[ 9] 4:22[ 8] 7:13[17] 3:39[12] 1:34[14]
15. Urmas Heinsoo Rakv 01:30.09 3:16(10) 16:04(18) 20:27(18) 30:57(18) 35:08(18) 42:24(17) 46:15(15) 50:21(16) 53:48(16) 64:14(12) 71:54(15) 75:49(15) 80:28(15) 84:24(13) 88:27(14) 90:09(15)
3:16[10] 12:48[18] 4:23[ 9] 10:30[17] 4:11[14] 7:16[12] 3:51[11] 4:06[13] 3:27[ 6] 10:26[ 3] 7:40[16] 3:55[ 9] 4:39[13] 3:56[ 6] 4:03[15] 1:42[16]
16. Jaak Jaagus Saku OK 01:32.29 3:34(16) 12:42(17) 17:58(16) 24:36(16) 27:52(15) 35:52(15) 48:09(17) 53:06(18) 56:32(17) 67:19(16) 74:52(16) 79:28(16) 83:49(16) 88:06(16) 91:11(16) 92:29(16)
3:34[16] 9:08[17] 5:16[13] 6:38[11] 3:16[ 9] 8:00[16] 12:17[15] 4:57[15] 3:26[ 5] 10:47[ 5] 7:33[15] 4:36[16] 4:21[ 7] 4:17[ 8] 3:05[ 9] 1:18[ 5]
17. Peep Eomois TAOK 01:40.26 2:52( 5) 11:22(16) 18:36(17) 29:32(17) 34:04(17) 45:45(18) 48:37(18) 51:58(17) 57:03(18) 73:05(17) 80:57(17) 84:36(17) 90:39(17) 95:47(17) 99:06(17) 100:26(17)
2:52[ 5] 8:30[16] 7:14[18] 10:56[18] 4:32[18] 11:41[18] 2:52[ 6] 3:21[ 8] 5:05[18] 16:02[16] 7:52[17] 3:39[ 7] 6:03[17] 5:08[14] 3:19[10] 1:20[ 6]
Mihkel Nahkur Jõhvikas Puuduv KP 2:51( 4) 6:07( 2) 9:30( 1) 17:45( 6) 20:54( 5) 26:50( 5) 29:42( 4) 31:56( 4) 35:38( 4)
2:51[ 4] 3:16[ 2] 3:23[ 2] 8:15[15] 3:09[ 7] 5:56[ 4] 2:52[ 6] 2:14[ 2] 3:42[ 9]
1. Mats Hemström Gävle OK 00:54.13 5:35( 1) 7:28( 1) 12:35( 1) 19:16( 2) 22:19( 1) 25:54( 1) 28:42( 1) 33:25( 1) 38:07( 1) 42:52( 1) 49:13( 1) 51:58( 1) 52:54( 1) 54:13( 1)
5:35[ 1] 1:53[ 1] 5:07[ 4] 6:41[ 2] 3:03[ 4] 3:35[ 1] 2:48[ 2] 4:43[ 7] 4:42[ 2] 4:45[ 2] 6:21[ 6] 2:45[ 4] 0:56[ 4] 1:19[ 5]
2. Tõnu Taal JOKA 00:56.13 6:47( 6) 8:44( 5) 14:01( 5) 22:01( 5) 24:55( 5) 28:32( 4) 31:18( 2) 34:51( 2) 41:00( 2) 45:56( 2) 51:26( 2) 53:55( 2) 54:45( 2) 56:13( 2)
6:47[ 6] 1:57[ 2] 5:17[ 5] 8:00[ 9] 2:54[ 3] 3:37[ 2] 2:46[ 1] 3:33[ 1] 6:09[ 9] 4:56[ 6] 5:30[ 1] 2:29[ 1] 0:50[ 1] 1:28[10]
3. Rein Kriks Rakv 00:58.21 5:44( 3) 8:08( 4) 12:44( 3) 19:47( 3) 22:37( 3) 26:42( 3) 32:37( 3) 37:07( 3) 41:38( 3) 46:31( 3) 53:16( 3) 55:59( 3) 57:03( 3) 58:21( 3)
5:44[ 3] 2:24[10] 4:36[ 1] 7:03[ 4] 2:50[ 2] 4:05[ 5] 5:55[16] 4:30[ 3] 4:31[ 1] 4:53[ 4] 6:45[10] 2:43[ 2] 1:04[10] 1:18[ 4]
4. Heini Tammik Kape 01:00.50 5:57( 4) 7:56( 3) 13:28( 4) 20:50( 4) 23:58( 4) 28:56( 5) 32:47( 4) 37:28( 4) 45:23( 4) 49:36( 4) 55:34( 4) 58:34( 4) 59:27( 4) 60:50( 4)
5:57[ 4] 1:59[ 4] 5:32[ 6] 7:22[ 5] 3:08[ 7] 4:58[ 9] 3:51[ 4] 4:41[ 6] 7:55[15] 4:13[ 1] 5:58[ 3] 3:00[ 8] 0:53[ 2] 1:23[ 9]
5. Kalle Nelk Tammed 01:05.22 6:50( 7) 9:03( 6) 15:42( 6) 23:09( 6) 26:14( 6) 31:21( 6) 35:25( 5) 39:56( 5) 45:33( 5) 51:59( 5) 59:29( 5) 62:29( 5) 63:36( 5) 65:22( 5)
6:50[ 7] 2:13[ 6] 6:39[10] 7:27[ 7] 3:05[ 5] 5:07[11] 4:04[ 8] 4:31[ 4] 5:37[ 5] 6:26[15] 7:30[13] 3:00[ 8] 1:07[12] 1:46[15]
6. Kai Saksman TON 01:08.14 5:41( 2) 7:39( 2) 12:39( 2) 19:14( 1) 22:24( 2) 26:18( 2) 41:25( 8) 45:57( 8) 50:49( 7) 55:34( 6) 62:53( 7) 66:06( 6) 67:00( 6) 68:14( 6)
5:41[ 2] 1:58[ 3] 5:00[ 3] 6:35[ 1] 3:10[ 8] 3:54[ 3] 15:07[19] 4:32[ 5] 4:52[ 3] 4:45[ 2] 7:19[12] 3:13[12] 0:54[ 3] 1:14[ 1]
7. Kalle Luuk LUS 01:13.48 7:55(10) 10:14( 9) 16:50( 8) 28:06(12) 35:42(16) 40:52(14) 44:46(13) 50:24(12) 56:36( 9) 61:58( 8) 68:35( 8) 71:32( 7) 72:28( 7) 73:48( 7)
7:55[10] 2:19[ 7] 6:36[ 8] 11:16[16] 7:36[20] 5:10[12] 3:54[ 5] 5:38[13] 6:12[10] 5:22[ 9] 6:37[ 8] 2:57[ 6] 0:56[ 4] 1:20[ 7]
8. Kalju Vaikjärv Vunder 01:15.39 8:38(15) 11:34(14) 21:55(18) 36:07(18) 39:25(18) 43:36(17) 46:59(15) 53:26(16) 58:42(13) 64:10(11) 70:10( 9) 73:09( 8) 74:18( 8) 75:39( 8)
8:38[15] 2:56[16] 10:21[18] 14:12[20] 3:18[10] 4:11[ 7] 3:23[ 3] 6:27[17] 5:16[ 4] 5:28[10] 6:00[ 4] 2:59[ 7] 1:09[13] 1:21[ 8]
9. Tiit Ploompuu Jõhvikas 01:16.21 8:07(12) 10:30(11) 21:14(17) 31:07(15) 34:19(12) 39:20(12) 44:32(12) 49:44(11) 56:49(10) 63:34(10) 70:36(10) 73:37( 9) 74:41( 9) 76:21( 9)
8:07[12] 2:23[ 9] 10:44[19] 9:53[12] 3:12[ 9] 5:01[10] 5:12[12] 5:12[10] 7:05[13] 6:45[16] 7:02[11] 3:01[10] 1:04[10] 1:40[14]
10. Rolf Mathisen Eskilstuna OL 01:17.16 7:00( 8) 9:42( 8) 17:29(11) 24:53( 7) 27:41( 7) 33:25( 7) 37:30( 6) 43:52( 6) 49:29( 6) 55:41( 7) 61:41( 6) 74:47(10) 75:46(10) 77:16(10)
7:00[ 8] 2:42[12] 7:47[16] 7:24[ 6] 2:48[ 1] 5:44[15] 4:05[ 9] 6:22[16] 5:37[ 5] 6:12[13] 6:00[ 4] 13:06[18] 0:59[ 7] 1:30[12]
11. Mati Pilt West 01:18.31 8:07(12) 10:26(10) 16:05( 7) 26:24(11) 29:53( 9) 35:08( 9) 39:52( 7) 45:27( 7) 60:40(16) 65:33(12) 72:15(11) 75:26(11) 76:42(11) 78:31(11)
8:07[12] 2:19[ 7] 5:39[ 7] 10:19[13] 3:29[11] 5:15[14] 4:44[11] 5:35[12] 15:13[17] 4:53[ 4] 6:42[ 9] 3:11[11] 1:16[14] 1:49[17]
12. Anti Parik Otepää SK 01:18.46 6:44( 5) 14:43(19) 19:32(14) 26:16(10) 31:05(10) 35:10(10) 43:30(10) 48:34(10) 54:12( 8) 67:11(15) 73:36(13) 76:27(12) 77:30(12) 78:46(12)
6:44[ 5] 7:59[20] 4:49[ 2] 6:44[ 3] 4:49[15] 4:05[ 5] 8:20[18] 5:04[ 9] 5:38[ 7] 12:59[18] 6:25[ 7] 2:51[ 5] 1:03[ 9] 1:16[ 3]
13. Jüri Rokko SK RT 01:20.31 7:07( 9) 9:08( 7) 17:25(10) 25:21( 8) 32:10(11) 36:11(11) 54:04(18) 58:22(17) 64:52(17) 69:54(17) 75:37(16) 78:20(13) 79:17(13) 80:31(13)
7:07[ 9] 2:01[ 5] 8:17[17] 7:56[ 8] 6:49[19] 4:01[ 4] 17:53[20] 4:18[ 2] 6:30[11] 5:02[ 7] 5:43[ 2] 2:43[ 2] 0:57[ 6] 1:14[ 1]
14. Kulno Voolaid Rakv 01:21.33 10:02(19) 12:49(17) 19:36(15) 30:13(14) 35:29(15) 42:35(15) 46:36(14) 52:57(15) 59:48(14) 66:10(14) 74:35(15) 78:43(15) 80:00(14) 81:33(14)
10:02[19] 2:47[15] 6:47[12] 10:37[14] 5:16[16] 7:06[17] 4:01[ 7] 6:21[15] 6:51[12] 6:22[14] 8:25[15] 4:08[14] 1:17[15] 1:33[13]
15. Toomas Koppel Saku 01:21.39 8:01(11) 10:33(12) 17:12( 9) 26:14( 9) 29:20( 8) 33:43( 8) 41:42( 9) 46:45( 9) 57:19(12) 68:17(16) 75:50(17) 79:19(16) 80:20(16) 81:39(15)
8:01[11] 2:32[11] 6:39[10] 9:02[11] 3:06[ 6] 4:23[ 8] 7:59[17] 5:03[ 8] 10:34[16] 10:58[17] 7:33[14] 3:29[13] 1:01[ 8] 1:19[ 5]
16. Ilmar Kirjanen TAOK 01:22.07 9:08(16) 12:04(15) 18:41(13) 32:30(17) 36:24(17) 43:16(16) 47:14(16) 52:36(14) 59:58(15) 65:46(13) 74:14(14) 78:29(14) 80:14(15) 82:07(16)
9:08[16] 2:56[16] 6:37[ 9] 13:49[19] 3:54[13] 6:52[16] 3:58[ 6] 5:22[11] 7:22[14] 5:48[11] 8:28[16] 4:15[15] 1:45[18] 1:53[18]
17. Arne Kolk Jõhvikas 01:26.21 8:09(14) 10:55(13) 17:52(12) 28:47(13) 34:45(13) 39:56(13) 44:02(11) 51:17(13) 57:15(11) 62:36( 9) 73:11(12) 83:32(17) 84:53(17) 86:21(17)
8:09[14] 2:46[14] 6:57[13] 10:55[15] 5:58[18] 5:11[13] 4:06[10] 7:15[18] 5:58[ 8] 5:21[ 8] 10:35[18] 10:21[17] 1:21[16] 1:28[10]
18. Toomas Naelapää KEKRSK 01:42.58 11:44(20) 14:56(20) 22:36(19) 36:17(19) 41:39(19) 49:05(19) 54:42(19) 60:46(18) 78:05(18) 84:13(18) 94:21(18) 99:41(18) 101:11(18) 102:58(18)
11:44[20] 3:12[18] 7:40[15] 13:41[18] 5:22[17] 7:26[19] 5:37[14] 6:04[14] 17:19[18] 6:08[12] 10:08[17] 5:20[16] 1:30[17] 1:47[16]
Torbjörn Olsson Göteborg-Majorna OK Puuduv KP 9:48(18) 12:33(16) 19:56(16) 31:17(16) 35:23(14) 45:29(18) 50:54(17)
9:48[18] 2:45[13] 7:23[14] 11:21[17] 4:06[14] 10:06[20] 5:25[13]
Mati Karp TEMPO spordiklubi Puuduv KP 9:12(17) 14:03(18) 46:25(20) 54:43(20) 58:22(20) 65:35(20) 71:25(20) 83:11(19)
9:12[17] 4:51[19] 32:22[20] 8:18[10] 3:39[12] 7:13[18] 5:50[15] 11:46[19]
Tiit Olju Orvand Ei start
1. Mihkel Mälter KEKRSK 00:58.09 5:39( 7) 9:13( 6) 10:35( 6) 23:45( 2) 26:02( 2) 28:48( 2) 32:23( 1) 40:16( 1) 42:35( 1) 44:01( 1) 48:58( 1) 53:49( 1) 56:56( 1) 58:09( 1)
5:39[ 7] 3:34[ 6] 1:22[ 2] 13:10[ 2] 2:17[ 4] 2:46[ 4] 3:35[ 1] 7:53[ 2] 2:19[ 2] 1:26[ 3] 4:57[ 4] 4:51[ 5] 3:07[ 1] 1:13[ 1]
2. Ülo Vainura Tammed 01:01.02 3:39( 1) 5:41( 1) 7:34( 1) 25:43( 5) 27:58( 5) 30:35( 5) 34:28( 4) 42:13( 3) 44:32( 2) 45:56( 2) 50:44( 2) 56:07( 2) 59:38( 2) 61:02( 2)
3:39[ 1] 2:02[ 2] 1:53[10] 18:09[11] 2:15[ 2] 2:37[ 2] 3:53[ 5] 7:45[ 1] 2:19[ 2] 1:24[ 2] 4:48[ 2] 5:23[ 9] 3:31[ 2] 1:24[ 4]
3. Jouko Visa Suomusjärven Sisu 01:01.24 5:13( 6) 7:24( 4) 9:38( 4) 24:22( 3) 26:35( 3) 29:21( 3) 33:38( 3) 42:10( 2) 44:50( 3) 46:33( 3) 51:50( 4) 56:09( 3) 59:56( 3) 61:24( 3)
