Tallinna MV Orienteerumise Lühirajal 28.mai 2016
Tln MV lühirajal
28.05.2016 Ülgase (Mait Tõnisson)
M14  M18  M21  M35  M40  M50  M60  M70 
N14  N18  N21  N40  N50  N60 

M14
2000m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Vjatšeslav Safonov        SRD                  00:22.10  00:22.10 
   2. Mihkel Abram              Tammed               00:24.09     +1:59 
   3. Kaarel Tampuu             SRD                  00:26.41     +4:31 
   4. Nikita Ostretsov          SRD                  00:30.26     +8:16 
   5. Paul Pärtel Vellerind                          00:52.23    +30:13 
      Konstantin Moltsanov      SRD                  Ei start           
M18
3899m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Tomi-Andre Piirmets       West                 00:29.09  00:29.09 
   2. Sander Pritsik            Rakv                 00:35.32     +6:23 
   3. Mati Kiisler              SRD                  00:46.27    +17:18 
      Ragnar Rooba              Rakv                 Puuduv KP          
M21
5900m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Timmo Tammemäe            SK100                00:38.13  00:38.13 
   2. Erkki Aadli               Tammed               00:38.15     +0:02 
   3. Juho-Veikko Hytönen       SK100                00:39.13     +1:00 
   4. Sergei Rjabõshkin         SRD                  00:41.47     +3:34 
   5. Marek Karm                SK100                00:42.27     +4:14 
   6. Aleksandr Shved           SRD                  00:42.32     +4:19 
   7. Jürgen Einpaul            Tammed               00:46.00     +7:47 
   8. Martin Kaup               LSF PT               00:46.38     +8:25 
   9. Johannes Ehala            JOKA                 00:47.18     +9:05 
  10. Mati Mägi                 HOK                  00:49.16    +11:03 
  11. Alar Abram                Tammed               00:49.45    +11:32 
  12. Taivo Timmusk             HOK                  00:50.04    +11:51 
  13. Ragnar Kruusla            West                 00:54.32    +16:19 
  14. Erik Aibast               Tammed               00:56.57    +18:44 
  15. Sander Nahkor             TAOK                 01:00.26    +22:13 
  16. Andreas Aadli             Tammed               01:08.20    +30:07 
  17. Neeme Kalda               Okas                 01:19.11    +40:58 
      Oliver Immato                                  Puuduv KP          
      Martin Tamman                                  ÜleAja             
      Silver Eensaar            Kobras               Ei start           
      Ats Sõnajalg              Harju KEK            Ei start           
      Lauri Malsroos            Tammed               Ei start           
M35
4599m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Dag Ainsoo                LUS                  00:38.41  00:38.41 
   2. Lauri Beilmann            Tammed               00:39.31     +0:50 
   3. Andrei Nikitin            SRD                  00:40.45     +2:04 
   4. Lauri Lahtmäe             Kape                 00:43.38     +4:57 
   5. Risto Kiilberg            Tammed               00:50.39    +11:58 
      Anton Roolaid             TAOK                 ÜleAja             
M40
4200m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Armo Hiie                 Kape                 00:29.14  00:29.14 
   2. Tarvo Avaste              Tammed               00:31.13     +1:59 
   3. Mati Korrol               Mercury              00:32.00     +2:46 
   4. Raivo Reiman              West                 00:32.58     +3:44 
   5. Kaido Nurja               Nõmme                00:33.27     +4:13 
   6. Kuno Rooba                Rakv                 00:33.39     +4:25 
   7. Martin Aunin                                   00:34.11     +4:57 
   7. Kaupo Järve               LSF PT               00:34.11     +4:57 
   9. Neeme Loorits             Kape                 00:35.49     +6:35 
  10. Enn Jaama                 Peko                 00:35.50     +6:36 
  11. Tarmo Klaar               Ilves                00:37.03     +7:49 
  12. Mart Ostra                Nõmme                00:37.44     +8:30 
  13. Raivo Pellja              JOKA                 00:38.05     +8:51 
  14. Vermo Siim                Nõmme                00:39.21    +10:07 
  15. Mark Ruda                 OK Ravinen           00:40.15    +11:01 
  16. Johan Alenius             IFK Lidingö          00:40.31    +11:17 
  17. Vladislav Pahhomenkov     SRD                  00:41.47    +12:33 
  18. Heiki Savitsch            Bona Fide            00:45.09    +15:55 
  19. Eero Mõttus               Võru                 00:46.32    +17:18 
  20. Lauri Tarlap              Saku Korvpalliklubi  00:48.05    +18:51 
  21. Toomas Talumaa            HOK                  00:48.08    +18:54 
  22. Arvo Laanemets            TAOK                 00:51.34    +22:20 
      Meelis Mälter             KEKRSK               Puuduv KP          
      Silvar Savolainen         korp!Leola           Puuduv KP          
      Rünno Sulg                LSF PT               Puuduv KP          
M50
3899m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Tiit Tali                 Ilves                00:30.04  00:30.04 
   2. Eduard Pukkonen           KEKRSK               00:31.49     +1:45 
   3. Tenno Alamaa              JOKA                 00:32.18     +2:14 
   4. Andres Talver             Mercury              00:33.02     +2:58 
   5. Jaanus Reha               Koop                 00:36.43     +6:39 
   6. Mati Preitof              Harju KEK            00:36.47     +6:43 
   7. Aleksander Pritsik        Rakv                 00:37.21     +7:17 
   8. Andrus Rämmann            Koop                 00:37.55     +7:51 
   9. Toomas Telgma             Voller               00:39.25     +9:21 
  10. Rein Rooni                Orvand               00:39.30     +9:26 
  11. Urmas Laev                Mercury              00:42.39    +12:35 
  12. Rain Vellerind                                 00:46.37    +16:33 
