XLI Kalevi Suvejooks 12-13.Juuli 2014
Suvejooks 2.päev
13.07.2014 Kõverjärve (Jaan Olvet)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N20  N21A  N21B  N21C  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

Mehed 10
2030m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Sander Saaring                                      00:18.56  00:18.56 
   2. Mehis Udam                     JOKA                 00:19.51     +0:55 
   3. Ossi Priks                                          00:20.13     +1:17 
   4. Ranno Kannel                   Rae                  00:20.41     +1:45 
   5. Axel Balck                     Vallentuna-Össeby OL 00:22.54     +3:58 
   6. Kaspar Aadli                   Tammed               00:23.24     +4:28 
   7. Saimon Tammiste                Rakv                 00:24.05     +5:09 
   8. Olari Reitel                   LSF PT               00:28.02     +9:06 
   9. Paul Pärtel Vellerind                               00:30.17    +11:21 
  10. Sven-Andres Niglas             Jõhvikas             00:30.40    +11:44 
      Kris-Robin Metsoja             Mercury              Tühist             
Mehed 12
2300m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                 00:20.00  00:20.00 
   2. Dainis Männiste                Kobras               00:23.07     +3:07 
   3. Otto Balck                     Vallentuna-Össeby OL 00:24.11     +4:11 
   4. Natwud Tapsai                  Suomusjärven Sisu    00:24.45     +4:45 
   5. Mattias Maidla                 Kobras               00:26.56     +6:56 
   6. Jaan Viirmann                  Põrgupõhja           00:30.26    +10:26 
   7. Kristofer Kuusik               Kobras               00:31.29    +11:29 
   8. Helger Orel                    Jõhvikas             00:33.00    +13:00 
   9. Simon Lilja                    IFK Lidingö          00:33.24    +13:24 
  10. Martin Erik Maripuu            Kobras               00:35.11    +15:11 
  11. Jaan Peeter Viljamaa                                00:45.18    +25:18 
  12. Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 00:46.25    +26:25 
      Philip Forngren                Vallentuna-Össeby OL Puuduv KP          
      Eric Voolaid                   Extreme              Puuduv KP          
      Kerten Matto                   Kobras               Ei start           
      Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool Ei start           
Mehed 14
3800m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 00:38.40  00:38.40 
   2. Alex Treier                    Võru/Võru spordikool 00:42.56     +4:16 
   3. Eerik Priks                                         00:45.24     +6:44 
   4. Sander Pritsik                 Rakv                 00:48.05     +9:25 
   5. Siim Turban                    Rakv                 00:48.45    +10:05 
   6. Kustu Künnapas                 HOK                  00:52.27    +13:47 
   7. Rasmus Kruusa                  Kobras               00:57.07    +18:27 
   8. Raiko Marrandi                 JOKA                 01:11.46    +33:06 
      Jeppe Kejser Dahl Jensen       OK PAN Aarhus        Puuduv KP          
      Raiko Jool                     Jõhvikas             Puuduv KP          
      Kristofer Lupp                 Võru/Võru spordikool Ei start           
Mehed 16
5300m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Kaarel Vesilind                SRD                  00:48.37  00:48.37 
   2. Oliver Kütt                    Ilves                00:52.18     +3:41 
   3. Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 00:55.27     +6:50 
   4. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 00:56.29     +7:52 
   5. Siim Helmoja                   Kobras               00:58.31     +9:54 
   6. Kevin Jaaska                   Kobras               01:01.30    +12:53 
   7. Villu Serv                     Kobras               01:01.54    +13:17 
   8. Martin Sults                   Kobras               01:15.45    +27:08 
   9. Kristo Sirk                    Kobras               01:20.21    +31:44 
  10. Kristofer Pähklepa             Kobras               01:22.20    +33:43 
  11. Kristjan Laugesaar             Rakv                 01:36.24    +47:47 
      Sander Tomson                  Kobras               Ei start           
      Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               Ei start           
      Peeter August Leht             Okas                 Ei start           
Mehed 18
6400m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mauno Kapten                   Peko                 01:02.34  01:02.34 
   2. Andreas Aadli                  Tammed               01:04.31     +1:57 
   3. Vadim Shved                    SRD                  01:07.29     +4:55 
   4. Rando Marrandi                 JOKA                 01:15.04    +12:30 
   5. Sander Överus                  Mercury              01:15.25    +12:51 
   6. Holger Post                    Koop                 01:25.12    +22:38 
   7. Tanel Heinsoo                  Rakv                 01:28.51    +26:17 