5:13[ 6] 2:11[ 3] 2:14[12] 14:44[ 4] 2:13[ 1] 2:46[ 4] 4:17[ 8] 8:32[ 4] 2:40[ 5] 1:43[ 7] 5:17[ 6] 4:19[ 2] 3:47[ 4] 1:28[ 7]
4. Tõnu Nurm Kobras 01:03.20 4:33( 3) 6:30( 2) 8:25( 2) 26:24( 7) 28:49( 7) 31:34( 7) 35:11( 6) 43:11( 4) 45:27( 4) 46:46( 4) 51:29( 3) 58:21( 4) 61:53( 4) 63:20( 4)
4:33[ 3] 1:57[ 1] 1:55[11] 17:59[ 9] 2:25[ 6] 2:45[ 3] 3:37[ 2] 8:00[ 3] 2:16[ 1] 1:19[ 1] 4:43[ 1] 6:52[12] 3:32[ 3] 1:27[ 5]
5. Peep Koppel Koop 01:04.32 4:29( 2) 6:53( 3) 10:22( 5) 26:14( 6) 28:30( 6) 31:24( 6) 35:10( 5) 44:03( 5) 46:53( 5) 48:48( 5) 55:01( 5) 59:21( 5) 63:11( 5) 64:32( 5)
4:29[ 2] 2:24[ 4] 3:29[14] 15:52[ 7] 2:16[ 3] 2:54[ 7] 3:46[ 3] 8:53[ 5] 2:50[ 6] 1:55[ 8] 6:13[10] 4:20[ 3] 3:50[ 5] 1:21[ 2]
6. Rafael Gordon Võru 01:06.25 5:09( 5) 8:04( 5) 9:26( 3) 22:20( 1) 25:27( 1) 28:47( 1) 32:47( 2) 47:32( 6) 50:01( 6) 51:40( 6) 56:30( 6) 61:00( 6) 64:58( 6) 66:25( 6)
5:09[ 5] 2:55[ 5] 1:22[ 2] 12:54[ 1] 3:07[12] 3:20[10] 4:00[ 6] 14:45[12] 2:29[ 4] 1:39[ 6] 4:50[ 3] 4:30[ 4] 3:58[ 7] 1:27[ 5]
7. Mati Randoja Jõhvikas 01:09.53 5:53( 8) 10:09( 7) 11:45( 7) 25:02( 4) 27:24( 4) 29:55( 4) 37:29( 7) 47:32( 6) 52:15( 7) 53:50( 7) 58:55( 7) 62:39( 7) 68:17( 7) 69:53( 7)
5:53[ 8] 4:16[10] 1:36[ 5] 13:17[ 3] 2:22[ 5] 2:31[ 1] 7:34[11] 10:03[ 6] 4:43[12] 1:35[ 5] 5:05[ 5] 3:44[ 1] 5:38[12] 1:36[ 9]
8. Ats Virumäe Võru 01:14.25 5:53( 8) 11:19(11) 13:03(11) 31:07(10) 33:58(10) 36:55(10) 40:43( 9) 50:57( 9) 55:10( 9) 56:41( 8) 62:50( 8) 67:56( 8) 73:02( 8) 74:25( 8)
5:53[ 8] 5:26[11] 1:44[ 6] 18:04[10] 2:51[ 9] 2:57[ 8] 3:48[ 4] 10:14[ 7] 4:13[11] 1:31[ 4] 6:09[ 9] 5:06[ 7] 5:06[11] 1:23[ 3]
9. Jaan Miljan Kape 01:15.06 5:02( 4) 10:46( 9) 12:15( 8) 27:34( 8) 30:26( 8) 33:30( 8) 38:00( 8) 48:43( 8) 52:49( 8) 57:29( 9) 63:35( 9) 69:05( 9) 73:27( 9) 75:06( 9)
5:02[ 4] 5:44[12] 1:29[ 4] 15:19[ 6] 2:52[10] 3:04[ 9] 4:30[ 9] 10:43[ 9] 4:06[ 9] 4:40[11] 6:06[ 8] 5:30[10] 4:22[ 9] 1:39[10]
10. Kalju Toomas JOKA 01:18.31 7:47(12) 16:01(14) 17:17(13) 32:35(11) 35:18(11) 38:40(12) 42:51(10) 53:42(10) 57:43(10) 62:40(11) 67:58(10) 73:04(10) 76:58(10) 78:31(10)
7:47[12] 8:14[14] 1:16[ 1] 15:18[ 5] 2:43[ 8] 3:22[11] 4:11[ 7] 10:51[10] 4:01[ 8] 4:57[12] 5:18[ 7] 5:06[ 7] 3:54[ 6] 1:33[ 8]
11. Tõnu Raid Tammed 01:22.04 6:47(11) 11:02(10) 12:52(10) 28:55( 9) 31:27( 9) 34:58( 9) 43:31(11) 54:05(11) 58:04(11) 61:06(10) 68:56(11) 75:52(11) 80:11(11) 82:04(11)
6:47[11] 4:15[ 9] 1:50[ 8] 16:03[ 8] 2:32[ 7] 3:31[12] 8:33[13] 10:34[ 8] 3:59[ 7] 3:02[10] 7:50[12] 6:56[13] 4:19[ 8] 1:53[12]
12. Agu Koppa Jõhvikas 01:24.14 6:43(10) 10:42( 8) 12:33( 9) 32:50(12) 35:47(12) 38:38(11) 47:03(12) 58:15(12) 63:32(12) 65:40(12) 72:55(12) 77:55(12) 82:21(12) 84:14(12)
6:43[10] 3:59[ 7] 1:51[ 9] 20:17[13] 2:57[11] 2:51[ 6] 8:25[12] 11:12[11] 5:17[13] 2:08[ 9] 7:15[11] 5:00[ 6] 4:26[10] 1:53[12]
13. Pjotr Aksjonov Jõhvikas 01:47.29 8:49(13) 12:50(12) 15:21(12) 37:31(14) 45:14(13) 50:01(13) 55:11(13) 70:07(13) 74:19(13) 80:39(13) 89:21(13) 96:10(13) 105:37(13) 107:29(13)
8:49[13] 4:01[ 8] 2:31[13] 22:10[14] 7:43[13] 4:47[13] 5:10[10] 14:56[13] 4:12[10] 6:20[13] 8:42[13] 6:49[11] 9:27[13] 1:52[11]
Vladimir Vari Puuduv KP 9:15(14) 15:53(13) 17:40(14) 36:13(13)
9:15[14] 6:38[13] 1:47[ 7] 18:33[12]
Jaan Loide KEKRSK Ei start
Heldur Väljamäe Orvand Ei start
1. Roland Nilsson Falköpings AIK OK 00:58.51 7:32( 8) 8:46( 5) 13:14( 1) 18:25( 1) 21:17( 1) 23:58( 1) 31:56( 1) 46:00( 1) 52:37( 1) 55:23( 1) 57:20( 1) 58:51( 1)
7:32[ 8] 1:14[ 1] 4:28[ 2] 5:11[ 1] 2:52[ 1] 2:41[ 2] 7:58[ 1] 14:04[15] 6:37[ 9] 2:46[ 1] 1:57[ 2] 1:31[ 3]
2. Enn Aedna West 01:03.48 7:03( 3) 8:48( 7) 17:34( 9) 23:29( 8) 26:36( 5) 32:55( 8) 43:02( 6) 51:53( 3) 57:03( 3) 60:21( 3) 62:16( 2) 63:48( 2)
7:03[ 3] 1:45[15] 8:46[11] 5:55[ 5] 3:07[ 4] 6:19[18] 10:07[ 2] 8:51[ 1] 5:10[ 2] 3:18[ 7] 1:55[ 1] 1:32[ 4]
3. Mati Poom TON 01:04.07 7:45( 9) 9:17(10) 14:22( 5) 20:57( 5) 24:18( 4) 27:29( 4) 39:47( 2) 50:09( 2) 56:08( 2) 60:03( 2) 62:16( 2) 64:07( 3)
7:45[ 9] 1:32[ 9] 5:05[ 3] 6:35[10] 3:21[ 5] 3:11[ 5] 12:18[ 6] 10:22[ 3] 5:59[ 6] 3:55[10] 2:13[ 7] 1:51[13]
4. Mihhail Taivere Kape 01:04.43 5:36( 1) 7:01( 1) 14:05( 4) 19:32( 2) 27:12( 6) 29:51( 5) 43:44( 7) 53:13( 6) 58:02( 4) 60:59( 4) 63:10( 4) 64:43( 4)
5:36[ 1] 1:25[ 5] 7:04[ 7] 5:27[ 2] 7:40[15] 2:39[ 1] 13:53[14] 9:29[ 2] 4:49[ 1] 2:57[ 2] 2:11[ 6] 1:33[ 6]
5. Ants Tamm TON 01:06.16 7:14( 4) 8:32( 3) 13:55( 3) 19:40( 3) 23:36( 2) 27:01( 2) 41:22( 3) 52:20( 4) 59:13( 6) 62:19( 5) 64:44( 5) 66:16( 5)
7:14[ 4] 1:18[ 2] 5:23[ 5] 5:45[ 3] 3:56[ 9] 3:25[ 7] 14:21[17] 10:58[ 6] 6:53[13] 3:06[ 3] 2:25[10] 1:32[ 4]
6. Jaan Ollino JOKA 01:07.00 7:48(10) 9:07( 9) 13:31( 2) 19:56( 4) 23:51( 3) 27:26( 3) 41:37( 4) 53:35( 7) 59:32( 7) 62:46( 6) 65:04( 6) 67:00( 6)
7:48[10] 1:19[ 3] 4:24[ 1] 6:25[ 9] 3:55[ 7] 3:35[ 8] 14:11[16] 11:58[12] 5:57[ 5] 3:14[ 5] 2:18[ 9] 1:56[15]
7. Rauno Visa Suomusjärven Sisu 01:07.15 6:13( 2) 7:57( 2) 16:14( 7) 22:35( 7) 27:30( 7) 30:22( 6) 41:49( 5) 52:39( 5) 58:23( 5) 63:34( 7) 65:31( 7) 67:15( 7)
6:13[ 2] 1:44[14] 8:17[10] 6:21[ 8] 4:55[11] 2:52[ 3] 11:27[ 3] 10:50[ 5] 5:44[ 3] 5:11[14] 1:57[ 2] 1:44[12]
8. Ilmar Mõistlik Orion 01:14.15 10:02(14) 16:43(19) 24:28(16) 30:26(16) 33:27(11) 37:11(10) 49:44(10) 60:43( 9) 67:25( 9) 70:36( 8) 73:04( 8) 74:15( 8)
10:02[14] 6:41[21] 7:45[ 8] 5:58[ 6] 3:01[ 3] 3:44[11] 12:33[12] 10:59[ 7] 6:42[10] 3:11[ 4] 2:28[15] 1:11[ 1]
9. Tiit Koppel Orion 01:15.24 7:29( 7) 8:59( 8) 15:07( 6) 22:21( 6) 28:50( 8) 32:12( 7) 44:30( 8) 59:52( 8) 66:38( 8) 71:01( 9) 73:29( 9) 75:24( 9)
7:29[ 7] 1:30[ 8] 6:08[ 6] 7:14[14] 6:29[12] 3:22[ 6] 12:18[ 6] 15:22[17] 6:46[11] 4:23[13] 2:28[15] 1:55[14]
10. Vello Loorits Orion 01:20.55 16:10(22) 22:51(22) 30:43(19) 36:31(18) 39:30(18) 43:14(16) 55:35(15) 66:38(14) 73:28(14) 76:45(10) 79:12(10) 80:55(10)
16:10[22] 6:41[21] 7:52[ 9] 5:48[ 4] 2:59[ 2] 3:44[11] 12:21[ 9] 11:03[ 8] 6:50[12] 3:17[ 6] 2:27[13] 1:43[11]
11. Vaabo Annus Orion 01:21.39 10:03(16) 11:42(14) 20:46(13) 29:23(15) 38:02(17) 42:18(15) 54:06(14) 66:01(13) 72:36(12) 76:46(11) 79:57(11) 81:39(11)
10:03[16] 1:39[13] 9:04[12] 8:37[19] 8:39[19] 4:16[16] 11:48[ 4] 11:55[11] 6:35[ 8] 4:10[12] 3:11[18] 1:42[10]
12. Jüri Tähemaa 01:22.03 7:14( 4) 8:37( 4) 21:06(15) 27:24(10) 35:52(13) 39:31(11) 52:11(11) 62:58(11) 70:48(11) 78:15(13) 80:29(13) 82:03(12)
7:14[ 4] 1:23[ 4] 12:29[18] 6:18[ 7] 8:28[18] 3:39[ 9] 12:40[13] 10:47[ 4] 7:50[17] 7:27[19] 2:14[ 8] 1:34[ 7]
13. Karl-Valdor Kuusk Tammed 01:22.38 7:20( 6) 8:47( 6) 20:19(10) 27:29(11) 35:51(12) 40:09(12) 52:26(12) 63:38(12) 70:40(10) 78:03(12) 80:28(12) 82:38(13)
7:20[ 6] 1:27[ 6] 11:32[17] 7:10[13] 8:22[17] 4:18[17] 12:17[ 5] 11:12[ 9] 7:02[14] 7:23[18] 2:25[10] 2:10[18]
14. Jaan Orav TON 01:23.06 11:55(18) 13:57(17) 26:39(17) 33:25(17) 37:40(16) 40:37(13) 53:04(13) 67:24(15) 75:22(15) 79:04(14) 81:30(14) 83:06(14)
11:55[18] 2:02[17] 12:42[19] 6:46[11] 4:15[10] 2:57[ 4] 12:27[11] 14:20[16] 7:58[18] 3:42[ 9] 2:26[12] 1:36[ 8]
15. Jüri Püssim Tammed 01:29.55 9:16(11) 10:53(11) 20:45(12) 28:03(12) 31:25(10) 35:06( 9) 49:05( 9) 62:41(10) 72:48(13) 79:46(15) 87:49(15) 89:55(15)
9:16[11] 1:37[11] 9:52[15] 7:18[15] 3:22[ 6] 3:41[10] 13:59[15] 13:36[13] 10:07[21] 6:58[17] 8:03[21] 2:06[16]
16. Mati Tõnus Orion 01:30.44 10:29(17) 12:06(15) 17:18( 8) 26:21( 9) 30:16( 9) 43:33(17) 59:12(17) 73:00(17) 80:26(16) 84:35(16) 88:17(16) 90:44(16)
10:29[17] 1:37[11] 5:12[ 4] 9:03[20] 3:55[ 7] 13:17[21] 15:39[20] 13:48[14] 7:26[16] 4:09[11] 3:42[19] 2:27[21]
17. Georg Sooberg Võru 01:31.21 9:51(12) 11:25(12) 21:01(14) 28:20(14) 37:31(15) 41:33(14) 55:58(16) 71:27(16) 81:13(17) 86:47(17) 89:14(17) 91:21(17)
9:51[12] 1:34[10] 9:36[14] 7:19[16] 9:11[21] 4:02[15] 14:25[18] 15:29[18] 9:46[20] 5:34[15] 2:27[13] 2:07[17]
18. Martin Ilves Jõhvikas 01:34.07 13:44(20) 20:23(21) 36:38(20) 45:44(21) 53:07(21) 56:53(21) 69:17(20) 80:37(19) 87:10(19) 90:29(18) 92:38(18) 94:07(18)