  13. Mihkel Nahkur             Jõhvikas             00:50.40    +20:36 
  14. Matti Betlem                                   00:51.56    +21:52 
      Kalev Ruberg                                   Katk               
M60
3399m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Rein Kriks                Rakv                 00:30.12  00:30.12 
   2. Tiit Tatter               TON                  00:32.17     +2:05 
   3. Rein Unt                  TON                  00:32.59     +2:47 
   4. Heini Tammik              Kape                 00:36.39     +6:27 
   5. Tiit Ploompuu             Jõhvikas             00:36.58     +6:46 
   6. Jüri Rokko                SK RT                00:39.33     +9:21 
   7. Ilmar Kirjanen            TAOK                 00:39.46     +9:34 
   8. Agu Koppa                 Jõhvikas             00:52.21    +22:09 
   9. Heldur Väljamäe           Orvand               01:16.00    +45:48 
      Kai Saksman               TON                  Katk               
      Kai Willadsen             TON                  Ei start           
M70
2899m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Peep Koppel               Koop                 00:35.54  00:35.54 
   2. Ants Tamm                 TON                  00:41.41     +5:47 
   3. Rein Küttim               Orion                00:44.32     +8:38 
   4. Mati Tõnus                Orion                00:48.29    +12:35 
   5. Juhan Bachmann            Jõhvikas             00:50.14    +14:20 
   6. Jaan Orav                 TON                  00:50.35    +14:41 
   7. Kalju Tilk                Orion                00:52.59    +17:05 
   8. Vaabo Annus               Orion                00:56.41    +20:47 
      Tiit Koppel               Orion                Puuduv KP          
N14
2000m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Iris Abram                Tammed               00:29.52  00:29.52 
   2. Brita Ploompuu            Põrgupõhja           00:33.40     +3:48 
   3. Sofia Pahhomenkova        SRD                  00:58.31    +28:39 
   4. Jelizaveta Bogdanova      SRD                  01:00.47    +30:55 
N18
3100m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Anastasija Pahhomenkova   SRD                  00:54.27  00:54.27 
      Merilin Anijärv           SRD                  Puuduv KP          
N21
4599m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Outi Hytönen              SK100                00:33.51  00:33.51 
   2. Emily Raudkepp            Peko                 00:47.14    +13:23 
   3. Erika Kalda               Okas                 00:49.47    +15:56 
   4. Karmen Alnek              Võru                 00:49.50    +15:59 
   5. Teele Telgma              Tammed               00:50.57    +17:06 
   6. Ragne Reiman              West                 01:01.38    +27:47 
   7. Kaisa Rooba               Rakv                 01:03.47    +29:56 
   8. Piia Avaste               Tammed               01:04.09    +30:18 
   9. Kertu Savitsch            Bona Fide            01:04.48    +30:57 
  10. Ade Timmusk               HOK                  01:06.46    +32:55 
      Marit Leisberg                                 Puuduv KP          
      Grethe-Johanna Ploompuu   KEKRSK               Puuduv KP          
      Olga Pochtar              SRD                  Puuduv KP          
N40
3399m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Anneli Rämmann            Koop                 00:34.15  00:34.15 
   2. Raili Rooba               Rakv                 00:42.17     +8:02 
   3. Merike Paapson            TON                  00:42.40     +8:25 
   4. Riika Ploompuu            Põrgupõhja           00:44.17    +10:02 
   5. Maari Idnurm                                   00:46.48    +12:33 
   6. Ella Shved                SRD                  00:51.32    +17:17 
   7. Marge Anijärv             Mercury              00:53.05    +18:50 
   8. Riin Otstavel             LSF PT               00:59.03    +24:48 
   9. Ilona Poljakova           LSF PT               01:02.07    +27:52 
N50
3100m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Airi Alnek                Võru                 00:34.58  00:34.58 
   2. Kersti Ehala              JOKA                 00:36.42     +1:44 
   3. Marje Viirmann            KEKRSK               00:38.13     +3:15 
   4. Maris Roosipuu            TON                  00:39.08     +4:10 
   5. Anu Malts                 TON                  00:40.52     +5:54 
   6. Gea Rennel                KEKRSK               00:42.05     +7:07 
   7. Anne Jaakson              HOK                  00:43.49     +8:51 
   8. Meeli Kerem               TON                  00:44.14     +9:16 
   9. Anne Vaikjärv             Vunder               00:45.04    +10:06 
  10. Aari Talver               Mercury              00:46.37    +11:39 
  11. Merike Mändsoo            TON                  00:47.12    +12:14 
  12. Ülle Raudsepp             Okas                 00:50.51    +15:53 
  13. Leena Leesment            SRD                  01:06.47    +31:49 
      Ülle Pellja               JOKA                 Puuduv KP          
      Mari Roots                TAOK                 Ei start           
N60
2899m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus   Kaotus     
  
   1. Mare Niitsoo              TON                  00:36.11  00:36.11 
   2. Niina Karnit              SRD                  00:39.34     +3:23 
   3. Lembe Lutterus            Tammed               00:46.01     +9:50 
   4. Maimu Tornberg            Koop                 00:50.26    +14:15 
   5. Ilse Uus                  TON                  00:51.55    +15:44 
   6. Anu Pallon                JOKA                 00:53.32    +17:21 
   7. Eha Kriks                 Rakv                 00:56.09    +19:58 
      Virve Orav                Tammed               Puuduv KP          
      Urvi Sarv                 Orion                Puuduv KP          
LSF PT
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 28.05.2016 18:38:54