Mehed 20
7900m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mikhail Buymov                 Kuzmolovo            01:22.30  01:22.30 
      Rain Kauge                     Põrgupõhja           Ei start           
      Anti Sõukand                   Võru/Võru spordikool Ei start           
Mehed 21A
10900m 27KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Timmo Tammemäe                 SK100                01:19.20  01:19.20 
   2. Erkki Aadli                    Tammed               01:23.54     +4:34 
   3. Konstantin Serebryanitskiy     Kuzmolovo            01:28.34     +9:14 
   4. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               01:29.29    +10:09 
   5. Tanel Papp                     Võru                 01:31.06    +11:46 
   6. Tõnis Laugesaar                Rakv                 01:32.48    +13:28 
   7. Taivo Timmusk                  HOK                  01:36.46    +17:26 
   8. Andres Saetalu                 Tammed               01:37.29    +18:09 
   9. Johannes Ehala                 JOKA                 01:44.53    +25:33 
  10. Reigo Teervalt                 Peko                 01:47.13    +27:53 
  11. Ragnar Kruusla                 West                 01:50.27    +31:07 
  12. Ott Rakkaselg                  HOK                  01:53.58    +34:38 
  13. Reimo Liiv                     Tammed               01:54.49    +35:29 
  14. Kaido Hallik                   Ilves                02:46.07    +86:47 
      Peeter Pihl                    Tammed               Puuduv KP          
      Aleksandr Shved                SRD                  Puuduv KP          
      Sander Nahkor                  TAOK                 Puuduv KP          
      Roman Guseinov                                      Ei start           
      Tiit Poopuu                    JOKA                 Ei start           
Mehed 21B
7200m 20KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Olavi Ottas                    Kobras               01:07.06  01:07.06 
   2. Tarmo Kuub                     LSF PT               01:13.51     +6:45 
   3. Jaan Tarmak                    SK100                01:24.25    +17:19 
   4. Andres Lauba                   TON                  01:27.22    +20:16 
   5. Toomas Tiivel                                       01:28.00    +20:54 
   6. Riho Enni                      HOK                  01:28.11    +21:05 
   7. Margus Lehtme                                       01:28.27    +21:21 
   8. Karmo Kübarsepp                Jõhvikas             01:29.43    +22:37 
   9. Leonid Malikov                 CoxArt               01:33.24    +26:18 
  10. Vladislav Pahhomenkov          SRD                  01:34.45    +27:39 
  11. Michael Raer                   SRD                  01:38.32    +31:26 
  12. Allan Roosimägi                Jõhvikas             01:43.06    +36:00 
  13. Alar Alajaan                                        01:56.56    +49:50 
  14. Marek Berkman                  Orion                02:08.40    +61:34 
      Toomas Telgma                  Voller               Ei start           
Mehed 21C
5300m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Henrik Brus                    Lalle                00:58.20  00:58.20 
   2. Guido Aus                      HOK                  01:06.29     +8:09 
   3. Indrek Pung                    Rakv                 01:09.03    +10:43 
   4. Mart Sooberg                                        01:09.25    +11:05 
   5. Toomas Idnurm                                       01:55.57    +57:37 
   6. Dmitri Gridin                  Jõhvikas             02:31.34    +93:14 
   7. Anton Roolaid                  TAOK                 02:34.02    +95:42 
      Indrek Roasto                                       Katk               
      Joakim Kejser                  OK PAN Aarhus        Puuduv KP          
      Marko Süld                     HOK                  Ei start           
      Jevgeni Shejanov               SRD                  Ei start           
Mehed 35
7900m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Andrei Nikitin                 SRD                  01:02.03  01:02.03 
   2. Tõnis Kruusmaa                 Rakv                 01:05.03     +3:00 
   3. Dmitri Shved                   SRD                  01:06.59     +4:56 
   4. Meelis Mälter                  KEKRSK               01:07.19     +5:16 
   5. Tanel Kannel                   Rae                  01:10.20     +8:17 
   6. Neeme Loorits                  Kape                 01:11.05     +9:02 
   7. Ain Fjodorov                   Rae                  01:11.46     +9:43 
   8. Lauri Lahtmäe                  Kape                 01:13.08    +11:05 
   9. Mati Mägi                      HOK                  01:14.44    +12:41 
  10. Toomas Marrandi                JOKA                 01:16.44    +14:41 
  11. Meelis Merenäkk                                     01:18.43    +16:40 
  12. Mati Korrol                    Mercury              01:20.12    +18:09 