13:44[20] 6:39[20] 16:15[20] 9:06[21] 7:23[13] 3:46[14] 12:24[10] 11:20[10] 6:33[ 7] 3:19[ 8] 2:09[ 5] 1:29[ 2]
19. Kalju Tilk Orion 01:36.48 10:02(14) 11:30(13) 20:43(11) 28:12(13) 37:14(14) 45:27(18) 60:55(18) 78:53(18) 86:01(18) 91:51(19) 94:34(19) 96:48(19)
10:02[14] 1:28[ 7] 9:13[13] 7:29[17] 9:02[20] 8:13[20] 15:28[19] 17:58[20] 7:08[15] 5:50[16] 2:43[17] 2:14[19]
20. Agu Lipping HOK 01:44.14 12:13(19) 14:04(18) 37:06(21) 44:11(20) 51:55(20) 55:40(20) 68:00(19) 84:54(20) 90:50(20) 100:29(20) 102:35(20) 104:14(20)
12:13[19] 1:51[16] 23:02[21] 7:05[12] 7:44[16] 3:45[13] 12:20[ 8] 16:54[19] 5:56[ 4] 9:39[20] 2:06[ 4] 1:39[ 9]
21. Riho Kilp Tammed 02:10.24 14:26(21) 18:07(20) 28:21(18) 36:41(19) 44:09(19) 50:51(19) 72:19(21) 103:52(21) 112:20(21) 123:24(21) 128:08(21) 130:24(21)
14:26[21] 3:41[19] 10:14[16] 8:20[18] 7:28[14] 6:42[19] 21:28[21] 31:33[21] 8:28[19] 11:04[21] 4:44[20] 2:16[20]
Bengt Mattiasson SNO Katk 9:56(13) 12:17(16)
9:56[13] 2:21[18]
Elmo Pärna Lehola Puuduv KP
Valter Ploom Jõhvikas Ei start
Ulf Alenius IFK Lidingö Ei start
1. Heino Mardiste Kape 00:47.56 8:42( 1) 10:14( 1) 13:16( 1) 20:29( 1) 23:59( 1) 29:02( 1) 33:23( 1) 40:32( 1) 44:04( 1) 46:25( 1) 47:56( 1)
8:42[ 1] 1:32[ 2] 3:02[ 1] 7:13[ 3] 3:30[ 3] 5:03[ 1] 4:21[ 1] 7:09[ 2] 3:32[ 3] 2:21[ 2] 1:31[ 1]
2. Lennart Karlsson OK Grip Mariefred 00:57.57 12:39( 4) 14:31( 4) 17:54( 4) 25:22( 3) 30:58( 3) 37:05( 3) 41:58( 2) 50:19( 2) 53:44( 2) 56:11( 2) 57:57( 2)
12:39[ 4] 1:52[ 3] 3:23[ 5] 7:28[ 4] 5:36[ 7] 6:07[ 6] 4:53[ 2] 8:21[ 4] 3:25[ 2] 2:27[ 3] 1:46[ 3]
3. Endel Remmet Kape 01:03.38 15:56( 6) 17:26( 5) 20:31( 5) 27:16( 4) 33:49( 4) 39:23( 4) 46:46( 3) 53:26( 3) 57:51( 3) 61:48( 3) 63:38( 3)
15:56[ 6] 1:30[ 1] 3:05[ 3] 6:45[ 2] 6:33[ 8] 5:34[ 4] 7:23[ 4] 6:40[ 1] 4:25[ 6] 3:57[ 9] 1:50[ 6]
4. Lev Migdalski Jõhvikas 01:07.30 11:26( 2) 13:32( 2) 16:44( 3) 27:16( 4) 35:49( 6) 42:26( 6) 50:50( 5) 59:56( 5) 63:18( 5) 65:55( 4) 67:30( 4)
11:26[ 2] 2:06[ 5] 3:12[ 4] 10:32[ 8] 8:33[ 9] 6:37[ 7] 8:24[ 6] 9:06[ 5] 3:22[ 1] 2:37[ 5] 1:35[ 2]
5. Enno Lelumees HOK 01:07.50 11:39( 3) 13:39( 3) 16:43( 2) 24:23( 2) 28:26( 2) 33:59( 2) 49:33( 4) 57:16( 4) 62:58( 4) 66:00( 5) 67:50( 5)
11:39[ 3] 2:00[ 4] 3:04[ 2] 7:40[ 5] 4:03[ 5] 5:33[ 3] 15:34[ 9] 7:43[ 3] 5:42[ 8] 3:02[ 7] 1:50[ 6]
6. Ulf Eskilsson OK Södertörn 01:11.03 17:18( 7) 19:29( 7) 23:11( 6) 31:42( 6) 35:03( 5) 41:07( 5) 53:20( 6) 62:49( 6) 66:48( 6) 69:16( 6) 71:03( 6)
17:18[ 7] 2:11[ 6] 3:42[ 6] 8:31[ 6] 3:21[ 2] 6:04[ 5] 12:13[ 7] 9:29[ 6] 3:59[ 5] 2:28[ 4] 1:47[ 4]
7. Heino Peeterson West 01:11.49 19:53( 9) 27:18( 9) 34:17( 9) 40:55( 9) 43:15( 9) 48:44( 7) 54:27( 7) 64:28( 7) 68:00( 7) 70:01( 7) 71:49( 7)
19:53[ 9] 7:25[ 9] 6:59[ 8] 6:38[ 1] 2:20[ 1] 5:29[ 2] 5:43[ 3] 10:01[ 7] 3:32[ 3] 2:01[ 1] 1:48[ 5]
8. Erkki Pulli Lappeenranta 01:19.53 17:38( 8) 20:10( 8) 25:32( 8) 35:51( 7) 39:54( 7) 51:08( 9) 58:45( 8) 69:34( 8) 74:40( 8) 77:40( 8) 79:53( 8)
17:38[ 8] 2:32[ 7] 5:22[ 7] 10:19[ 7] 4:03[ 5] 11:14[ 9] 7:37[ 5] 10:49[ 8] 5:06[ 7] 3:00[ 6] 2:13[ 8]
9. Kaarel Koitmets Jõhvikas 01:29.46 14:32( 5) 17:44( 6) 25:20( 7) 37:02( 8) 41:01( 8) 49:23( 8) 64:42( 9) 76:08( 9) 83:14( 9) 86:59( 9) 89:46( 9)
14:32[ 5] 3:12[ 8] 7:36[ 9] 11:42[ 9] 3:59[ 4] 8:22[ 8] 15:19[ 8] 11:26[ 9] 7:06[ 9] 3:45[ 8] 2:47[ 9]
Rein Küttim Orion Ei start
1. Heino Heinloo Tammed 01:13.10 9:33( 1) 19:57( 1) 33:21( 1) 38:09( 1) 49:20( 1) 60:40( 1) 69:06( 1) 70:55( 1) 73:10( 1)
9:33[ 1] 10:24[ 2] 13:24[ 1] 4:48[ 1] 11:11[ 1] 11:20[ 2] 8:26[ 3] 1:49[ 1] 2:15[ 1]
2. Arne Kivistik Kape 01:27.55 13:01( 2) 22:29( 2) 47:59( 2) 53:06( 2) 65:47( 2) 76:39( 2) 83:19( 2) 85:32( 2) 87:55( 2)
13:01[ 2] 9:28[ 1] 25:30[ 3] 5:07[ 2] 12:41[ 2] 10:52[ 1] 6:40[ 1] 2:13[ 3] 2:23[ 2]
3. Karl Valgepea West 01:48.45 15:10( 3) 33:30( 3) 55:20( 3) 62:44( 3) 80:53( 3) 96:18( 3) 103:24( 3) 105:31( 3) 108:45( 3)
15:10[ 3] 18:20[ 3] 21:50[ 2] 7:24[ 3] 18:09[ 3] 15:25[ 3] 7:06[ 2] 2:07[ 2] 3:14[ 3]
1. Romet Kriks LSF PT 00:19.41 1:35( 1) 3:52( 2) 6:01( 2) 11:06( 1) 16:51( 1) 18:22( 1) 19:41( 1)
1:35[ 1] 2:17[ 3] 2:09[ 1] 5:05[ 1] 5:45[ 1] 1:31[ 5] 1:19[ 3]
2. Kaur Hallik 00:21.15 1:36( 2) 3:44( 1) 5:55( 1)
1:36[ 2] 2:08[ 1] 2:11[ 2]
3. Stefan Kivil LSF PT 00:23.55 2:06( 4) 4:46( 4) 7:56( 5) 15:07( 4) 21:12( 2) 22:29( 2) 23:55( 2)
2:06[ 4] 2:40[ 4] 3:10[ 6] 7:11[ 4] 6:05[ 2] 1:17[ 3] 1:26[ 5]
4. Kaspar Mathias Korrol Mercury 00:24.39 2:25( 6) 5:15( 5) 7:53( 4) 14:36( 3) 21:32( 3) 23:09( 3) 24:39( 3)
2:25[ 6] 2:50[ 5] 2:38[ 4] 6:43[ 3] 6:56[ 5] 1:37[ 6] 1:30[ 7]
5. Maanus Udam JOKA 00:24.56 2:40( 8) 5:33( 7) 8:43( 6) 16:15( 5) 22:26( 4) 23:42( 4) 24:56( 4)
2:40[ 8] 2:53[ 6] 3:10[ 6] 7:32[ 6] 6:11[ 3] 1:16[ 2] 1:14[ 1]
6. Mattias Metsoja Mercury 00:25.46 2:20( 5) 5:16( 6) 8:57( 7) 16:18( 6) 22:54( 5) 24:23( 5) 25:46( 5)
2:20[ 5] 2:56[ 7] 3:41[ 8] 7:21[ 5] 6:36[ 4] 1:29[ 4] 1:23[ 4]
7. Björn Marrandi JOKA 00:25.47 1:44( 3) 3:52( 2) 6:21( 3) 11:57( 2)
1:44[ 3] 2:08[ 1] 2:29[ 3] 5:36[ 2]
8. Hendrik Sooberg 00:31.08 2:34( 7) 5:55( 8) 10:18( 8) 20:02( 7) 28:40( 6) 29:51( 6) 31:08( 6)
2:34[ 7] 3:21[ 8] 4:23[11] 9:44[ 9] 8:38[ 6] 1:11[ 1] 1:17[ 2]
9. Erik Balck Vallentuna-Össeby OL 00:33.02 3:00(10) 6:57(10) 10:51( 9) 20:34( 8) 29:14( 7) 31:21( 7) 33:02( 7)
3:00[10] 3:57[10] 3:54[ 9] 9:43[ 8] 8:40[ 7] 2:07[ 7] 1:41[ 9]
10. Christopher Vakrõõm SRD 00:36.43 3:07(11) 6:51( 9) 11:08(10) 21:20( 9) 32:23( 8) 35:09( 8) 36:43( 8)
3:07[11] 3:44[ 9] 4:17[10] 10:12[10] 11:03[ 9] 2:46[ 9] 1:34[ 8]
11. Kaur Kannel Rae 00:38.48 8:03(14) 12:26(13) 15:28(11) 24:31(10) 34:42( 9) 37:19( 9) 38:48( 9)
8:03[14] 4:23[11] 3:02[ 5] 9:03[ 7] 10:11[ 8] 2:37[ 8] 1:29[ 6]
12. Hannes Tammiste Rakv 00:41.33 2:53( 9)
2:53[ 9]
13. Mihkel Tali Ilves 00:51.31 3:25(12) 8:18(11)
3:25[12] 4:53[12]
14. Koit Hallik 00:56.12 6:21(13) 12:02(12) 18:33(12) 33:54(11) 50:10(10) 53:46(10) 56:12(10)
6:21[13] 5:41[13] 6:31[12] 15:21[11] 16:16[10] 3:36[10] 2:26[10]
Raul Ottesson - Ei start
Sander Daniel Leht Okas Ei start
Markus Zimmermann Kape Ei start
Oscar Forngren Vallentuna-Össeby OL Ei start
1. Maria Eller HOK 00:22.13 2:01( 3) 4:13( 2) 6:42( 1) 14:36( 3) 19:31( 3) 20:49( 1) 22:13( 1)
2:01[ 3] 2:12[ 2] 2:29[ 2] 7:54[ 4] 4:55[ 1] 1:18[ 1] 1:24[ 2]
2. Maja Lilja IFK Lidingö 00:22.16 1:52( 1) 4:37( 3) 7:03( 3) 12:55( 2) 19:21( 2) 20:57( 2) 22:16( 2)
1:52[ 1] 2:45[ 3] 2:26[ 1] 5:52[ 1] 6:26[ 2] 1:36[ 2] 1:19[ 1]
3. Kris Jette Piht Mercury 00:22.28 2:00( 2) 4:09( 1) 6:43( 2) 12:51( 1) 19:20( 1) 20:58( 3) 22:28( 3)
2:00[ 2] 2:09[ 1] 2:34[ 3] 6:08[ 2] 6:29[ 3] 1:38[ 3] 1:30[ 3]
4. Marta-Miina Ojaliiv 00:31.51 2:14( 4) 5:33( 4) 8:26( 4) 15:43( 4)
2:14[ 4] 3:19[ 4] 2:53[ 4] 7:17[ 3]
5. Mona Voolaid 01:28.54 8:21( 5) 16:34( 5) 25:42( 5) 58:02( 5) 80:01( 4) 84:53( 4) 88:54( 4)
8:21[ 5] 8:13[ 5] 9:08[ 5] 32:20[ 5] 21:59[ 4] 4:52[ 4] 4:01[ 4]
1. Eliise Kesküla HOK 00:21.24 2:38( 1) 4:36( 1) 8:59( 1) 11:30( 1) 17:11( 1) 19:33( 1) 20:20( 1) 21:24( 1)
2:38[ 1] 1:58[ 2] 4:23[ 3] 2:31[ 1] 5:41[ 5] 2:22[ 1] 0:47[ 1] 1:04[ 1]
2. Helena Maripuu HOK 00:22.18 2:39( 2) 5:10( 3) 9:21( 3) 12:05( 2) 17:43( 2) 20:06( 2) 20:57( 2) 22:18( 2)
2:39[ 2] 2:31[ 5] 4:11[ 2] 2:44[ 2] 5:38[ 3] 2:23[ 3] 0:51[ 4] 1:21[ 5]
3. Siiri Talts HOK 00:23.00 2:46( 4) 5:15( 4) 9:20( 2) 12:51( 3) 18:16( 3) 20:59( 3) 21:47( 3) 23:00( 3)
2:46[ 4] 2:29[ 4] 4:05[ 1] 3:31[ 3] 5:25[ 1] 2:43[ 4] 0:48[ 2] 1:13[ 3]
4. Johanna Laanoja Kobras 00:24.10 2:44( 3) 4:39( 2) 9:28( 4) 14:13( 4) 19:52( 4) 22:14( 4) 23:04( 4) 24:10( 4)
2:44[ 3] 1:55[ 1] 4:49[ 4] 4:45[ 5] 5:39[ 4] 2:22[ 1] 0:50[ 3] 1:06[ 2]
5. Leana Jete Korb Peko 00:31.47 3:31( 5) 5:34( 5) 16:36( 5) 20:41( 5) 26:11( 5) 29:21( 5) 30:24( 5) 31:47( 5)
3:31[ 5] 2:03[ 3] 11:02[ 6] 4:05[ 4] 5:30[ 2] 3:10[ 5] 1:03[ 6] 1:23[ 6]
6. Karmen Eveli Kauge Põrgupõhja 00:44.25 3:53( 6) 10:40( 6) 21:08( 6) 30:14( 6) 38:45( 6) 42:16( 6) 43:08( 6) 44:25( 6)
3:53[ 6] 6:47[ 6] 10:28[ 5] 9:06[ 6] 8:31[ 6] 3:31[ 6] 0:52[ 5] 1:17[ 4]
