Eesti MV sprint 2006
Korraldaja: LSF Pronoking Team
12.08.2006; Palmse mõis; Rajameister: Margus Klementsov
D14  D16  D18  D20  D21  D35  D40  D45  D50  H14  H16  H18  H20  H21  H35  H40  H45  H50  H55 

D14
1430m 9KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Kaia Kivikas                   Ilves                00:09.49   EST 
  2.       Teele Randman                  Rakv                 00:10.21   EST 
  3.       Linda Puusalu                  Kobras               00:10.29   EST 
  4.       Marili Zimmermann              Kape                 00:11.01   EST 
  5.       Maret Lind                     Kape                 00:11.08   EST 
  6.       Triinu Rooni                   Orvand               00:11.24   EST 
  7.       Kristiina Kriisa               Võru                 00:11.56   EST 
  8.       Margret Zimmermann             Kape                 00:12.32   EST 
  9.       Marelle Sulg                   Orvand               00:13.26   EST 
 10.       Iiris Lüsi                     HOK                  00:13.33   EST 
 11.       Laura Joonas                   Võru                 00:14.10   EST 
 12.       Evely Kaasiku                  JOKA                 00:14.26   EST 
 13.       Kristiina Vinkel               West                 00:14.41   EST 
 14.       Silja Olesk                    Kobras               00:14.57   EST 
 15.       Siiri Rist                     West                 00:17.37   EST 
           Kerstin Uiboupin               Võru                 MP         EST 
           Aveli Nurk                     HOK                  DNS        EST 

D16
1720m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Jane Lauter                    PV SKK               00:11.46   EST 
  2.       Hannula-Katrin Pandis          Ilves                00:12.49   EST 
  3.       Britta Panker                  Ilves                00:13.05   EST 
  4.       Marta Korts-Laur               PV SKK               00:13.54   EST 
  5.       Agnes Vask                     Ilves                00:14.09   EST 
  6.       Adele Puusalu                  Kobras               00:14.17   EST 
  7.       Triin Aedmäe                   Kobras               00:14.23   EST 
  8.       Sigrid Ruul                    JOKA                 00:14.24   EST 
  9.       Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:14.30   EST 
 10.       Katrin Vinkel                  West                 00:15.02   EST 
 11.       Piibe Tammemäe                 Orvand               00:15.24   EST 
 12.       Laura Soosalu                  Tammed               00:16.54   EST 
 13.       Tiina Turban                   Rakv                 00:17.27   EST 
 14.       Liina Sinijärv                 Orvand               00:21.25   EST 

D18
2070m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Maria Zuravskaja               SRD                  00:14.39   EST 
  2.       Grete Gutmann                  Rae                  00:14.43   EST 
  3.       Ly Trei                        Kobras               00:14.58   EST 
  4.       Eleri Hirv                     Võru                 00:15.14   EST 
  5.       Eva-Maria Ehala                Rae                  00:15.51   EST 
  6.       Helena Heinväli                Kobras               00:15.58   EST 
  7.       Maris Palopääl                 Kobras               00:18.43   EST 
  8.       Nele Taba                      Ilves                00:18.51   EST 
  9.       Juta Tarmak                    TON                  00:18.55   EST 
 10.       Karmen Alnek                   Võru                 00:20.39   EST 
 11.       Erika Raudsepp                 Okas                 00:22.29   EST 
           Tiina Lind                     Ilves                MP         EST 
           Birgit Albert                  JOKA                 DQ         EST 

D20
2220m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Kati Rooni                     Orvand               00:17.20   EST 
  2.       Mariann Sulg                   Orvand               00:18.04   EST 
  3.       Kristi Alnek                   Võru                 00:21.50   EST 
  4.       Katri Hirv                     Võru                 00:22.56   EST 
  5.       Maarja Aan                     JOKA                 00:27.22   EST 
           Thea Kaljur                    Orvand               DNS        EST 

D21
2580m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Anu Annus                      Peko                 00:16.32   EST 
  2.       Kirti Rebane                   Tammed               00:16.58   EST 
  3.       Viivi-Anne Soots               Tammed               00:17.12   EST 
  4.   1.  Liis Johanson                  Kobras               00:19.32   EST 
  5.       Merike Vanjuk                  Kape                 00:19.37   EST 
  6.   2.  Annika Rihma                   Kobras               00:20.30   EST 
  7.       Edith Madalik                  Tammed               00:21.12   EST 
  8.       Marje Venelaine                Tammed               00:22.27   EST 
  9.       Edit Kannel                    Rae                  00:23.34   EST 
 10.   3.  Anita Karnit                   SRD                  00:23.48   EST 
 11.       Anu Koppa                      -                    00:24.38   EST 
 12.       Marlen Vaiksalu                Tammed               00:26.03   EST 
 13.       Heidi Sild                     West                 00:29.37   EST 
           Lilyon Vaiksalu                Tammed               DNS        EST 
           Maret Vaher                    Kobras               DNS        EST 

D35
2070m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Mare Parve                     Peko                 00:19.55   EST 
  2.       Helen Mast                     HOK                  00:20.23   EST 
  3.       Kaire Vinkel                   West                 00:24.33   EST 
           Jana Kink                      Kape                 DNS        EST 