  13. Kalle Metsoja                  Mercury              01:24.56    +22:53 
  14. Aleksandr Shein                Kuzmolovo            01:39.24    +37:21 
  15. Sergei Muižnieks               Jõhvikas             02:45.44   +103:41 
      Aimar Liiver                   Elioni SK            Ei start           
      Heiti Hallikma                 Võru                 Ei start           
Mehed 40
7200m 20KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Randy Korb                     Peko                 01:02.20  01:02.20 
   2. Igor Gavrilov                  Pro-Sport OK         01:03.47     +1:27 
   3. Margus Marrandi                JOKA                 01:03.56     +1:36 
   4. Pär Lilja                      IFK Lidingö          01:05.19     +2:59 
   5. Ilmar Udam                     JOKA                 01:06.42     +4:22 
   6. Tarmo Klaar                    Ilves                01:09.15     +6:55 
   7. Rain Piiri                     Elioni SK            01:10.27     +8:07 
   8. Priit Evardi                   JOKA                 01:11.53     +9:33 
   9. Martin Aunin                                        01:12.31    +10:11 
  10. Ott Toomet                     Ilves                01:13.46    +11:26 
  11. Danilo Piht                    Mercury              01:14.38    +12:18 
  12. Ingus Grasis                   Auseklis             01:17.38    +15:18 
  13. Eero Raun                                           01:19.57    +17:37 
  14. Arvo Laanemets                 TAOK                 01:20.03    +17:43 
  15. Aleksandr Petuhhov             CoxArt               01:30.34    +28:14 
  16. Kristjan-Taavi Vaiksalu        Tammed               01:33.36    +31:16 
  17. Viktor Kassatkin               SRD                  01:41.18    +38:58 
  18. Eero Mõttus                    Võru                 01:50.13    +47:53 
  19. Andres Käver                   Extreme              01:51.03    +48:43 
  20. Toomas Laur                                         01:55.33    +53:13 
      Sergei Shirokov                SRD                  Ei start           
      Matis Märtson                  Novaator             Ei start           
      Aivar Leht                     Okas                 Ei start           
Mehed 45
6400m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Raivo Reiman                   West                 00:57.12  00:57.12 
   2. Meelis Zimmermann              Kape                 01:03.01     +5:49 
   3. Priit Överus                   Mercury              01:03.12     +6:00 
   4. Rein Zaitsev                   Peko                 01:05.27     +8:15 
   5. Heigo Põld                     Rae                  01:05.53     +8:41 
   6. Veiko Pak                      Rae                  01:07.06     +9:54 
   7. Raivo Erik                     Rae                  01:07.51    +10:39 
   8. Antti Roose                    Kobras               01:09.02    +11:50 
   9. Johan Alenius                  IFK Lidingö          01:11.22    +14:10 
  10. Jyrki Nieminen                 Lounais-Hämeen Rasti 01:11.25    +14:13 
  11. Taivo Tali                     KEKRSK               01:11.31    +14:19 
  12. Mart Ostra                     Nõmme                01:16.58    +19:46 
  13. Andres Viira                                        01:19.00    +21:48 
  14. Andres Palk                    TAOK                 01:20.20    +23:08 
  15. Johan Balck                    Vallentuna-Össeby OL 01:25.56    +28:44 
  16. Lars Forngren                  Vallentuna-Össeby OL 01:30.32    +33:20 
  17. Rain Vellerind                                      01:38.47    +41:35 
      Rene Ottesson                  Lehola               Ei start           
      Priit Pääslane                 Ilves                Ei start           
      Indrek Saarepera                                    Ei start           
Mehed 50
6800m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Algimantas Rudis               Saule OK             01:01.56  01:01.56 
   2. Kari Lehto                     KEKRSK               01:02.39     +0:43 
   3. Andres Talver                  Mercury              01:07.49     +5:53 
   4. Ants Turban                    Rakv                 01:08.19     +6:23 
   5. Tiit Tali                      Ilves                01:10.47     +8:51 
   6. Mati Preitof                   KEKRSK               01:13.27    +11:31 
   7. Raul Olesk                     Kobras               01:13.43    +11:47 
   8. Andres Laas                    HOK                  01:13.45    +11:49 
   9. Jaak Rohtsalu                  Rakv                 01:15.31    +13:35 
  10. Vladimir Savinov               SRD                  01:16.35    +14:39 
  11. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             01:20.11    +18:15 
  12. Ando Post                      Koop                 01:23.41    +21:45 
  13. Aleksander Pritsik             Rakv                 01:24.09    +22:13 
  14. Ülo Viru                       Orvand               01:25.30    +23:34 
  15. Margus Jaanus                  Koop                 01:29.57    +28:01 