1. Teele Telgma Tammed 00:40.52 4:50( 1) 10:32( 2) 19:03( 2) 24:34( 2) 30:57( 2) 33:58( 2) 36:18( 1) 39:43( 1) 40:52( 1)
4:50[ 1] 5:42[ 3] 8:31[ 3] 5:31[ 1] 6:23[ 1] 3:01[ 2] 2:20[ 3] 3:25[ 1] 1:09[ 1]
2. Kelli Nurm Kobras 00:42.36 4:56( 2) 10:26( 1) 14:03( 1) 20:26( 1) 28:51( 1) 33:19( 1) 37:12( 2) 41:19( 2) 42:36( 2)
4:56[ 2] 5:30[ 1] 3:37[ 1] 6:23[ 2] 8:25[ 2] 4:28[ 5] 3:53[ 5] 4:07[ 4] 1:17[ 4]
3. Anastasija Pahhomenkova SRD 00:52.17 5:02( 3) 10:35( 3) 19:40( 3) 27:35( 3) 38:20( 3) 42:45( 3) 46:24( 3) 50:57( 3) 52:17( 3)
5:02[ 3] 5:33[ 2] 9:05[ 4] 7:55[ 3] 10:45[ 4] 4:25[ 4] 3:39[ 4] 4:33[ 5] 1:20[ 5]
4. Lorely Kõrvel Kobras 00:56.58 6:20( 4) 14:56( 4) 27:22( 5) 36:48( 5) 47:11( 4) 49:56( 4) 51:56( 4) 55:44( 4) 56:58( 4)
6:20[ 4] 8:36[ 5] 12:26[ 5] 9:26[ 5] 10:23[ 3] 2:45[ 1] 2:00[ 1] 3:48[ 3] 1:14[ 3]
5. Laura-Liis Kütt Kobras 01:01.07 7:44( 5) 15:29( 5) 21:08( 4) 29:24( 4) 50:57( 5) 54:05( 5) 56:11( 5) 59:57( 5) 61:07( 5)
7:44[ 5] 7:45[ 4] 5:39[ 2] 8:16[ 4] 21:33[ 6] 3:08[ 3] 2:06[ 2] 3:46[ 2] 1:10[ 2]
6. Annika Saaring 01:31.24 12:15( 6) 24:51( 6) 49:19( 6) 60:43( 6) 71:35( 6) 78:47( 6) 84:35( 6) 89:49( 6) 91:24( 6)
12:15[ 6] 12:36[ 6] 24:28[ 6] 11:24[ 6] 10:52[ 5] 7:12[ 6] 5:48[ 6] 5:14[ 6] 1:35[ 6]
Paula Liis Viljamaa Tallinn Ei start
1. Kaisa Rooba Rakv 00:39.12 6:46( 1) 7:39( 1) 12:42( 1) 17:02( 1) 21:49( 1) 25:51( 1) 31:06( 1) 35:24( 1) 38:08( 1) 39:12( 1)
6:46[ 1] 0:53[ 1] 5:03[ 1] 4:20[ 7] 4:47[ 1] 4:02[ 1] 5:15[ 1] 4:18[ 4] 2:44[ 1] 1:04[ 1]
2. Roos Lisette Parmas SRD 00:50.23 10:32( 5) 11:59( 3) 18:21( 3) 21:02( 3) 27:39( 3) 34:43( 3) 42:22( 3) 45:33( 2) 49:03( 2) 50:23( 2)
10:32[ 5] 1:27[ 3] 6:22[ 2] 2:41[ 1] 6:37[ 2] 7:04[ 3] 7:39[ 5] 3:11[ 1] 3:30[ 2] 1:20[ 6]
3. Liina Vesilind SRD 00:51.12 7:50( 2) 9:10( 2) 17:56( 2) 20:57( 2) 27:36( 2) 34:21( 2) 42:19( 2) 46:13( 3) 49:48( 3) 51:12( 3)
7:50[ 2] 1:20[ 2] 8:46[ 3] 3:01[ 4] 6:39[ 3] 6:45[ 2] 7:58[ 6] 3:54[ 3] 3:35[ 3] 1:24[ 7]
4. Tiina-Maria Tali KEKRSK 01:07.12 10:15( 3) 12:03( 4) 22:32( 4) 25:40( 4) 32:37( 4) 50:13( 4) 58:16( 4) 62:07( 4) 65:59( 4) 67:12( 4)
10:15[ 3] 1:48[ 4] 10:29[ 7] 3:08[ 6] 6:57[ 6] 17:36[ 4] 8:03[ 7] 3:51[ 2] 3:52[ 4] 1:13[ 4]
5. Merilin Anijärv Mercury 01:13.40 11:51( 7) 14:25( 5) 23:37( 5) 26:33( 5) 33:21( 5) 52:10( 5) 59:43( 5) 67:35( 5) 72:31( 5) 73:40( 5)
11:51[ 7] 2:34[ 5] 9:12[ 6] 2:56[ 2] 6:48[ 5] 18:49[ 5] 7:33[ 3] 7:52[ 5] 4:56[ 6] 1:09[ 3]
6. Kelly Vildek Rakv 01:16.28 10:20( 4) 17:25( 6) 26:25( 6) 29:24( 6) 36:21( 6) 55:10( 6) 62:43( 6) 70:39( 6) 75:20( 6) 76:28( 6)
10:20[ 4] 7:05[ 7] 9:00[ 4] 2:59[ 3] 6:57[ 6] 18:49[ 5] 7:33[ 3] 7:56[ 7] 4:41[ 5] 1:08[ 2]
7. Birgit Russka Kobras 01:17.30 11:10( 6) 18:08( 7) 27:10( 7) 30:15( 7) 37:00( 7) 55:52( 7) 63:21( 7) 71:14( 7) 76:11( 7) 77:30( 7)
11:10[ 6] 6:58[ 6] 9:02[ 5] 3:05[ 5] 6:45[ 4] 18:52[ 7] 7:29[ 2] 7:53[ 6] 4:57[ 7] 1:19[ 5]
Kristel Kõivo Peko Puuduv KP
Emily Raudkepp Peko Ei start
1. Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas 01:01.45 4:20( 2) 8:07( 4) 9:22( 3) 25:18( 4) 27:29( 3) 29:45( 3) 35:16( 2) 43:11( 1) 48:00( 2) 49:20( 1) 53:41( 1) 57:34( 1) 60:19( 1) 61:45( 1)
4:20[ 2] 3:47[ 5] 1:15[ 2] 15:56[ 2] 2:11[ 3] 2:16[ 1] 5:31[ 2] 7:55[ 1] 4:49[ 4] 1:20[ 2] 4:21[ 1] 3:53[ 1] 2:45[ 1] 1:26[ 5]
2. Marie Tammemäe Orvand 01:06.10 4:26( 3) 7:15( 3) 9:26( 4) 24:18( 3) 26:37( 2) 29:37( 2) 36:37( 3) 45:25( 3) 48:01( 3) 49:36( 2) 55:05( 2) 61:35( 2) 64:55( 2) 66:10( 2)
4:26[ 3] 2:49[ 4] 2:11[ 5] 14:52[ 1] 2:19[ 4] 3:00[ 2] 7:00[ 5] 8:48[ 2] 2:36[ 2] 1:35[ 3] 5:29[ 4] 6:30[ 4] 3:20[ 3] 1:15[ 2]
3. Ragne Reiman West 01:07.11 3:43( 1) 5:53( 1) 7:10( 1) 23:47( 1) 25:48( 1) 28:58( 1) 34:33( 1) 43:28( 2) 46:29( 1) 51:35( 3) 57:04( 3) 62:59( 3) 66:00( 3) 67:11( 3)
3:43[ 1] 2:10[ 1] 1:17[ 3] 16:37[ 5] 2:01[ 1] 3:10[ 3] 5:35[ 3] 8:55[ 3] 3:01[ 3] 5:06[ 5] 5:29[ 4] 5:55[ 3] 3:01[ 2] 1:11[ 1]
4. Getter Matto Kobras 01:10.16 6:59( 5) 9:16( 5) 10:50( 5) 26:49( 5) 28:50( 4) 32:00( 4) 37:49( 4) 47:49( 4) 50:23( 4) 52:12( 4) 57:20( 4) 65:31( 4) 68:53( 4) 70:16( 4)
6:59[ 5] 2:17[ 2] 1:34[ 4] 15:59[ 4] 2:01[ 1] 3:10[ 3] 5:49[ 4] 10:00[ 5] 2:34[ 1] 1:49[ 4] 5:08[ 3] 8:11[ 5] 3:22[ 4] 1:23[ 4]
5. Jonne Rooma Jõhvikas 01:12.22 4:38( 4) 7:05( 2) 8:13( 2) 24:09( 2) 34:07( 5) 37:44( 5) 42:25( 5) 51:22( 5) 57:35( 5) 58:48( 5) 63:20( 5) 67:36( 5) 71:07( 5) 72:22( 5)
4:38[ 4] 2:27[ 3] 1:08[ 1] 15:56[ 2] 9:58[ 5] 3:37[ 5] 4:41[ 1] 8:57[ 4] 6:13[ 5] 1:13[ 1] 4:32[ 2] 4:16[ 2] 3:31[ 5] 1:15[ 2]
Elina-Emiilie Leht Okas Ei start
1. Margret Zimmermann Kape 01:00.25 4:47( 8) 7:05( 7) 11:07( 2) 15:26( 1) 17:45( 1) 25:43( 1) 27:05( 2) 29:56( 2) 33:22( 1) 34:50( 2) 42:49( 1) 47:11( 1) 50:43( 1) 57:20( 1) 59:21( 1) 60:25( 1)
4:47[ 8] 2:18[ 3] 4:02[ 2] 4:19[ 3] 2:19[ 2] 7:58[ 7] 1:22[ 3] 2:51[ 4] 3:26[ 1] 1:28[12] 7:59[ 1] 4:22[ 1] 3:32[ 2] 6:37[15] 2:01[ 1] 1:04[ 3]
2. Merike Vanjuk Kape 01:01.13 4:45( 7) 6:50( 3) 11:38( 5) 15:55( 3) 18:26( 3) 25:48( 2) 27:03( 1) 29:51( 1) 33:42( 2) 34:38( 1) 43:41( 2) 48:49( 2) 52:35( 2) 57:40( 2) 60:00( 2) 61:13( 2)
4:45[ 7] 2:05[ 1] 4:48[ 6] 4:17[ 2] 2:31[ 6] 7:22[ 2] 1:15[ 1] 2:48[ 3] 3:51[ 3] 0:56[ 3] 9:03[ 8] 5:08[ 9] 3:46[ 6] 5:05[ 3] 2:20[ 3] 1:13[ 6]
3. Grete Gutmann SK100 01:02.02 5:14(10) 8:03( 9) 12:55( 9) 17:16( 8) 19:58( 8) 27:24( 5) 28:56( 4) 31:33( 3) 35:02( 3) 37:00( 5) 45:08( 5) 49:33( 3) 53:28( 4) 58:39( 3) 61:03( 3) 62:02( 3)
5:14[10] 2:49[11] 4:52[ 7] 4:21[ 4] 2:42[10] 7:26[ 3] 1:32[ 6] 2:37[ 2] 3:29[ 2] 1:58[13] 8:08[ 5] 4:25[ 2] 3:55[ 8] 5:11[ 4] 2:24[ 4] 0:59[ 1]
4. Mariann Sulg Orvand 01:02.20 4:30( 4) 7:01( 6) 12:22( 8) 16:53( 6) 19:18( 5) 27:32( 6) 28:57( 5) 31:50( 5) 36:01( 5) 36:54( 4) 44:53( 3) 50:00( 5) 53:54( 5) 58:54( 5) 61:05( 4) 62:20( 4)
4:30[ 4] 2:31[ 6] 5:21[12] 4:31[ 7] 2:25[ 4] 8:14[ 8] 1:25[ 5] 2:53[ 5] 4:11[ 7] 0:53[ 2] 7:59[ 1] 5:07[ 8] 3:54[ 7] 5:00[ 2] 2:11[ 2] 1:15[ 9]
5. Helle Hallik JOKA 01:02.25 4:36( 6) 7:07( 8) 11:35( 4) 16:45( 5) 19:19( 6) 26:51( 4) 28:33( 3) 31:37( 4) 35:46( 4) 36:53( 3) 44:56( 4) 49:37( 4) 53:17( 3) 58:44( 4) 61:14( 5) 62:25( 5)
4:36[ 6] 2:31[ 6] 4:28[ 4] 5:10[13] 2:34[ 8] 7:32[ 4] 1:42[10] 3:04[ 8] 4:09[ 6] 1:07[10] 8:03[ 3] 4:41[ 5] 3:40[ 5] 5:27[ 6] 2:30[ 6] 1:11[ 5]
6. Olga Borodulina Kuzmolovo 01:04.31 5:44(12) 8:29(10) 13:06(11) 17:40(10) 20:09(11) 27:59( 9) 29:22( 7) 32:23( 7) 36:45( 7) 37:50( 7) 46:26( 6) 50:54( 6) 54:49( 6) 60:51( 6) 63:23( 6) 64:31( 6)
5:44[12] 2:45[ 9] 4:37[ 5] 4:34[ 8] 2:29[ 5] 7:50[ 6] 1:23[ 4] 3:01[ 6] 4:22[11] 1:05[ 9] 8:36[ 6] 4:28[ 3] 3:55[ 8] 6:02[12] 2:32[ 7] 1:08[ 4]
7. Madli-Johanna Maidla Kobras 01:04.49 5:48(13) 8:50(12) 13:04(10) 17:34( 9) 20:06(10) 27:39( 7) 29:17( 6) 32:21( 6) 36:33( 6) 37:31( 6) 46:36( 7) 51:26( 7) 55:00( 7) 60:54( 7) 63:29( 7) 64:49( 7)
5:48[13] 3:02[14] 4:14[ 3] 4:30[ 6] 2:32[ 7] 7:33[ 5] 1:38[ 8] 3:04[ 8] 4:12[ 8] 0:58[ 4] 9:05[ 9] 4:50[ 6] 3:34[ 3] 5:54[10] 2:35[ 9] 1:20[13]
8. Laura Joonas Võru/Võru spordikool 01:05.54 4:10( 1) 6:16( 1) 11:17( 3) 15:30( 2) 17:53( 2) 28:42(10) 30:02( 9) 33:24( 9) 37:44( 8) 39:43( 8) 48:28( 9) 52:56( 8) 56:26( 8) 61:49( 8) 64:39( 8) 65:54( 8)
4:10[ 1] 2:06[ 2] 5:01[ 8] 4:13[ 1] 2:23[ 3] 10:49[14] 1:20[ 2] 3:22[11] 4:20[ 9] 1:59[14] 8:45[ 7] 4:28[ 3] 3:30[ 1] 5:23[ 5] 2:50[11] 1:15[ 9]
9. Liubov Kutsenina SRD 01:06.44 4:22( 3) 6:50( 3) 11:57( 6) 16:23( 4) 19:09( 4) 27:43( 8) 29:31( 8) 32:52( 8) 39:15(10) 40:23(10) 49:43(10) 54:34(10) 58:12(10) 62:55( 9) 65:31( 9) 66:44( 9)
4:22[ 3] 2:28[ 5] 5:07[ 9] 4:26[ 5] 2:46[11] 8:34[ 9] 1:48[11] 3:21[10] 6:23[15] 1:08[11] 9:20[11] 4:51[ 7] 3:38[ 4] 4:43[ 1] 2:36[10] 1:13[ 6]
10. Viivi-Anne Soots Tammed 01:07.03 4:12( 2) 6:46( 2) 10:23( 1) 17:49(11) 20:04( 9) 26:23( 3) 32:29(11) 34:49(10) 38:54( 9) 39:45( 9) 47:52( 8) 53:17( 9) 57:47( 9) 63:24(10) 65:49(10) 67:03(10)
4:12[ 2] 2:34[ 8] 3:37[ 1] 7:26[14] 2:15[ 1] 6:19[ 1] 6:06[16] 2:20[ 1] 4:05[ 5] 0:51[ 1] 8:07[ 4] 5:25[10] 4:30[12] 5:37[ 7] 2:25[ 5] 1:14[ 8]
