Tallinna Paarissprint MV 18.08.2021
Paarissprint TlnMV 18.08.2020 Haabneeme (Mait Tõnisson)
MN18  MN21  MN40  MN55 
Vaba 

MN18
1. 1850 .. 1890m 10 KP ; 2. 1920 .. 1960m 11 KP ; 3. 1360 .. 1410m 9 KP ; 4. 1590 .. 1640m 11 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 18  Mercury noored 1               Mercury         EST 00:37.55  00:37.55
 2. 17  Kiirrong                       Harju           EST 00:38.35     +0:40
 3. 21  Kilpkonnad                     Harju           EST 00:40.16     +2:20
 4. 20  Välejalad                                      EST 00:43.01     +5:06
 5. 23  Mercury noored 2               Mercury         EST 00:46.48     +8:52
 6. 24  OK Põrgupõhja 1                Põrgupõhja      EST 00:48.25    +10:30
 7. 19  LSF PT                         LSF PT          EST 00:50.51    +12:56
    22  SK100/JOKA                                     EST Tühist   
    25  SK100/Peko                                     EST Tühist   
MN21
1. 2260 .. 2380m 13 KP ; 2. 2390 .. 2510m 15 KP ; 3. 2190 .. 2270m 14 KP ; 4. 2200 .. 2280m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 2   Tallinn Sprint weekend         Peko            EST 00:44.11  00:44.11
 2. 1   Võru                           Võru            EST 00:48.21     +4:09
 3. 6   Tammed                         Tammed          EST 00:49.18     +5:07
 4. 16  Tammed2                        Tammed          EST 00:49.48     +5:36
 5. 5   SK100 1                        SK100           EST 00:51.18     +7:06
 6. 3   Vae tänava kulgejad                            EST 00:52.20     +8:08
 7. 11  OK Põrgupõhja 2                Põrgupõhja      EST 00:56.18    +12:07
 8. 9   OK ei                                          EST 00:59.51    +15:39
 9. 50  TAOK 4L                        TAOK            EST 01:00.17    +16:05
10. 10  SK100/TON                                      EST 01:01.19    +17:08
11. 7   Tammemäe                       SK100           EST 01:08.58    +24:46
12. 14  OK Põrgupõhja 8                Põrgupõhja      EST 01:09.08    +24:56
13. 8   Liiv                                           EST 01:09.15    +25:04
    12  Kobras/JOKA                                    EST Tühist   
    13  Arfa OK                        SK100           ESP Tühist   
    4   Tammed+1                       Tammed          EST Tühist   
    15  SK100 2                        SK100           EST Tühist   
MN40
1. 1850 .. 1910m 10 KP ; 2. 1900 .. 1960m 11 KP ; 3. 1360 .. 1620m 9 .. 11 KP ; 4. 1390 .. 1640m 9 .. 11 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 28  Peko                           Peko            EST 00:38.34  00:38.34
 2. 34  OK Põrgupõhja 3                Põrgupõhja      EST 00:39.05     +0:31
 3. 39  Raetammed                      Rae             EST 00:39.44     +1:09
 4. 40  Tammed RK                      Tammed          EST 00:40.09     +1:34
 5. 27  Mercury kesktormajad           Mercury         EST 00:41.29     +2:55
 6. 35  Aasa 5 SK                      Orvand          EST 00:43.39     +5:05
 7. 29  Team sprint                                    EST 00:43.59     +5:25
 8. 41  Käver                          SK100           EST 00:44.40     +6:06
 9. 36  TON AK                         TON             EST 00:44.40     +6:06
10. 26  OK Põrgupõhja 4                Põrgupõhja      EST 00:46.00     +7:26
11. 38  OK Põrgupõhja 6                Põrgupõhja      EST 00:47.30     +8:55
12. 42  Kombo Team                                     EST 00:48.43    +10:09
13. 33  OK Põrgupõhja 5                Põrgupõhja      EST 00:50.32    +11:57
14. 30  SRD Shved                      SRD             EST 00:55.52    +17:18
    31  Bona Fide                                      EST Tühist   
    37  TON2                           TON             EST Tühist   
    32  Koop                           Koop            EST Tühist   
MN55
1. 1290 .. 1310m 6 KP ; 2. 1360 .. 1380m 7 KP ; 3. 1070 .. 1100m 9 KP ; 4. 1060 .. 1080m 9 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 44  Forest                         Harju           EST 00:28.47  00:28.47
 2. 49  MA2                                            EST 00:30.23     +1:35
 3. 47  Mercury Talverid               Mercury         EST 00:30.49     +2:01
 4. 46  OK Põrgupõhja 7                Põrgupõhja      EST 00:31.30     +2:43
 5. 48  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 00:34.43     +5:56
 6. 43  TAOK MI                        TAOK            EST 00:35.35     +6:48
 7. 45  Mercury Laevad                 Mercury         EST 00:36.57     +8:10
Vaba
1. 2260 .. 2380m 13 KP ; 2. 2390 .. 2510m 15 KP ; 3. 2200 .. 2260m 14 KP ; 4. 2210 .. 2270m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 54  SRDnoored                      SRD             EST 01:08.34  01:08.34
 2. 55  EKSL                           Eesti Kurtide S EST 01:10.39     +2:05
    51  SRD                            SRD             EST Tühist   
    52  Lumejänes                      Harju           EST Tühist   
    53  IM TEAM                        Koop            EST Tühist   
LSF PT
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2020 www.tak-soft.com