  16. Urmas Laev                     Mercury              01:34.45    +32:49 
  17. Per Dahl Jensen                OK PAN Aarhus        01:37.25    +35:29 
  18. Martin Ehala                   JOKA                 01:39.18    +37:22 
  19. Jaanus Viljamaa                TON                  01:57.30    +55:34 
  20. Ivo Tamla                      Koop                 02:54.55   +112:59 
      Argo Kauge                     Põrgupõhja           Puuduv KP          
      Andrus Sipsaka                 KEKRSK               Ei start           
      Maksim Gurejev                 Kape                 Ei start           
Mehed 55
5800m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Jaanus Reha                    Koop                 00:56.57  00:56.57 
   2. Ivanas Ziaziulia               Saule OK             00:59.20     +2:23 
   3. Raul Laas                      JOKA                 01:05.35     +8:38 
   4. Kalev Ruberg                                        01:07.20    +10:23 
   5. Jurgis Karnavicius             Saule OK             01:14.03    +17:06 
   6. Aigar Pindmaa                  Võru                 01:14.47    +17:50 
   7. Udo Lüüs                       Ilves                01:15.17    +18:20 
   8. Tõnu Karp                      Tempo                01:24.30    +27:33 
   9. Tõnu Sikkal                    Kobras               01:25.07    +28:10 
  10. Rein Rooni                     Orvand               01:27.21    +30:24 
  11. Sulev Kuiv                     TAOK                 01:27.26    +30:29 
  12. Aimur Raudsepp                 JOKA                 01:28.40    +31:43 
  13. Paul Poopuu                    JOKA                 01:29.03    +32:06 
  14. Ahto Karu                      JOKA                 01:30.02    +33:05 
  15. Urmas Heinsoo                  Rakv                 01:30.09    +33:12 
  16. Jaak Jaagus                    Saku OK              01:32.29    +35:32 
  17. Peep Eomois                    TAOK                 01:40.26    +43:29 
      Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             Puuduv KP          
Mehed 60
5300m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mats Hemström                  Gävle OK             00:54.13  00:54.13 
   2. Tõnu Taal                      JOKA                 00:56.13     +2:00 
   3. Rein Kriks                     Rakv                 00:58.21     +4:08 
   4. Heini Tammik                   Kape                 01:00.50     +6:37 
   5. Kalle Nelk                     Tammed               01:05.22    +11:09 
   6. Kai Saksman                    TON                  01:08.14    +14:01 
   7. Kalle Luuk                     LUS                  01:13.48    +19:35 
   8. Kalju Vaikjärv                 Vunder               01:15.39    +21:26 
   9. Tiit Ploompuu                  Jõhvikas             01:16.21    +22:08 
  10. Rolf Mathisen                  Eskilstuna OL        01:17.16    +23:03 
  11. Mati Pilt                      West                 01:18.31    +24:18 
  12. Anti Parik                     Otepää SK            01:18.46    +24:33 
  13. Jüri Rokko                     SK RT                01:20.31    +26:18 
  14. Kulno Voolaid                  Rakv                 01:21.33    +27:20 
  15. Toomas Koppel                  Saku                 01:21.39    +27:26 
  16. Ilmar Kirjanen                 TAOK                 01:22.07    +27:54 
  17. Arne Kolk                      Jõhvikas             01:26.21    +32:08 
  18. Toomas Naelapää                KEKRSK               01:42.58    +48:45 
      Torbjörn Olsson                Göteborg-Majorna OK  Puuduv KP          
      Mati Karp                      TEMPO spordiklubi    Puuduv KP          
      Tiit Olju                      Orvand               Ei start           
Mehed 65
5000m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mihkel Mälter                  KEKRSK               00:58.09  00:58.09 
   2. Ülo Vainura                    Tammed               01:01.02     +2:53 
   3. Jouko Visa                     Suomusjärven Sisu    01:01.24     +3:15 
   4. Tõnu Nurm                      Kobras               01:03.20     +5:11 
   5. Peep Koppel                    Koop                 01:04.32     +6:23 
   6. Rafael Gordon                  Võru                 01:06.25     +8:16 
   7. Mati Randoja                   Jõhvikas             01:09.53    +11:44 
   8. Ats Virumäe                    Võru                 01:14.25    +16:16 
   9. Jaan Miljan                    Kape                 01:15.06    +16:57 
  10. Kalju Toomas                   JOKA                 01:18.31    +20:22 
  11. Tõnu Raid                      Tammed               01:22.04    +23:55 
  12. Agu Koppa                      Jõhvikas             01:24.14    +26:05 
  13. Pjotr Aksjonov                 Jõhvikas             01:47.29    +49:20 
      Vladimir Vari                                       Puuduv KP          
      Jaan Loide                     KEKRSK               Ei start           