11. Marje Venelaine Tammed 01:12.12 4:50( 9) 9:28(13) 15:00(13) 19:44(12) 22:33(12) 31:35(12) 34:06(12) 37:09(12) 41:30(11) 43:32(12) 52:53(12) 58:20(11) 62:16(11) 68:02(11) 70:57(11) 72:12(11)
4:50[ 9] 4:38[16] 5:32[14] 4:44[12] 2:49[12] 9:02[10] 2:31[15] 3:03[ 7] 4:21[10] 2:02[15] 9:21[12] 5:27[11] 3:56[10] 5:46[ 9] 2:55[12] 1:15[ 9]
12. Kristiine Aluvee Kobras 01:14.36 4:35( 5) 6:58( 5) 12:19( 7) 17:02( 7) 19:39( 7) 29:05(11) 30:58(10) 35:43(11) 41:56(12) 42:59(11) 52:13(11) 60:38(12) 64:49(12) 71:03(12) 73:37(12) 74:36(12)
4:35[ 5] 2:23[ 4] 5:21[12] 4:43[11] 2:37[ 9] 9:26[12] 1:53[12] 4:45[15] 6:13[14] 1:03[ 7] 9:14[10] 8:25[14] 4:11[11] 6:14[13] 2:34[ 8] 0:59[ 1]
13. Liina Palu Võru 01:20.29 12:18(15) 15:03(15) 20:15(15) 24:56(14) 27:46(14) 38:37(14) 40:12(14) 44:04(14) 48:36(13) 49:38(13) 59:40(13) 65:38(13) 70:11(13) 75:51(13) 78:48(13) 80:29(13)
12:18[15] 2:45[ 9] 5:12[10] 4:41[10] 2:50[13] 10:51[15] 1:35[ 7] 3:52[14] 4:32[12] 1:02[ 5] 10:02[13] 5:58[12] 4:33[14] 5:40[ 8] 2:57[13] 1:41[16]
14. Merili Palu 01:33.33 16:23(16) 19:15(16) 24:30(16) 29:07(15) 31:58(15) 42:44(15) 44:25(15) 48:06(15) 53:21(14) 54:23(14) 67:31(14) 76:34(15) 81:55(14) 88:21(14) 92:16(14) 93:33(14)
16:23[16] 2:52[12] 5:15[11] 4:37[ 9] 2:51[14] 10:46[13] 1:41[ 9] 3:41[13] 5:15[13] 1:02[ 5] 13:08[16] 9:03[15] 5:21[15] 6:26[14] 3:55[15] 1:17[12]
15. Thea Kaljur KEKRSK 01:38.44 5:36(11) 8:32(11) 14:48(12) 22:30(13) 25:24(13) 38:08(13) 40:09(13) 43:32(13) 54:27(15) 55:31(15) 68:11(15) 76:06(14) 85:53(15) 93:11(15) 97:22(15) 98:44(15)
5:36[11] 2:56[13] 6:16[15] 7:42[15] 2:54[15] 12:44[16] 2:01[13] 3:23[12] 10:55[16] 1:04[ 8] 12:40[15] 7:55[13] 9:47[16] 7:18[16] 4:11[16] 1:22[14]
16. Daisi Saetalu Tammed 01:44.39 7:41(14) 11:30(14) 19:00(14) 31:37(16) 34:50(16) 44:14(16) 46:39(16) 51:26(16) 55:22(16) 59:49(16) 70:59(16) 88:58(16) 93:29(16) 99:28(16) 103:14(16) 104:39(16)
7:41[14] 3:49[15] 7:30[16] 12:37[16] 3:13[16] 9:24[11] 2:25[14] 4:47[16] 3:56[ 4] 4:27[16] 11:10[14] 17:59[16] 4:31[13] 5:59[11] 3:46[14] 1:25[15]
Maiki Jäädmaa Võru Ei start
1. Marili Zimmermann Kape 00:44.03 4:54( 2) 6:25( 2) 10:24( 1) 14:47( 1) 16:54( 1) 19:17( 1) 27:41( 1) 34:56( 1) 39:15( 1) 41:23( 1) 42:45( 1) 44:03( 1)
4:54[ 2] 1:31[11] 3:59[ 1] 4:23[ 2] 2:07[ 1] 2:23[ 3] 8:24[ 4] 7:15[ 1] 4:19[ 4] 2:08[ 2] 1:22[ 1] 1:18[ 3]
2. Hanna Brus Lalle 00:45.06 4:14( 1) 5:10( 1) 10:59( 2) 15:42( 2) 17:51( 2) 20:09( 2) 28:08( 2) 35:24( 2) 39:58( 2) 42:05( 2) 43:40( 2) 45:06( 2)
4:14[ 1] 0:56[ 1] 5:49[ 6] 4:43[ 3] 2:09[ 2] 2:18[ 1] 7:59[ 1] 7:16[ 2] 4:34[ 6] 2:07[ 1] 1:35[ 2] 1:26[ 7]
3. Erika Raudsepp Okas 00:53.11 5:05( 3) 6:33( 3) 15:12( 7) 20:03( 6) 23:08( 6) 25:47( 6) 33:58( 4) 43:26( 4) 47:50( 4) 50:15( 4) 51:52( 4) 53:11( 3)
5:05[ 3] 1:28[ 9] 8:39[13] 4:51[ 4] 3:05[ 7] 2:39[ 4] 8:11[ 3] 9:28[ 3] 4:24[ 5] 2:25[ 5] 1:37[ 3] 1:19[ 4]
4. Ade Timmusk HOK 00:53.14 6:09( 6) 7:18( 5) 12:12( 4) 18:56( 4) 22:19( 4) 24:38( 4) 33:31( 3) 43:02( 3) 47:12( 3) 49:29( 3) 51:42( 3) 53:14( 4)
6:09[ 6] 1:09[ 3] 4:54[ 4] 6:44[11] 3:23[ 8] 2:19[ 2] 8:53[ 5] 9:31[ 4] 4:10[ 1] 2:17[ 3] 2:13[10] 1:32[ 9]
5. Marta Olvet Rakv 00:56.30 5:24( 4) 6:40( 4) 11:28( 3) 17:40( 3) 20:43( 3) 23:28( 3) 34:22( 5) 44:28( 5) 50:31( 6) 53:12( 5) 55:10( 5) 56:30( 5)
5:24[ 4] 1:16[ 5] 4:48[ 3] 6:12[ 7] 3:03[ 6] 2:45[ 6] 10:54[ 9] 10:06[ 5] 6:03[12] 2:41[ 6] 1:58[ 8] 1:20[ 5]
6. Anu Kuusmaa Orion 00:57.15 5:54( 5) 7:23( 6) 14:11( 6) 19:57( 5) 22:37( 5) 25:21( 5) 34:55( 6) 45:30( 6) 50:23( 5) 54:18( 6) 56:03( 6) 57:15( 6)
5:54[ 5] 1:29[10] 6:48[ 7] 5:46[ 6] 2:40[ 4] 2:44[ 5] 9:34[ 7] 10:35[ 7] 4:53[ 7] 3:55[10] 1:45[ 5] 1:12[ 1]
7. Kaie Kubri Rakv 01:02.00 8:01( 9) 9:20( 9) 14:06( 5) 20:35( 7) 23:19( 7) 29:11( 7) 38:58( 7) 49:56( 7) 55:17( 7) 58:33( 7) 60:28( 7) 62:00( 7)
8:01[ 9] 1:19[ 6] 4:46[ 2] 6:29[ 9] 2:44[ 5] 5:52[11] 9:47[ 8] 10:58[ 8] 5:21[ 9] 3:16[ 8] 1:55[ 7] 1:32[ 9]
8. Kaisa Kase Tammed 01:02.59 9:50(12) 10:57(11) 15:58( 8) 21:02( 8) 28:25( 9) 32:57( 9) 40:59( 8) 52:10( 9) 56:26( 8) 59:54( 9) 61:34( 8) 62:59( 8)
9:50[12] 1:07[ 2] 5:01[ 5] 5:04[ 5] 7:23[13] 4:32[10] 8:02[ 2] 11:11[ 9] 4:16[ 3] 3:28[ 9] 1:40[ 4] 1:25[ 6]
9. Merle Aadli Tammed 01:03.36 9:44(11) 10:58(12) 17:50(11) 24:40(10) 28:21( 8) 31:36( 8) 41:09( 9) 51:28( 8) 56:50( 9) 59:53( 8) 62:07( 9) 63:36( 9)
9:44[11] 1:14[ 4] 6:52[ 8] 6:50[12] 3:41[ 9] 3:15[ 8] 9:33[ 6] 10:19[ 6] 5:22[10] 3:03[ 7] 2:14[11] 1:29[ 8]
10. Liisi Viljalo Tammed 01:16.19 7:12( 8) 8:33( 8) 24:36(13) 28:32(13) 30:44(12) 33:57(10) 46:44(11) 66:38(12) 70:50(11) 73:14(10) 75:06(10) 76:19(10)
7:12[ 8] 1:21[ 7] 16:03[14] 3:56[ 1] 2:12[ 3] 3:13[ 7] 12:47[14] 19:54[13] 4:12[ 2] 2:24[ 4] 1:52[ 6] 1:13[ 2]
11. Ethel Madalik Tammed 01:21.20 6:39( 7) 8:13( 7) 16:11( 9) 22:50( 9) 30:14(11) 37:57(13) 50:02(13) 64:32(11) 70:27(10) 77:24(11) 79:40(11) 81:20(11)
6:39[ 7] 1:34[12] 7:58[12] 6:39[10] 7:24[14] 7:43[13] 12:05[12] 14:30[12] 5:55[11] 6:57[13] 2:16[12] 1:40[12]
12. Mari Turban Rakv 01:27.33 8:01( 9) 9:40(10) 16:49(10) 25:46(11) 29:40(10) 37:09(12) 49:50(12) 63:44(10) 71:53(12) 82:22(12) 85:10(12) 87:33(12)
8:01[ 9] 1:39[13] 7:09[ 9] 8:57[14] 3:54[11] 7:29[12] 12:41[13] 13:54[10] 8:09[14] 10:29[14] 2:48[14] 2:23[14]
13. Triin Ignasov 01:30.04 18:38(14) 20:04(14) 27:53(14) 34:59(14) 38:43(14) 49:37(14) 61:40(14) 75:52(13) 81:09(13) 86:29(13) 88:28(13) 90:04(13)
18:38[14] 1:26[ 8] 7:49[11] 7:06[13] 3:44[10] 10:54[14] 12:03[11] 14:12[11] 5:17[ 8] 5:20[12] 1:59[ 9] 1:36[11]
14. Olga Pochtar SRD 01:40.19 11:18(13) 13:05(13) 20:30(12) 26:56(12) 30:51(13) 35:09(11) 46:42(10) 85:31(14) 91:44(14) 96:16(14) 98:37(14) 100:19(14)
11:18[13] 1:47[14] 7:25[10] 6:26[ 8] 3:55[12] 4:18[ 9] 11:33[10] 38:49[14] 6:13[13] 4:32[11] 2:21[13] 1:42[13]
Triin Raudsepp Ei start
Marge Sargma Tammed Ei start
Mariann Kejser OK PAN Aarhus Ei start
1. Anita Karnit SRD 00:44.57 4:55( 1) 11:20( 1) 16:54( 1) 24:56( 1) 33:19( 1) 37:05( 1) 39:51( 1) 43:32( 1) 44:57( 1)
4:55[ 1] 6:25[ 2] 5:34[ 1] 8:02[ 2] 8:23[ 1] 3:46[ 1] 2:46[ 1] 3:41[ 1] 1:25[ 1]
2. Hiie Laugesaar Rakv 00:57.16 5:43( 3) 12:15( 2) 19:39( 2) 27:52( 2) 40:25( 2) 46:02( 2) 50:57( 2) 55:35( 2) 57:16( 2)
5:43[ 3] 6:32[ 3] 7:24[ 2] 8:13[ 4] 12:33[ 3] 5:37[ 4] 4:55[ 5] 4:38[ 4] 1:41[ 5]
3. Piret Kaasik Ilves 01:04.53 5:15( 2) 12:28( 3) 20:04( 3) 28:08( 3) 50:39( 4) 55:31( 3) 59:12( 3) 63:19( 3) 64:53( 3)
5:15[ 2] 7:13[ 5] 7:36[ 3] 8:04[ 3] 22:31[ 4] 4:52[ 3] 3:41[ 2] 4:07[ 2] 1:34[ 2]
4. Olga Gureeva Mile-Sport 01:06.28 6:53( 5) 13:41( 5) 21:41( 4) 29:26( 4) 52:26( 5) 56:52( 5) 60:43( 5) 64:52( 4) 66:28( 4)
6:53[ 5] 6:48[ 4] 8:00[ 4] 7:45[ 1] 23:00[ 5] 4:26[ 2] 3:51[ 3] 4:09[ 3] 1:36[ 3]
5. Riina Kink Koop 01:07.26 6:42( 4) 12:52( 4) 29:23( 5) 38:20( 5) 49:37( 3) 56:11( 4) 60:17( 4) 65:50( 5) 67:26( 5)
6:42[ 4] 6:10[ 1] 16:31[ 5] 8:57[ 5] 11:17[ 2] 6:34[ 5] 4:06[ 4] 5:33[ 5] 1:36[ 3]
Gunilla Brus Puuduv KP 9:40( 6) 18:55( 6)
9:40[ 6] 9:15[ 6]
Anne-Ly Palk Puuduv KP
1. Edith Madalik Tammed 01:09.14 3:16( 5) 6:27( 2) 9:52( 1) 15:13( 1) 18:51( 1) 24:50( 1) 27:43( 1) 30:45( 1) 34:45( 1) 47:34( 1) 52:30( 1) 56:08( 1) 60:38( 1) 64:27( 1) 67:44( 1) 69:14( 1)
3:16[ 5] 3:11[ 2] 3:25[ 3] 5:21[ 2] 3:38[ 5] 5:59[ 3] 2:53[ 4] 3:02[ 2] 4:00[ 1] 12:49[ 4] 4:56[ 2] 3:38[ 3] 4:30[ 3] 3:49[ 3] 3:17[ 3] 1:30[ 4]
2. Ingrid Piht Mercury 01:20.03 2:37( 3) 8:10( 3) 12:09( 2) 17:20( 2) 20:46( 2) 27:54( 2) 30:50( 2) 35:03( 2) 42:04( 2) 53:37( 2) 63:10( 2) 66:52( 2) 71:13( 2) 74:59( 2) 78:26( 2) 80:03( 2)
2:37[ 3] 5:33[ 3] 3:59[ 4] 5:11[ 1] 3:26[ 4] 7:08[ 4] 2:56[ 5] 4:13[ 3] 7:01[ 6] 11:33[ 2] 9:33[ 6] 3:42[ 4] 4:21[ 2] 3:46[ 2] 3:27[ 5] 1:37[ 5]
3. Jana Kink Kape 01:21.26 2:26( 2) 12:55( 5) 15:49( 5) 21:57( 4) 24:15( 4) 29:46( 3) 32:06( 4) 39:50( 3) 45:51( 4) 56:58( 3) 65:00( 3) 68:01( 3) 72:46( 3) 76:42( 3) 80:02( 3) 81:26( 3)
2:26[ 2] 10:29[ 6] 2:54[ 1] 6:08[ 3] 2:18[ 1] 5:31[ 2] 2:20[ 2] 7:44[ 6] 6:01[ 5] 11:07[ 1] 8:02[ 5] 3:01[ 1] 4:45[ 4] 3:56[ 5] 3:20[ 4] 1:24[ 1]
4. Edit Kannel Norma 01:26.52 2:59( 4) 5:55( 1) 13:35( 3) 21:20( 3) 24:12( 3) 32:41( 5) 38:01( 5) 40:54( 4) 45:06( 3) 58:56( 4) 66:56( 4) 74:29( 4) 78:37( 4) 82:11( 4) 85:26( 4) 86:52( 4)
2:59[ 4] 2:56[ 1] 7:40[ 5] 7:45[ 5] 2:52[ 3] 8:29[ 5] 5:20[ 6] 2:53[ 1] 4:12[ 2] 13:50[ 5] 8:00[ 4] 7:33[ 5] 4:08[ 1] 3:34[ 1] 3:15[ 2] 1:26[ 2]
5. Agne Grigaliunaite Saule OK 01:39.42 3:16( 5) 12:55( 5) 21:09( 6) 36:46( 6) 42:43( 6) 52:04( 6) 54:39( 6) 61:25( 5) 65:37( 5) 78:05( 5) 82:54( 5) 86:07( 5) 91:23( 5) 95:14( 5) 98:15( 5) 99:42( 5)
3:16[ 5] 9:39[ 4] 8:14[ 8] 15:37[ 6] 5:57[ 7] 9:21[ 6] 2:35[ 3] 6:46[ 5] 4:12[ 2] 12:28[ 3] 4:49[ 1] 3:13[ 2] 5:16[ 5] 3:51[ 4] 3:01[ 1] 1:27[ 3]
6. Julia Pill Jõhvikas 02:19.58 4:00( 8) 15:16( 7) 23:21( 7) 39:29( 7) 43:47( 7) 56:17( 7) 61:52( 7) 66:20( 6) 71:46( 6) 98:11( 6) 105:13( 6) 119:09( 6) 125:39( 6) 132:06( 6) 137:30( 6) 139:58( 6)
4:00[ 8] 11:16[ 7] 8:05[ 7] 16:08[ 7] 4:18[ 6] 12:30[ 7] 5:35[ 7] 4:28[ 4] 5:26[ 4] 26:25[ 6] 7:02[ 3] 13:56[ 6] 6:30[ 6] 6:27[ 6] 5:24[ 6] 2:28[ 6]
Lilyon Vaiksalu Tammed Katk 4:41( 9)
4:41[ 9]
Marlen Valgma Tammed Katk 3:25( 7) 19:03( 8) 27:05( 8)
3:25[ 7] 15:38[ 8] 8:02[ 6]
Heleri Kivil LSF PT Puuduv KP 2:21( 1) 12:42( 4) 15:42( 4) 22:05( 5) 24:50( 5) 29:46( 3) 32:03( 3)
2:21[ 1] 10:21[ 5] 3:00[ 2] 6:23[ 4] 2:45[ 2] 4:56[ 1] 2:17[ 1]
Anu Poopuu Tammed Ei start
1. Triina-Britt Preden TON 01:07.33 8:00( 2) 10:24( 2) 16:16( 2) 25:43( 3) 29:29( 3) 35:53( 3) 39:57( 2) 44:53( 1) 50:05( 1) 55:40( 1) 62:15( 1) 65:18( 1) 66:14( 1) 67:33( 1)
8:00[ 2] 2:24[ 2] 5:52[ 4] 9:27[ 3] 3:46[ 4] 6:24[ 7] 4:04[ 3] 4:56[ 2] 5:12[ 2] 5:35[ 5] 6:35[ 2] 3:03[ 3] 0:56[ 2] 1:19[ 4]
2. Raili Rooba Rakv 01:10.43 8:52( 4) 11:48( 3) 17:16( 3) 25:20( 2) 29:04( 2) 35:26( 2) 40:24( 3) 47:25( 3) 52:38( 2) 57:13( 2) 65:05( 2) 68:12( 2) 69:11( 2) 70:43( 2)
8:52[ 4] 2:56[ 5] 5:28[ 3] 8:04[ 1] 3:44[ 2] 6:22[ 6] 4:58[ 8] 7:01[ 8] 5:13[ 3] 4:35[ 2] 7:52[ 6] 3:07[ 4] 0:59[ 3] 1:32[ 6]
3. Johanna Hakala-Kähäri 01:13.23 11:46( 9) 15:28( 8) 20:51( 7) 30:57( 5) 34:48( 4) 40:21( 4) 46:30( 5) 51:36( 4) 56:17( 3) 60:47( 3) 68:19( 3) 71:16( 3) 72:07( 3) 73:23( 3)
11:46[ 9] 3:42[ 7] 5:23[ 2] 10:06[ 5] 3:51[ 6] 5:33[ 3] 6:09[ 9] 5:06[ 3] 4:41[ 1] 4:30[ 1] 7:32[ 5] 2:57[ 2] 0:51[ 1] 1:16[ 3]
4. Anneli Aas 01:15.15 7:34( 1) 10:09( 1) 15:05( 1) 23:24( 1) 27:09( 1) 33:39( 1) 38:22( 1) 47:13( 2) 57:33( 4) 62:39( 4) 69:03( 4) 72:41( 4) 73:49( 4) 75:15( 4)
7:34[ 1] 2:35[ 3] 4:56[ 1] 8:19[ 2] 3:45[ 3] 6:30[ 8] 4:43[ 5] 8:51[10] 10:20[10] 5:06[ 4] 6:24[ 1] 3:38[ 7] 1:08[ 5] 1:26[ 5]
5. Reet Rosenberg Kobras 01:20.18 13:26(12) 16:19(10) 22:21( 9) 33:54( 8) 37:31( 8) 41:56( 6) 53:16(10) 57:37( 8) 63:48( 7) 68:31( 5) 75:17( 5) 78:03( 5) 79:08( 5) 80:18( 5)
13:26[12] 2:53[ 4] 6:02[ 5] 11:33[ 9] 3:37[ 1] 4:25[ 1] 11:20[12] 4:21[ 1] 6:11[ 5] 4:43[ 3] 6:46[ 3] 2:46[ 1] 1:05[ 4] 1:10[ 2]
6. Anu Kilki 01:24.11 9:54( 7) 12:15( 5) 19:21( 5) 30:17( 4) 36:46( 7) 43:21( 8) 47:08( 7) 55:56( 7) 61:51( 6) 69:27( 6) 77:57( 6) 81:48( 7) 83:02( 7) 84:11( 6)
9:54[ 7] 2:21[ 1] 7:06[ 7] 10:56[ 7] 6:29[12] 6:35[ 9] 3:47[ 2] 8:48[ 9] 5:55[ 4] 7:36[11] 8:30[ 7] 3:51[ 9] 1:14[ 7] 1:09[ 1]
7. Siiri Vallner 01:24.28 13:16(11) 17:46(12) 24:53(11) 34:57(11) 39:04(10) 44:34( 9) 48:20( 8) 53:42( 6) 60:04( 5) 71:02( 7) 78:26( 7) 81:43( 6) 82:56( 6) 84:28( 7)
13:16[11] 4:30[10] 7:07[ 8] 10:04[ 4] 4:07[ 7] 5:30[ 2] 3:46[ 1] 5:22[ 4] 6:22[ 6] 10:58[12] 7:24[ 4] 3:17[ 5] 1:13[ 6] 1:32[ 6]
8. Riin Otstavel LSF PT 01:27.20 8:04( 3) 12:07( 4) 19:19( 4) 31:06( 6) 34:56( 5) 41:10( 5) 46:07( 4) 57:57( 9) 64:58( 8) 71:16( 8) 80:30( 8) 84:15( 8) 85:35( 8) 87:20( 8)
8:04[ 3] 4:03[ 9] 7:12[ 9] 11:47[10] 3:50[ 5] 6:14[ 5] 4:57[ 7] 11:50[12] 7:01[ 7] 6:18[ 7] 9:14[10] 3:45[ 8] 1:20[ 9] 1:45[ 8]
9. Ilona Poljakova LSF PT 01:30.08 9:48( 6) 13:04( 6) 22:04( 8) 34:42(10) 39:17(11) 47:10(11) 55:02(11) 61:17(11) 68:21(10) 74:47(10) 83:30(10) 86:54( 9) 88:13( 9) 90:08( 9)
9:48[ 6] 3:16[ 6] 9:00[11] 12:38[11] 4:35[ 9] 7:53[11] 7:52[10] 6:15[ 6] 7:04[ 8] 6:26[ 8] 8:43[ 8] 3:24[ 6] 1:19[ 8] 1:55[ 9]
10. Heidi Prits Mercury 01:32.13 9:31( 5) 13:29( 7) 20:26( 6) 31:44( 7) 36:21( 6) 42:16( 7) 46:46( 6) 52:38( 5) 69:30(11) 75:37(11) 84:24(11) 88:19(10) 89:52(10) 92:13(10)
9:31[ 5] 3:58[ 8] 6:57[ 6] 11:18[ 8] 4:37[10] 5:55[ 4] 4:30[ 4] 5:52[ 5] 16:52[12] 6:07[ 6] 8:47[ 9] 3:55[10] 1:33[11] 2:21[11]
11. Maari Idnurm 01:35.18 11:10( 8) 16:16( 9) 23:55(10) 34:33( 9) 38:50( 9) 46:31(10) 51:14( 9) 58:02(10) 67:12( 9) 73:54( 9) 83:22( 9) 91:25(11) 92:57(11) 95:18(11)
11:10[ 8] 5:06[12] 7:39[10] 10:38[ 6] 4:17[ 8] 7:41[10] 4:43[ 5] 6:48[ 7] 9:10[ 9] 6:42[ 9] 9:28[11] 8:03[12] 1:32[10] 2:21[11]
12. Vaike Murumets 02:05.54 12:39(10) 17:32(11) 29:27(12) 43:32(12) 50:00(12) 59:35(12) 70:39(12) 82:18(12) 98:14(12) 105:39(12) 117:11(12) 122:02(12) 123:48(12) 125:54(12)
12:39[10] 4:53[11] 11:55[12] 14:05[12] 6:28[11] 9:35[12] 11:04[11] 11:39[11] 15:56[11] 7:25[10] 11:32[12] 4:51[11] 1:46[12] 2:06[10]
Meelike Pandis Ilves Ei start
Tiina Kangilaski TON Ei start
Marika Jäädmaa Võru Ei start
1. Merike Paapson TON 00:54.31 4:28( 3) 7:10( 3) 8:39( 3) 20:42( 2) 23:00( 2) 25:22( 2) 30:27( 2) 38:39( 2) 40:52( 2) 42:31( 2) 46:39( 2) 50:25( 2) 53:14( 2) 54:31( 1)
4:28[ 3] 2:42[ 6] 1:29[ 6] 12:03[ 3] 2:18[ 9] 2:22[ 4] 5:05[ 6] 8:12[ 2] 2:13[ 2] 1:39[ 5] 4:08[ 1] 3:46[ 4] 2:49[ 1] 1:17[ 2]
2. Maris Roosipuu TON 00:54.36 4:07( 1) 6:55( 2) 8:22( 2) 20:21( 1) 22:36( 1) 25:00( 1) 30:11( 1) 38:23( 1) 40:35( 1) 42:11( 1) 46:28( 1) 50:12( 1) 53:09( 1) 54:36( 2)
4:07[ 1] 2:48[ 7] 1:27[ 5] 11:59[ 2] 2:15[ 6] 2:24[ 5] 5:11[ 8] 8:12[ 2] 2:12[ 1] 1:36[ 3] 4:17[ 2] 3:44[ 2] 2:57[ 2] 1:27[ 7]
3. Airi Alnek Võru 00:56.40 4:30( 4) 6:51( 1) 8:12( 1) 21:32( 3) 23:34( 3) 25:53( 3) 31:40( 4) 40:10( 4) 42:29( 3) 44:01( 3) 48:20( 3) 52:05( 3) 55:17( 3) 56:40( 3)
4:30[ 4] 2:21[ 3] 1:21[ 3] 13:20[ 5] 2:02[ 2] 2:19[ 3] 5:47[10] 8:30[ 5] 2:19[ 4] 1:32[ 2] 4:19[ 3] 3:45[ 3] 3:12[ 4] 1:23[ 6]
4. Mia Lilja IFK Lidingö 00:59.52 5:16( 7) 7:36( 5) 9:02( 4) 22:08( 5) 24:09( 5) 26:16( 4) 32:50( 5) 41:05( 5) 43:23( 4) 44:41( 4) 49:06( 4) 55:16( 4) 58:32( 4) 59:52( 4)
5:16[ 7] 2:20[ 2] 1:26[ 4] 13:06[ 4] 2:01[ 1] 2:07[ 1] 6:34[11] 8:15[ 4] 2:18[ 3] 1:18[ 1] 4:25[ 4] 6:10[11] 3:16[ 5] 1:20[ 4]
5. Aari Talver Mercury 01:01.59 4:10( 2) 8:43( 8) 9:55( 7) 21:46( 4) 23:58( 4) 26:49( 5) 30:43( 3) 39:57( 3) 44:33( 5) 47:57( 5) 53:14( 5) 56:42( 5) 60:39( 5) 61:59( 5)
4:10[ 2] 4:33[10] 1:12[ 2] 11:51[ 1] 2:12[ 5] 2:51[ 9] 3:54[ 2] 9:14[ 6] 4:36[11] 3:24[ 8] 5:17[ 6] 3:28[ 1] 3:57[ 9] 1:20[ 4]
6. Mai Viirmann Põrgupõhja 01:04.55 6:14( 9) 8:28( 6) 9:28( 6) 23:46( 6) 25:54( 6) 28:34( 6) 36:02( 7) 43:00( 6) 46:43( 6) 50:19( 6) 56:24( 6) 60:24( 6) 63:43( 6) 64:55( 6)
6:14[ 9] 2:14[ 1] 1:00[ 1] 14:18[ 6] 2:08[ 4] 2:40[ 7] 7:28[12] 6:58[ 1] 3:43[10] 3:36[10] 6:05[10] 4:00[ 5] 3:19[ 6] 1:12[ 1]
7. Inger Jalakas KEKRSK 01:08.02 5:13( 6) 10:02(10) 11:47(10) 26:08( 7) 28:25( 7) 30:37( 7) 34:21( 6) 48:44( 7) 51:19( 7) 52:56( 7) 58:13( 7) 63:25( 7) 66:34( 7) 68:02( 7)
5:13[ 6] 4:49[11] 1:45[ 9] 14:21[ 7] 2:17[ 7] 2:12[ 2] 3:44[ 1] 14:23[11] 2:35[ 5] 1:37[ 4] 5:17[ 6] 5:12[ 9] 3:09[ 3] 1:28[ 8]
8. Meeli Kerem 01:12.00 6:07( 8) 8:36( 7) 10:47( 8) 28:47(11) 31:04(10) 34:37(10) 39:42(10) 50:32( 9) 53:56( 9) 56:00( 8) 61:54( 8) 66:17( 8) 70:11( 8) 72:00( 8)
6:07[ 8] 2:29[ 4] 2:11[12] 18:00[11] 2:17[ 7] 3:33[12] 5:05[ 6] 10:50[ 7] 3:24[ 8] 2:04[ 6] 5:54[ 9] 4:23[ 7] 3:54[ 8] 1:49[11]
9. Epp Voitka Võru 01:12.26 4:56( 5) 7:32( 4) 9:21( 5) 26:20( 8) 29:01( 8) 31:45( 8) 37:25( 9) 48:47( 8) 51:50( 8) 57:34( 9) 62:45( 9) 66:51( 9) 70:52( 9) 72:26( 9)
4:56[ 5] 2:36[ 5] 1:49[10] 16:59[10] 2:41[10] 2:44[ 8] 5:40[ 9] 11:22[ 8] 3:03[ 7] 5:44[11] 5:11[ 5] 4:06[ 6] 4:01[10] 1:34[ 9]
10. Rita Ojala JOKA 01:14.27 6:36(10) 10:01( 9) 11:35( 9) 27:25( 9) 29:29( 9) 32:25( 9) 36:24( 8) 53:16(10) 56:17(10) 59:49(10) 65:18(10) 69:43(10) 73:10(10) 74:27(10)