      Heldur Väljamäe                Orvand               Ei start           
Mehed 70
4200m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Roland Nilsson                 Falköpings AIK OK    00:58.51  00:58.51 
   2. Enn Aedna                      West                 01:03.48     +4:57 
   3. Mati Poom                      TON                  01:04.07     +5:16 
   4. Mihhail Taivere                Kape                 01:04.43     +5:52 
   5. Ants Tamm                      TON                  01:06.16     +7:25 
   6. Jaan Ollino                    JOKA                 01:07.00     +8:09 
   7. Rauno Visa                     Suomusjärven Sisu    01:07.15     +8:24 
   8. Ilmar Mõistlik                 Orion                01:14.15    +15:24 
   9. Tiit Koppel                    Orion                01:15.24    +16:33 
  10. Vello Loorits                  Orion                01:20.55    +22:04 
  11. Vaabo Annus                    Orion                01:21.39    +22:48 
  12. Jüri Tähemaa                                        01:22.03    +23:12 
  13. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               01:22.38    +23:47 
  14. Jaan Orav                      TON                  01:23.06    +24:15 
  15. Jüri Püssim                    Tammed               01:29.55    +31:04 
  16. Mati Tõnus                     Orion                01:30.44    +31:53 
  17. Georg Sooberg                  Võru                 01:31.21    +32:30 
  18. Martin Ilves                   Jõhvikas             01:34.07    +35:16 
  19. Kalju Tilk                     Orion                01:36.48    +37:57 
  20. Agu Lipping                    HOK                  01:44.14    +45:23 
  21. Riho Kilp                      Tammed               02:10.24    +71:33 
      Bengt Mattiasson               SNO                  Katk               
      Elmo Pärna                     Lehola               Puuduv KP          
      Valter Ploom                   Jõhvikas             Ei start           
      Ulf Alenius                    IFK Lidingö          Ei start           
Mehed 75
3800m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Heino Mardiste                 Kape                 00:47.56  00:47.56 
   2. Lennart Karlsson               OK Grip Mariefred    00:57.57    +10:01 
   3. Endel Remmet                   Kape                 01:03.38    +15:42 
   4. Lev Migdalski                  Jõhvikas             01:07.30    +19:34 
   5. Enno Lelumees                  HOK                  01:07.50    +19:54 
   6. Ulf Eskilsson                  OK Södertörn         01:11.03    +23:07 
   7. Heino Peeterson                West                 01:11.49    +23:53 
   8. Erkki Pulli                    Lappeenranta         01:19.53    +31:57 
   9. Kaarel Koitmets                Jõhvikas             01:29.46    +41:50 
      Rein Küttim                    Orion                Ei start           
Mehed 80
3300m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Heino Heinloo                  Tammed               01:13.10  01:13.10 
   2. Arne Kivistik                  Kape                 01:27.55    +14:45 
   3. Karl Valgepea                  West                 01:48.45    +35:35 
Mehed 8
2030m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Romet Kriks                    LSF PT               00:19.41  00:19.41 
   2. Kaur Hallik                                         00:21.15     +1:34 
   3. Stefan Kivil                   LSF PT               00:23.55     +4:14 
   4. Kaspar Mathias Korrol          Mercury              00:24.39     +4:58 
   5. Maanus Udam                    JOKA                 00:24.56     +5:15 
   6. Mattias Metsoja                Mercury              00:25.46     +6:05 
   7. Björn Marrandi                 JOKA                 00:25.47     +6:06 
   8. Hendrik Sooberg                                     00:31.08    +11:27 
   9. Erik Balck                     Vallentuna-Össeby OL 00:33.02    +13:21 
  10. Christopher Vakrõõm            SRD                  00:36.43    +17:02 
  11. Kaur Kannel                    Rae                  00:38.48    +19:07 
  12. Hannes Tammiste                Rakv                 00:41.33    +21:52 
  13. Mihkel Tali                    Ilves                00:51.31    +31:50 
  14. Koit Hallik                                         00:56.12    +36:31 
      Raul Ottesson                  -                    Ei start           
      Sander Daniel Leht             Okas                 Ei start           
      Markus Zimmermann              Kape                 Ei start           
      Oscar Forngren                 Vallentuna-Össeby OL Ei start           
Naised 10
2030m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Maria Eller                    HOK                  00:22.13  00:22.13 
   2. Maja Lilja                     IFK Lidingö          00:22.16     +0:03 
   3. Kris Jette Piht                Mercury              00:22.28     +0:15 
   4. Marta-Miina Ojaliiv                                 00:31.51     +9:38 