6:36[10] 3:25[ 9] 1:34[ 7] 15:50[ 9] 2:04[ 3] 2:56[10] 3:59[ 3] 16:52[12] 3:01[ 6] 3:32[ 9] 5:29[ 8] 4:25[ 8] 3:27[ 7] 1:17[ 2]
11. Piret Niglas Jõhvikas 01:25.06 7:22(11) 14:00(12) 15:54(12) 36:02(12) 38:52(12) 42:18(12) 47:15(12) 58:59(12) 62:31(11) 64:38(11) 72:02(11) 78:10(11) 82:56(11) 85:06(11)
7:22[11] 6:38[12] 1:54[11] 20:08[12] 2:50[11] 3:26[11] 4:57[ 5] 11:44[ 9] 3:32[ 9] 2:07[ 7] 7:24[12] 6:08[10] 4:46[11] 2:10[12]
12. Maret Viira 01:41.02 8:35(12) 11:46(11) 13:30(11) 28:29(10) 35:20(11) 37:53(11) 42:17(11) 55:54(11) 67:21(12) 79:51(12) 86:42(12) 93:25(12) 99:18(12) 101:02(12)
8:35[12] 3:11[ 8] 1:44[ 8] 14:59[ 8] 6:51[12] 2:33[ 6] 4:24[ 4] 13:37[10] 11:27[12] 12:30[12] 6:51[11] 6:43[12] 5:53[12] 1:44[10]
1. Marje Viirmann KEKRSK 00:50.14 5:50( 1) 7:54( 2) 11:55( 1) 16:40( 1) 19:26( 1) 23:07( 1) 30:52( 1) 40:14( 1) 44:58( 1) 47:29( 1) 49:01( 1) 50:14( 1)
5:50[ 1] 2:04[10] 4:01[ 1] 4:45[ 1] 2:46[ 1] 3:41[ 9] 7:45[ 1] 9:22[ 2] 4:44[ 1] 2:31[ 1] 1:32[ 1] 1:13[ 1]
2. Kersti Ehala JOKA 00:51.58 6:24( 2) 7:53( 1) 12:35( 2) 17:36( 2) 20:23( 2) 23:22( 2) 31:18( 2) 40:23( 2) 45:29( 2) 48:27( 2) 50:29( 2) 51:58( 2)
6:24[ 2] 1:29[ 2] 4:42[ 2] 5:01[ 2] 2:47[ 2] 2:59[ 1] 7:56[ 2] 9:05[ 1] 5:06[ 2] 2:58[ 2] 2:02[ 3] 1:29[ 4]
3. Anu Järv MARU 01:06.01 6:51( 4) 8:20( 4) 13:19( 4) 19:58( 3) 25:32( 4) 30:40( 5) 40:48( 4) 52:03( 4) 57:54( 4) 61:26( 4) 64:28( 5) 66:01( 3)
6:51[ 4] 1:29[ 2] 4:59[ 4] 6:39[ 4] 5:34[10] 5:08[12] 10:08[ 5] 11:15[ 4] 5:51[10] 3:32[ 8] 3:02[11] 1:33[ 5]
4. Ellen Lembra Kape 01:06.19 7:58( 6) 9:35( 6) 16:51( 7) 23:51( 6) 27:38( 6) 30:44( 6) 41:23( 5) 53:10( 5) 58:58( 5) 62:07( 5) 64:25( 4) 66:19( 4)
7:58[ 6] 1:37[ 4] 7:16[ 8] 7:00[ 6] 3:47[ 4] 3:06[ 3] 10:39[ 8] 11:47[ 5] 5:48[ 8] 3:09[ 5] 2:18[ 7] 1:54[10]
5. Sarmite Sild Võru 01:06.24 7:35( 5) 9:31( 5) 15:06( 5) 21:18( 4) 25:08( 3) 29:10( 3) 38:31( 3) 50:52( 3) 57:27( 3) 61:15( 3) 63:56( 3) 66:24( 5)
7:35[ 5] 1:56[ 8] 5:35[ 5] 6:12[ 3] 3:50[ 5] 4:02[10] 9:21[ 3] 12:21[ 9] 6:35[11] 3:48[ 9] 2:41[10] 2:28[12]
6. Koidu Laanemets KEKRSK 01:07.24 9:51(11) 11:39(11) 18:38( 8) 25:40( 9) 29:21( 7) 32:29( 7) 42:49( 6) 55:02( 6) 60:38( 6) 63:39( 6) 65:57( 6) 67:24( 6)
9:51[11] 1:48[ 7] 6:59[ 7] 7:02[ 7] 3:41[ 3] 3:08[ 4] 10:20[ 7] 12:13[ 6] 5:36[ 4] 3:01[ 3] 2:18[ 7] 1:27[ 3]
7. Riina Laev Mercury 01:08.47 8:39( 9) 10:20( 8) 21:47(11) 28:58(11) 33:32(10) 36:35(10) 46:01( 9) 56:24( 8) 62:01( 8) 65:09( 8) 67:00( 7) 68:47( 7)
8:39[ 9] 1:41[ 5] 11:27[11] 7:11[ 8] 4:34[ 9] 3:03[ 2] 9:26[ 4] 10:23[ 3] 5:37[ 5] 3:08[ 4] 1:51[ 2] 1:47[ 8]
8. Tiina Tamla Koop 01:09.09 8:34( 8) 10:44( 9) 18:42( 9) 25:26( 8) 29:30( 8) 32:52( 8) 43:03( 7) 55:20( 7) 60:57( 7) 64:46( 7) 67:22( 8) 69:09( 8)
8:34[ 8] 2:10[11] 7:58[ 9] 6:44[ 5] 4:04[ 8] 3:22[ 6] 10:11[ 6] 12:17[ 8] 5:37[ 5] 3:49[10] 2:36[ 9] 1:47[ 8]
9. Ülle Raudsepp Okas 01:13.57 8:20( 7) 10:18( 7) 16:31( 6) 24:22( 7) 32:03( 9) 35:25( 9) 49:01(10) 61:17(10) 66:49(10) 70:18( 9) 72:24( 9) 73:57( 9)
8:20[ 7] 1:58[ 9] 6:13[ 6] 7:51[ 9] 7:41[12] 3:22[ 6] 13:36[11] 12:16[ 7] 5:32[ 3] 3:29[ 7] 2:06[ 4] 1:33[ 5]
10. Anu Malts TON 01:16.04 9:14(10) 10:59(10) 20:33(10) 28:55(10) 36:11(11) 39:20(11) 50:42(11) 63:19(11) 69:08(11) 72:26(10) 74:39(10) 76:04(10)
9:14[10] 1:45[ 6] 9:34[10] 8:22[10] 7:16[11] 3:09[ 5] 11:22[ 9] 12:37[10] 5:49[ 9] 3:18[ 6] 2:13[ 6] 1:25[ 2]
11. Lembi Berkman 01:16.36 6:42( 3) 8:06( 3) 12:53( 3) 22:55( 5) 26:56( 5) 30:25( 4) 44:00( 8) 58:07( 9) 63:52( 9) 72:53(11) 75:00(11) 76:36(11)
6:42[ 3] 1:24[ 1] 4:47[ 3] 10:02[11] 4:01[ 6] 3:29[ 8] 13:35[10] 14:07[11] 5:45[ 7] 9:01[12] 2:07[ 5] 1:36[ 7]
12. Mare Kitsnik Saku 01:48.16 13:31(12) 15:52(12) 29:22(12) 40:46(12) 44:47(12) 49:28(12) 68:51(12) 85:24(12) 94:13(12) 100:19(12) 105:51(12) 108:16(12)
13:31[12] 2:21[12] 13:30[12] 11:24[12] 4:01[ 6] 4:41[11] 19:23[12] 16:33[12] 8:49[12] 6:06[11] 5:32[12] 2:25[11]
Mari Roots TAOK Ei start
Mae Pindmaa Võru Ei start
1. EvaLena Ericson SNO 00:47.38 8:43( 1) 10:13( 1) 13:58( 3) 21:09( 4) 23:43( 4) 29:15( 4) 33:24( 1) 40:52( 1) 43:54( 1) 45:57( 1) 47:38( 1)
8:43[ 1] 1:30[ 3] 3:45[ 6] 7:11[ 9] 2:34[ 4] 5:32[ 7] 4:09[ 1] 7:28[ 3] 3:02[ 3] 2:03[ 4] 1:41[ 7]
2. Marika Kirsspuu TAOK 00:47.54 10:08( 9) 11:33( 5) 14:16( 4) 20:36( 3) 23:28( 3) 27:52( 2) 34:46( 3) 41:56( 2) 44:35( 2) 46:21( 2) 47:54( 2)
10:08[ 9] 1:25[ 2] 2:43[ 1] 6:20[ 2] 2:52[ 8] 4:24[ 1] 6:54[ 9] 7:10[ 2] 2:39[ 1] 1:46[ 1] 1:33[ 5]
3. Tiina Talisoo KEKRSK 00:50.18 8:48( 3) 10:23( 2) 13:09( 1) 19:05( 1) 21:32( 1) 26:51( 1) 34:33( 2) 43:10( 3) 46:36( 3) 48:37( 3) 50:18( 3)
8:48[ 3] 1:35[ 5] 2:46[ 2] 5:56[ 1] 2:27[ 1] 5:19[ 5] 7:42[13] 8:37[ 8] 3:26[ 6] 2:01[ 3] 1:41[ 7]
4. Ilme Roosi Orvand 00:50.39 9:01( 4) 10:38( 4) 13:30( 2) 20:27( 2) 23:18( 2) 28:28( 3) 36:07( 4) 44:35( 5) 47:21( 4) 49:13( 4) 50:39( 4)
9:01[ 4] 1:37[ 6] 2:52[ 3] 6:57[ 7] 2:51[ 7] 5:10[ 3] 7:39[12] 8:28[ 7] 2:46[ 2] 1:52[ 2] 1:26[ 2]
5. Siiri Poopuu JOKA 00:52.43 9:10( 5) 10:25( 3) 16:15( 6) 23:09( 5) 26:46( 6) 32:04( 6) 37:39( 5) 44:18( 4) 49:06( 5) 51:10( 5) 52:43( 5)
9:10[ 5] 1:15[ 1] 5:50[10] 6:54[ 6] 3:37[11] 5:18[ 4] 5:35[ 5] 6:39[ 1] 4:48[ 9] 2:04[ 5] 1:33[ 5]
6. Olga Jakovleva Jõhvikas 00:53.25 10:07( 8) 12:31( 7) 16:06( 5) 23:11( 6) 26:01( 5) 31:56( 5) 38:32( 6) 46:21( 6) 49:52( 6) 52:03( 6) 53:25( 6)
10:07[ 8] 2:24[12] 3:35[ 5] 7:05[ 8] 2:50[ 6] 5:55[ 9] 6:36[ 8] 7:49[ 5] 3:31[ 7] 2:11[ 8] 1:22[ 1]
7. Krista Terno Tammed 01:00.27 10:50(10) 13:02( 9) 17:00( 7) 27:44( 9) 30:53( 9) 37:18( 9) 42:35( 9) 50:42( 9) 56:05( 8) 58:46( 7) 60:27( 7)
10:50[10] 2:12[10] 3:58[ 7] 10:44[14] 3:09[ 9] 6:25[11] 5:17[ 3] 8:07[ 6] 5:23[10] 2:41[11] 1:41[ 7]
8. Tiina Metsmaa Rakv 01:00.35 8:44( 2) 18:11(14) 23:21(13) 29:54(12) 32:23(10) 37:48(10) 43:27(10) 53:41(10) 56:56( 9) 59:04( 8) 60:35( 8)
8:44[ 2] 9:27[14] 5:10[ 9] 6:33[ 5] 2:29[ 2] 5:25[ 6] 5:39[ 6] 10:14[10] 3:15[ 5] 2:08[ 7] 1:31[ 4]
8. Vaike Tomann Ilves 01:00.35 10:01( 7) 11:34( 6) 19:48( 8) 26:13( 7) 28:55( 7) 36:18( 8) 41:22( 8) 49:10( 7) 52:22( 7) 59:07( 9) 60:35( 8)
10:01[ 7] 1:33[ 4] 8:14[13] 6:25[ 4] 2:42[ 5] 7:23[14] 5:04[ 2] 7:48[ 4] 3:12[ 4] 6:45[14] 1:28[ 3]
10. Ann Warma-Laas HOK 01:03.19 11:11(11) 12:52( 8) 21:13(11) 27:37( 8) 30:06( 8) 35:11( 7) 40:38( 7) 49:58( 8) 59:28(10) 61:33(10) 63:19(10)
11:11[11] 1:41[ 7] 8:21[14] 6:24[ 3] 2:29[ 2] 5:05[ 2] 5:27[ 4] 9:20[ 9] 9:30[13] 2:05[ 6] 1:46[10]
11. Helve Luht KEKRSK 01:04.26 13:43(13) 16:04(11) 20:03( 9) 28:55(10) 32:48(11) 38:32(11) 44:23(11) 55:16(11) 59:53(11) 62:21(11) 64:26(11)
13:43[13] 2:21[11] 3:59[ 8] 8:52[13] 3:53[12] 5:44[ 8] 5:51[ 7] 10:53[12] 4:37[ 8] 2:28[10] 2:05[12]
12. Ülle Põldoja Ilves 01:10.51 9:18( 6) 17:31(12) 20:45(10) 29:00(11) 34:14(12) 40:36(12) 47:44(12) 58:59(12) 66:41(12) 69:00(12) 70:51(12)
9:18[ 6] 8:13[13] 3:14[ 4] 8:15[12] 5:14[13] 6:22[10] 7:08[10] 11:15[14] 7:42[12] 2:19[ 9] 1:51[11]
13. Anu Pallon JOKA 01:26.37 15:48(14) 17:59(13) 25:10(14) 33:07(14) 36:39(13) 43:21(13) 50:43(13) 61:21(13) 79:58(13) 84:18(13) 86:37(13)
15:48[14] 2:11[ 9] 7:11[11] 7:57[11] 3:32[10] 6:42[12] 7:22[11] 10:38[11] 18:37[14] 4:20[13] 2:19[14]
14. Leena Leesment SRD 01:36.24 13:03(12) 15:12(10) 22:28(12) 30:07(13) 44:35(14) 51:33(14) 74:20(14) 85:13(14) 91:29(14) 94:12(14) 96:24(14)
13:03[12] 2:09[ 8] 7:16[12] 7:39[10] 14:28[14] 6:58[13] 22:47[14] 10:53[12] 6:16[11] 2:43[12] 2:12[13]
1. Mare Niitsoo TON 00:50.06 8:07( 1) 9:29( 2) 16:21( 2) 19:19( 1) 26:16( 1) 32:20( 1) 39:42( 1) 44:30( 1) 48:49( 1) 50:06( 1)
8:07[ 1] 1:22[ 3] 6:52[ 2] 2:58[ 1] 6:57[ 5] 6:04[ 2] 7:22[ 2] 4:48[ 5] 4:19[ 4] 1:17[ 2]
2. Ene Ehrenpreis Viru-Nigula spordikl 00:51.07 8:11( 2) 9:22( 1) 15:59( 1) 19:29( 2) 27:29( 2) 33:12( 2) 41:31( 2) 45:39( 2) 49:40( 2) 51:07( 2)
8:11[ 2] 1:11[ 1] 6:37[ 1] 3:30[ 6] 8:00[ 9] 5:43[ 1] 8:19[ 7] 4:08[ 2] 4:01[ 2] 1:27[ 5]
3. Niina Karnit SRD 00:54.31 10:37( 7) 12:10( 6) 19:16( 4) 22:17( 4) 28:14( 3) 35:13( 3) 43:15( 3) 48:45( 3) 53:04( 3) 54:31( 3)