   5. Mona Voolaid                                        01:28.54    +66:41 
Naised 12
2200m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Eliise Kesküla                 HOK                  00:21.24  00:21.24 
   2. Helena Maripuu                 HOK                  00:22.18     +0:54 
   3. Siiri Talts                    HOK                  00:23.00     +1:36 
   4. Johanna Laanoja                Kobras               00:24.10     +2:46 
   5. Leana Jete Korb                Peko                 00:31.47    +10:23 
   6. Karmen Eveli Kauge             Põrgupõhja           00:44.25    +23:01 
Naised 14
3200m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Teele Telgma                   Tammed               00:40.52  00:40.52 
   2. Kelli Nurm                     Kobras               00:42.36     +1:44 
   3. Anastasija Pahhomenkova        SRD                  00:52.17    +11:25 
   4. Lorely Kõrvel                  Kobras               00:56.58    +16:06 
   5. Laura-Liis Kütt                Kobras               01:01.07    +20:15 
   6. Annika Saaring                                      01:31.24    +50:32 
      Paula Liis Viljamaa            Tallinn              Ei start           
Naised 16
3700m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Kaisa Rooba                    Rakv                 00:39.12  00:39.12 
   2. Roos Lisette Parmas            SRD                  00:50.23    +11:11 
   3. Liina Vesilind                 SRD                  00:51.12    +12:00 
   4. Tiina-Maria Tali               KEKRSK               01:07.12    +28:00 
   5. Merilin Anijärv                Mercury              01:13.40    +34:28 
   6. Kelly Vildek                   Rakv                 01:16.28    +37:16 
   7. Birgit Russka                  Kobras               01:17.30    +38:18 
      Kristel Kõivo                  Peko                 Puuduv KP          
      Emily Raudkepp                 Peko                 Ei start           
Naised 18
5000m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas             01:01.45  01:01.45 
   2. Marie Tammemäe                 Orvand               01:06.10     +4:25 
   3. Ragne Reiman                   West                 01:07.11     +5:26 
   4. Getter Matto                   Kobras               01:10.16     +8:31 
   5. Jonne Rooma                    Jõhvikas             01:12.22    +10:37 
      Elina-Emiilie Leht             Okas                 Ei start           
Naised 21A
6800m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Margret Zimmermann             Kape                 01:00.25  01:00.25 
   2. Merike Vanjuk                  Kape                 01:01.13     +0:48 
   3. Grete Gutmann                  SK100                01:02.02     +1:37 
   4. Mariann Sulg                   Orvand               01:02.20     +1:55 
   5. Helle Hallik                   JOKA                 01:02.25     +2:00 
   6. Olga Borodulina                Kuzmolovo            01:04.31     +4:06 
   7. Madli-Johanna Maidla           Kobras               01:04.49     +4:24 
   8. Laura Joonas                   Võru/Võru spordikool 01:05.54     +5:29 
   9. Liubov Kutsenina               SRD                  01:06.44     +6:19 
  10. Viivi-Anne Soots               Tammed               01:07.03     +6:38 
  11. Marje Venelaine                Tammed               01:12.12    +11:47 
  12. Kristiine Aluvee               Kobras               01:14.36    +14:11 
  13. Liina Palu                     Võru                 01:20.29    +20:04 
  14. Merili Palu                                         01:33.33    +33:08 
  15. Thea Kaljur                    KEKRSK               01:38.44    +38:19 
  16. Daisi Saetalu                  Tammed               01:44.39    +44:14 
      Maiki Jäädmaa                  Võru                 Ei start           
Naised 21B
4200m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Marili Zimmermann              Kape                 00:44.03  00:44.03 
   2. Hanna Brus                     Lalle                00:45.06     +1:03 
   3. Erika Raudsepp                 Okas                 00:53.11     +9:08 
   4. Ade Timmusk                    HOK                  00:53.14     +9:11 
   5. Marta Olvet                    Rakv                 00:56.30    +12:27 
   6. Anu Kuusmaa                    Orion                00:57.15    +13:12 
   7. Kaie Kubri                     Rakv                 01:02.00    +17:57 
   8. Kaisa Kase                     Tammed               01:02.59    +18:56 
   9. Merle Aadli                    Tammed               01:03.36    +19:33 
  10. Liisi Viljalo                  Tammed               01:16.19    +32:16 
  11. Ethel Madalik                  Tammed               01:21.20    +37:17 
  12. Mari Turban                    Rakv                 01:27.33    +43:30 
  13. Triin Ignasov                                       01:30.04    +46:01 
  14. Olga Pochtar                   SRD                  01:40.19    +56:16 