10:37[ 7] 1:33[ 7] 7:06[ 3] 3:01[ 2] 5:57[ 1] 6:59[ 6] 8:02[ 6] 5:30[10] 4:19[ 4] 1:27[ 5]
4. Helena Hemström Gävle OK 00:56.42 9:34( 4) 10:59( 4) 18:19( 3) 22:10( 3) 28:52( 4) 37:53( 5) 45:29( 4) 50:46( 4) 55:21( 4) 56:42( 4)
9:34[ 4] 1:25[ 4] 7:20[ 4] 3:51[10] 6:42[ 4] 9:01[12] 7:36[ 3] 5:17[ 8] 4:35[10] 1:21[ 3]
5. Hille Tasa Tammed 00:57.00 9:40( 5) 11:06( 5) 21:19( 8) 24:34( 6) 30:49( 5) 37:46( 4) 45:46( 5) 51:57( 5) 55:44( 5) 57:00( 5)
9:40[ 5] 1:26[ 5] 10:13[10] 3:15[ 5] 6:15[ 2] 6:57[ 5] 8:00[ 5] 6:11[12] 3:47[ 1] 1:16[ 1]
6. Eha Arb 00:59.16 12:00(12) 13:19( 9) 23:27(10) 26:40( 9) 34:21( 8) 40:28( 7) 48:15( 6) 53:24( 6) 57:55( 6) 59:16( 6)
12:00[12] 1:19[ 2] 10:08[ 9] 3:13[ 4] 7:41[ 6] 6:07[ 3] 7:47[ 4] 5:09[ 7] 4:31[ 9] 1:21[ 3]
7. Liivi Parik Otepää SK 01:01.06 12:10(13) 14:40(13) 23:33(11) 27:34(11) 33:55( 7) 42:16( 9) 50:52( 7) 55:08( 7) 59:20( 7) 61:06( 7)
12:10[13] 2:30[13] 8:53[ 7] 4:01[11] 6:21[ 3] 8:21[11] 8:36[ 8] 4:16[ 3] 4:12[ 3] 1:46[ 8]
8. Marika Pilt West 01:03.22 11:54(11) 13:22(10) 21:04( 6) 24:50( 8) 35:55( 9) 42:15( 8) 51:13( 8) 57:23( 8) 61:45( 8) 63:22( 8)
11:54[11] 1:28[ 6] 7:42[ 5] 3:46[ 9] 11:05[11] 6:20[ 4] 8:58[ 9] 6:10[11] 4:22[ 6] 1:37[ 7]
9. Eha Kriks Rakv 01:05.03 10:49( 8) 12:24( 7) 20:23( 5) 24:45( 7) 32:30( 6) 40:18( 6) 53:24( 9) 58:41( 9) 63:07( 9) 65:03( 9)
10:49[ 8] 1:35[ 9] 7:59[ 6] 4:22[12] 7:45[ 7] 7:48[10] 13:06[12] 5:17[ 8] 4:26[ 7] 1:56[13]
10. Anu Saue HOK 01:05.12 9:59( 6) 13:36(11) 23:20( 9) 31:41(13) 39:33(11) 47:02(10) 54:11(10) 58:41( 9) 63:19(10) 65:12(10)
9:59[ 6] 3:37[14] 9:44[ 8] 8:21[14] 7:52[ 8] 7:29[ 8] 7:09[ 1] 4:30[ 4] 4:38[11] 1:53[11]
11. Riina Kivikas Ilves 01:07.58 11:49(10) 13:53(12) 24:37(13) 28:11(12) 37:03(10) 47:23(11) 56:44(11) 61:42(12) 66:11(11) 67:58(11)
11:49[10] 2:04[11] 10:44[11] 3:34[ 8] 8:52[10] 10:20[13] 9:21[11] 4:58[ 6] 4:29[ 8] 1:47[ 9]
12. Mare Leis Ilves 01:08.16 8:46( 3) 10:20( 3) 21:05( 7) 24:16( 5) 40:40(12) 48:26(12) 57:42(12) 61:32(11) 66:24(12) 68:16(12)
8:46[ 3] 1:34[ 8] 10:45[12] 3:11[ 3] 16:24[13] 7:46[ 9] 9:16[10] 3:50[ 1] 4:52[12] 1:52[10]
13. Aime Mõik Jõhvikas 01:45.02 10:49( 8) 12:31( 8) 23:59(12) 27:31(10) 44:12(13) 51:40(13) 90:52(13) 97:39(13) 103:08(13) 105:02(13)
10:49[ 8] 1:42[10] 11:28[13] 3:32[ 7] 16:41[14] 7:28[ 7] 39:12[13] 6:47[13] 5:29[13] 1:54[12]
Tatjana Sumilo Jõhvikas Puuduv KP 49:01(14) 51:10(14) 72:29(14) 77:47(14) 89:47(14) 101:22(14)
49:01[14] 2:09[12] 21:19[14] 5:18[13] 12:00[12] 11:35[14]
Helle Rennu Saku Ei start
Kersti Ploom Jõhvikas Ei start
1. Virve Orav Tammed 01:00.38 13:51( 8) 22:33( 4) 28:53( 2) 34:02( 2) 45:50( 3) 53:54( 2) 57:39( 1) 58:46( 1) 60:38( 1)
13:51[ 8] 8:42[ 2] 6:20[ 2] 5:09[ 7] 11:48[ 7] 8:04[ 2] 3:45[ 2] 1:07[ 2] 1:52[ 6]
2. Tiiu Kaasik Ilves 01:00.40 9:38( 1) 16:13( 1) 33:25( 5) 36:09( 3) 45:40( 2) 54:51( 3) 58:08( 3) 59:06( 2) 60:40( 2)
9:38[ 1] 6:35[ 1] 17:12[ 8] 2:44[ 1] 9:31[ 2] 9:11[ 3] 3:17[ 1] 0:58[ 1] 1:34[ 1]
3. Anne Jundas Jõhvikas 01:00.56 11:34( 4) 22:03( 3) 28:44( 1) 31:32( 1) 42:43( 1) 52:26( 1) 57:57( 2) 59:19( 3) 60:56( 3)
11:34[ 4] 10:29[ 4] 6:41[ 3] 2:48[ 2] 11:11[ 6] 9:43[ 6] 5:31[ 5] 1:22[ 3] 1:37[ 3]
4. Aila Halttunen Haninge SOK 01:04.18 11:04( 3) 29:14( 8) 35:04( 7) 39:10( 6) 48:17( 5) 56:10( 4) 61:09( 4) 62:40( 4) 64:18( 4)
11:04[ 3] 18:10[ 8] 5:50[ 1] 4:06[ 5] 9:07[ 1] 7:53[ 1] 4:59[ 4] 1:31[ 5] 1:38[ 4]
5. Kaie Kivila Ilves 01:07.31 10:41( 2) 21:17( 2) 33:18( 4) 37:59( 5) 50:02( 7) 59:17( 6) 64:03( 5) 65:42( 5) 67:31( 5)
10:41[ 2] 10:36[ 5] 12:01[ 7] 4:41[ 6] 12:03[ 8] 9:15[ 4] 4:46[ 3] 1:39[ 6] 1:49[ 5]
6. Mare Aibast KEKRSK 01:08.13 15:45( 9) 26:12( 7) 33:01( 3) 37:04( 4) 48:04( 4) 57:35( 5) 64:21( 6) 65:49( 6) 68:13( 6)
15:45[ 9] 10:27[ 3] 6:49[ 4] 4:03[ 4] 11:00[ 5] 9:31[ 5] 6:46[ 8] 1:28[ 4] 2:24[ 7]
7. Malle Viilma TON 01:11.28 13:31( 6) 25:36( 6) 35:43( 8) 39:19( 7) 49:21( 6) 61:29( 7) 67:11( 7) 69:04( 7) 71:28( 7)
13:31[ 6] 12:05[ 7] 10:07[ 5] 3:36[ 3] 10:02[ 3] 12:08[ 7] 5:42[ 6] 1:53[ 8] 2:24[ 7]
8. Ene Loide KEKRSK 01:17.41 12:22( 5) 23:43( 5) 34:30( 6) 43:03( 8) 53:28( 8) 68:23( 8) 74:24( 8) 76:05( 8) 77:41( 8)
12:22[ 5] 11:21[ 6] 10:47[ 6] 8:33[ 8] 10:25[ 4] 14:55[ 8] 6:01[ 7] 1:41[ 7] 1:36[ 2]
Elke Wilke-Gunther Tierps SOK Puuduv KP 13:40( 7)
13:40[ 7]
1. Ilse Uus TON 00:56.52 9:30( 2) 17:54( 1) 24:57( 1) 29:50( 1) 39:40( 2) 48:23( 2) 53:34( 1) 55:10( 1) 56:52( 1)
9:30[ 2] 8:24[ 1] 7:03[ 1] 4:53[ 4] 9:50[ 3] 8:43[ 1] 5:11[ 3] 1:36[ 3] 1:42[ 2]
2. Maire Raid Tammed 00:58.55 8:39( 1) 18:15( 2) 25:21( 2) 32:33( 3) 41:39( 3) 50:56( 3) 55:52( 2) 57:04( 2) 58:55( 2)
8:39[ 1] 9:36[ 4] 7:06[ 2] 7:12[ 8] 9:06[ 2] 9:17[ 2] 4:56[ 2] 1:12[ 1] 1:51[ 3]
3. Kiira Tarassova TON 00:59.46 9:45( 3) 19:14( 3) 26:44( 3) 30:24( 2) 38:22( 1) 47:42( 1) 56:57( 3) 58:11( 3) 59:46( 3)
9:45[ 3] 9:29[ 3] 7:30[ 3] 3:40[ 1] 7:58[ 1] 9:20[ 3] 9:15[ 8] 1:14[ 2] 1:35[ 1]
4. Maie Abram Ilves 01:06.53 12:57( 6) 21:51( 5) 32:07( 4) 36:17( 4) 47:45( 4) 58:18( 4) 63:05( 4) 64:48( 4) 66:53( 4)
12:57[ 6] 8:54[ 2] 10:16[ 4] 4:10[ 2] 11:28[ 5] 10:33[ 4] 4:47[ 1] 1:43[ 4] 2:05[ 5]
5. Maimu Tornberg Koop 01:17.35 11:42( 5) 21:48( 4) 32:29( 5) 37:45( 5) 55:02( 5) 65:47( 5) 73:35( 5) 75:24( 5) 77:35( 5)
11:42[ 5] 10:06[ 5] 10:41[ 5] 5:16[ 5] 17:17[ 7] 10:45[ 5] 7:48[ 6] 1:49[ 5] 2:11[ 6]
6. Gunvor Granath Nynäshamn 01:31.56 18:32( 8) 39:38( 8) 52:20( 9) 57:12( 8) 68:12( 6) 81:19( 6) 86:42( 6) 89:02( 6) 91:56( 6)
18:32[ 8] 21:06[ 8] 12:42[ 8] 4:52[ 3] 11:00[ 4] 13:07[ 7] 5:23[ 4] 2:20[ 7] 2:54[ 8]
7. Ülle Mõistlik Orion 01:44.46 11:03( 4) 33:10( 7) 45:24( 7) 51:21( 7) 79:19( 8) 91:57( 7) 100:29( 7) 102:47( 7) 104:46( 7)
11:03[ 4] 22:07[ 9] 12:14[ 6] 5:57[ 6] 27:58[ 8] 12:38[ 6] 8:32[ 7] 2:18[ 6] 1:59[ 4]
8. Urvi Sarv Orion 01:45.18 24:21( 9) 39:54( 9) 52:17( 8) 62:06( 9) 77:29( 7) 93:27( 8) 100:32( 8) 102:57( 8) 105:18( 8)
24:21[ 9] 15:33[ 7] 12:23[ 7] 9:49[ 9] 15:23[ 6] 15:58[ 8] 7:05[ 5] 2:25[ 8] 2:21[ 7]
9. Viivi Ilves Jõhvikas 02:16.04 17:05( 7) 29:58( 6) 43:57( 6) 50:24( 6) 94:48( 9) 112:23( 9) 129:33( 9) 132:40( 9) 136:04( 9)
17:05[ 7] 12:53[ 6] 13:59[ 9] 6:27[ 7] 44:24[ 9] 17:35[ 9] 17:10[ 9] 3:07[ 9] 3:24[ 9]
Berit Lindunger Haninge SOK Ei start
1. Melani Muro 00:25.08 2:08( 1) 4:25( 1) 6:53( 1) 13:21( 1) 20:11( 1) 22:24( 1) 25:08( 1)
2:08[ 1] 2:17[ 1] 2:28[ 1] 6:28[ 1] 6:50[ 1] 2:13[ 4] 2:44[10]
2. Sofia Pahhomenkova SRD 00:25.26 2:21( 3) 5:00( 2) 7:58( 2) 15:13( 2) 22:26( 2) 23:53( 2) 25:26( 2)
2:21[ 3] 2:39[ 2] 2:58[ 3] 7:15[ 2] 7:13[ 2] 1:27[ 3] 1:33[ 2]
3. Herta Kesküla HOK 00:26.08 2:12( 2) 5:24( 3) 8:01( 3) 15:50( 3) 23:34( 3) 24:43( 3) 26:08( 3)
2:12[ 2] 3:12[ 3] 2:37[ 2] 7:49[ 3] 7:44[ 3] 1:09[ 1] 1:25[ 1]
4. Annabel Mirtel Saskia Joakit Tammed 00:28.56 2:22( 4) 6:15( 4) 9:31( 4) 17:39( 4) 25:54( 4) 27:15( 4) 28:56( 4)
2:22[ 4] 3:53[ 4] 3:16[ 4] 8:08[ 4] 8:15[ 4] 1:21[ 2] 1:41[ 4]
5. Liisa-Lotta Ojaliiv 00:42.39 3:12( 6) 8:08( 5) 14:22( 5) 27:56( 6) 38:13( 6) 40:46( 6) 42:39( 5)
3:12[ 6] 4:56[ 5] 6:14[ 9] 13:34[ 7] 10:17[ 5] 2:33[ 6] 1:53[ 5]
6. Astrid Heleen Tõnisson LSF PT 00:43.00 4:28( 7) 9:44( 7) 14:36( 6) 26:22( 5) 37:52( 5) 40:32( 5) 43:00( 6)
4:28[ 7] 5:16[ 7] 4:52[ 5] 11:46[ 5] 11:30[ 8] 2:40[ 7] 2:28[ 9]
7. Loore-Lee Ojaliiv 00:44.41 5:14(10) 10:14( 8) 16:19( 9) 29:58( 9) 40:17( 7) 42:47( 7) 44:41( 7)
5:14[10] 5:00[ 6] 6:05[ 8] 13:39[ 8] 10:19[ 6] 2:30[ 5] 1:54[ 6]
8. Anete Saaring 00:45.39 2:58( 5) 9:39( 6) 14:58( 7) 29:48( 8) 41:09( 8) 44:03( 8) 45:39( 8)
2:58[ 5] 6:41[ 9] 5:19[ 6] 14:50[ 9] 11:21[ 7] 2:54[ 8] 1:36[ 3]
9. Ilona Pill Kuuseke 00:49.21 4:32( 8) 10:18( 9) 16:05( 8) 28:49( 7) 42:12( 9) 47:03( 9) 49:21( 9)
4:32[ 8] 5:46[ 8] 5:47[ 7] 12:44[ 6] 13:23[ 9] 4:51[10] 2:18[ 8]
10. Ebe Hallik 01:30.32 4:50( 9) 16:34(10) 29:49(10) 62:16(10) 84:17(10) 88:33(10) 90:32(10)
4:50[ 9] 11:44[10] 13:15[10] 32:27[10] 22:01[10] 4:16[ 9] 1:59[ 7]
Aliisa Shirokova SRD Ei start
LSF PT