      Triin Raudsepp                                      Ei start           
      Marge Sargma                   Tammed               Ei start           
      Mariann Kejser                 OK PAN Aarhus        Ei start           
Naised 21C
3200m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Anita Karnit                   SRD                  00:44.57  00:44.57 
   2. Hiie Laugesaar                 Rakv                 00:57.16    +12:19 
   3. Piret Kaasik                   Ilves                01:04.53    +19:56 
   4. Olga Gureeva                   Mile-Sport           01:06.28    +21:31 
   5. Riina Kink                     Koop                 01:07.26    +22:29 
      Gunilla Brus                                        Puuduv KP          
      Anne-Ly Palk                                        Puuduv KP          
Naised 35
5800m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Edith Madalik                  Tammed               01:09.14  01:09.14 
   2. Ingrid Piht                    Mercury              01:20.03    +10:49 
   3. Jana Kink                      Kape                 01:21.26    +12:12 
   4. Edit Kannel                    Norma                01:26.52    +17:38 
   5. Agne Grigaliunaite             Saule OK             01:39.42    +30:28 
   6. Julia Pill                     Jõhvikas             02:19.58    +70:44 
      Lilyon Vaiksalu                Tammed               Katk               
      Marlen Valgma                  Tammed               Katk               
      Heleri Kivil                   LSF PT               Puuduv KP          
      Anu Poopuu                     Tammed               Ei start           
Naised 40
5300m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Triina-Britt Preden            TON                  01:07.33  01:07.33 
   2. Raili Rooba                    Rakv                 01:10.43     +3:10 
   3. Johanna Hakala-Kähäri                               01:13.23     +5:50 
   4. Anneli Aas                                          01:15.15     +7:42 
   5. Reet Rosenberg                 Kobras               01:20.18    +12:45 
   6. Anu Kilki                                           01:24.11    +16:38 
   7. Siiri Vallner                                       01:24.28    +16:55 
   8. Riin Otstavel                  LSF PT               01:27.20    +19:47 
   9. Ilona Poljakova                LSF PT               01:30.08    +22:35 
  10. Heidi Prits                    Mercury              01:32.13    +24:40 
  11. Maari Idnurm                                        01:35.18    +27:45 
  12. Vaike Murumets                                      02:05.54    +58:21 
      Meelike Pandis                 Ilves                Ei start           
      Tiina Kangilaski               TON                  Ei start           
      Marika Jäädmaa                 Võru                 Ei start           
Naised 45
5000m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Merike Paapson                 TON                  00:54.31  00:54.31 
   2. Maris Roosipuu                 TON                  00:54.36     +0:05 
   3. Airi Alnek                     Võru                 00:56.40     +2:09 
   4. Mia Lilja                      IFK Lidingö          00:59.52     +5:21 
   5. Aari Talver                    Mercury              01:01.59     +7:28 
   6. Mai Viirmann                   Põrgupõhja           01:04.55    +10:24 
   7. Inger Jalakas                  KEKRSK               01:08.02    +13:31 
   8. Meeli Kerem                                         01:12.00    +17:29 
   9. Epp Voitka                     Võru                 01:12.26    +17:55 
  10. Rita Ojala                     JOKA                 01:14.27    +19:56 
  11. Piret Niglas                   Jõhvikas             01:25.06    +30:35 
  12. Maret Viira                                         01:41.02    +46:31 
Naised 50
4200m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               00:50.14  00:50.14 
   2. Kersti Ehala                   JOKA                 00:51.58     +1:44 
   3. Anu Järv                       MARU                 01:06.01    +15:47 
   4. Ellen Lembra                   Kape                 01:06.19    +16:05 
   5. Sarmite Sild                   Võru                 01:06.24    +16:10 
   6. Koidu Laanemets                KEKRSK               01:07.24    +17:10 
   7. Riina Laev                     Mercury              01:08.47    +18:33 
   8. Tiina Tamla                    Koop                 01:09.09    +18:55 
   9. Ülle Raudsepp                  Okas                 01:13.57    +23:43 
  10. Anu Malts                      TON                  01:16.04    +25:50 
  11. Lembi Berkman                                       01:16.36    +26:22 
  12. Mare Kitsnik                   Saku                 01:48.16    +58:02 
      Mari Roots                     TAOK                 Ei start           
      Mae Pindmaa                    Võru                 Ei start           
Naised 55
3800m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. EvaLena Ericson                SNO                  00:47.38  00:47.38 
   2. Marika Kirsspuu                TAOK                 00:47.54     +0:16 
   3. Tiina Talisoo                  KEKRSK               00:50.18     +2:40 
   4. Ilme Roosi                     Orvand               00:50.39     +3:01 
   5. Siiri Poopuu                   JOKA                 00:52.43     +5:05 
   6. Olga Jakovleva                 Jõhvikas             00:53.25     +5:47 
   7. Krista Terno                   Tammed               01:00.27    +12:49 
   8. Tiina Metsmaa                  Rakv                 01:00.35    +12:57 
   8. Vaike Tomann                   Ilves                01:00.35    +12:57 
  10. Ann Warma-Laas                 HOK                  01:03.19    +15:41 
  11. Helve Luht                     KEKRSK               01:04.26    +16:48 
  12. Ülle Põldoja                   Ilves                01:10.51    +23:13 
  13. Anu Pallon                     JOKA                 01:26.37    +38:59 
  14. Leena Leesment                 SRD                  01:36.24    +48:46 
Naised 60
3700m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mare Niitsoo                   TON                  00:50.06  00:50.06 
   2. Ene Ehrenpreis                 Viru-Nigula spordikl 00:51.07     +1:01 
   3. Niina Karnit                   SRD                  00:54.31     +4:25 
   4. Helena Hemström                Gävle OK             00:56.42     +6:36 
   5. Hille Tasa                     Tammed               00:57.00     +6:54 
   6. Eha Arb                                             00:59.16     +9:10 
   7. Liivi Parik                    Otepää SK            01:01.06    +11:00 
   8. Marika Pilt                    West                 01:03.22    +13:16 
   9. Eha Kriks                      Rakv                 01:05.03    +14:57 
  10. Anu Saue                       HOK                  01:05.12    +15:06 
  11. Riina Kivikas                  Ilves                01:07.58    +17:52 
  12. Mare Leis                      Ilves                01:08.16    +18:10 
  13. Aime Mõik                      Jõhvikas             01:45.02    +54:56 
      Tatjana Sumilo                 Jõhvikas             Puuduv KP          
      Helle Rennu                    Saku                 Ei start           
      Kersti Ploom                   Jõhvikas             Ei start           
Naised 65
3300m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Virve Orav                     Tammed               01:00.38  01:00.38 
   2. Tiiu Kaasik                    Ilves                01:00.40     +0:02 
   3. Anne Jundas                    Jõhvikas             01:00.56     +0:18 
   4. Aila Halttunen                 Haninge SOK          01:04.18     +3:40 
   5. Kaie Kivila                    Ilves                01:07.31     +6:53 
   6. Mare Aibast                    KEKRSK               01:08.13     +7:35 
   7. Malle Viilma                   TON                  01:11.28    +10:50 
   8. Ene Loide                      KEKRSK               01:17.41    +17:03 
      Elke Wilke-Gunther             Tierps SOK           Puuduv KP          
Naised 70
3300m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Ilse Uus                       TON                  00:56.52  00:56.52 
   2. Maire Raid                     Tammed               00:58.55     +2:03 
   3. Kiira Tarassova                TON                  00:59.46     +2:54 
   4. Maie Abram                     Ilves                01:06.53    +10:01 
   5. Maimu Tornberg                 Koop                 01:17.35    +20:43 
   6. Gunvor Granath                 Nynäshamn            01:31.56    +35:04 
   7. Ülle Mõistlik                  Orion                01:44.46    +47:54 
   8. Urvi Sarv                      Orion                01:45.18    +48:26 
   9. Viivi Ilves                    Jõhvikas             02:16.04    +79:12 
      Berit Lindunger                Haninge SOK          Ei start           
Naised 8
2030m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Melani Muro                                         00:25.08  00:25.08 
   2. Sofia Pahhomenkova             SRD                  00:25.26     +0:18 
   3. Herta Kesküla                  HOK                  00:26.08     +1:00 
   4. Annabel Mirtel Saskia Joakit   Tammed               00:28.56     +3:48 
   5. Liisa-Lotta Ojaliiv                                 00:42.39    +17:31 
   6. Astrid Heleen Tõnisson         LSF PT               00:43.00    +17:52 
   7. Loore-Lee Ojaliiv                                   00:44.41    +19:33 
   8. Anete Saaring                                       00:45.39    +20:31 
   9. Ilona Pill                     Kuuseke              00:49.21    +24:13 
  10. Ebe Hallik                                          01:30.32    +65:24 
      Aliisa Shirokova               SRD                  Ei start           
LSF PT
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 16.07.2014 0:43:33