D40
1720m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Pilvi-Heli Vettik              Rae                  00:13.22   EST 
  2.       Lea Leppik                     TAOK                 00:13.47   EST 
  3.       Meeli Kerem                    MARU                 00:14.04   EST 
  4.       Ülle Pellja                    JOKA                 00:16.40   EST 
  5.       Sirje Lind                     Kape                 00:23.35   EST 
           Marje Viirmann                 Rakv                 MP         EST 
           Airi Alnek                     Võru                 MP         EST 

D45
1430m 10KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Gea Rennel                     KEKRSK               00:11.16   EST 
  2.       Siiri Poopuu                   JOKA                 00:12.13   EST 
  3.       Ann Warma-Laas                 HOK                  00:12.49   EST 
  4.       Ülle Põldoja                   Ilves                00:13.36   EST 
  5.       Ülle Raudsepp                  Okas                 00:20.47   EST 
           Lembe Lutterus                 Orion                MP         EST 
           Anne Vaikjärv                  Vunder               MP         EST 

D50
1430m 10KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Hille Tasa                     Tammed               00:11.45   EST 
  2.       Ene Sulg                       Orvand               00:11.51   EST 
  3.       Anu Saue                       HOK                  00:12.43   EST 
  4.       Marika Pilt                    PV SKK               00:13.25   EST 
  5.       Kersti Mardiste                KEKRSK               00:13.52   EST 
  6.       Niina Karnit                   SRD                  00:14.21   EST 
  7.       Aili Laanjõe                   Kobras               00:15.00   EST 
  8.       Anne Jundas                    Jõhvik               00:15.15   EST 
  9.       Ilse Uus                       TON                  00:16.30   EST 
           Viiu Rebane                    Orion                DNS        EST 

H14
1430m 9KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Taaniel Tooming                Kobras               00:08.16   EST 
  2.       Sergei Rjabõshkin              SRD                  00:08.22   EST 
  3.       Rene Post                      Kobras               00:08.35   EST 
  4.       Kalev Ermits                   Võru                 00:09.10   EST 
  5.       Reigo Teervalt                 Peko                 00:09.30   EST 
  6.       Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:09.38   EST 
  7.       Jüri Joonas                    Võru                 00:09.53   EST 
  8.       Oliver Jõgeva                  Kobras               00:10.39   EST 
  9.       Henri Oru                      Võru                 00:10.51   EST 
 10.       Björn Panker                   Ilves                00:11.25   EST 
 11.       Rait Ernits                    Võru                 00:11.33   EST 
 12.       Rainer Parve                   Peko                 00:11.34   EST 
 13.       Harri Lainemäe                 JOKA                 00:11.56   EST 
 14.       Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 00:11.58   EST 
 15.       Mihkel Viru                    Orvand               00:12.45   EST 
 16.       Lauri Lainemäe                 JOKA                 00:13.00   EST 
           Mihkel Tarve                   Kobras               DNS        EST 
           Asso Kesaväli                  Rakv                 DNS        EST 

H16
2220m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Lauri Sild                     Võru                 00:13.45   EST 
  2.       Tauno Tiirats                  Ilves                00:15.33   EST 
  3.       Alar Kume                      Võru                 00:16.14   EST 
  4.       Ott-Kaarel Kalm                Ilves                00:16.25   EST 
  5.       Jaan Viru                      Orvand               00:17.08   EST 
  6.       Tõnis Tulp                     Rakv                 00:17.17   EST 
  7.       Marek Karm                     -                    00:17.31   EST 
  8.       Artur Nevinski                 Võru                 00:18.43   EST 
  9.       Viktor Shavljuga               SRD                  00:19.04   EST 
 10.       Kenny Kivikas                  Ilves                00:19.37   EST 
 11.       Raul Reiljan                   Võru                 00:20.44   EST 
 12.       Erki Pellja                    JOKA                 00:23.01   EST 
 13.       Tauri Tõugjas                  Võru                 00:24.56   EST 
 14.       Rauno Kaiv                     Võru                 00:27.07   EST 
 15.       Karl-Edgar Tammi               Ilves                00:28.27   EST 
           Jonatan Karjus                 Võru                 MP         EST 
           Raido Mitt                     Kobras               MP         EST 
           Hannes Timmi                   Võru                 DQ         EST 

H18
2630m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Timo Sild                      Võru                 00:14.58   EST 
  2.       Kristo Heinmann                Ilves                00:15.42   EST 
  3.       Jaagup Truusalu                Kape                 00:16.07   EST 
  4.       Kaspar Kork                    Kobras               00:16.52   EST 
  5.       Priit Randman                  Rakv                 00:17.29   EST 
  6.       Sven Oras                      Ilves                00:19.02   EST 
  7.       Martin Marga                   Kobras               00:27.55   EST 
           Joonas Oja                     Rakv                 DQ         EST 
           Ain Roosimägi                  Rakv                 DNS        EST 

H20
2630m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Mihkel Järveoja                Kobras               00:15.01   EST 
  2.       Lauri Malsroos                 Tammed               00:15.44   EST 
  3.       Janek Lauter                   PV SKK               00:16.15   EST 
  4.       Kaarel Kure                    Kobras               00:16.33   EST 
  5.       Martin Simpson                 Kobras               00:16.38   EST 
  6.       Jaan Kostjukov                 -                    00:17.29   EST 
  7.       Kaur Kase                      Võru                 00:18.03   EST 
  8.       Mattias Rennel                 KEKRSK               00:18.13   EST 
  9.       Keio Hämäläinen                Kobras               00:18.52   EST 
 10.       Raiko Kaasiku                  JOKA                 00:18.58   EST 
 11.       Mati Sarap                     Ilves                00:19.06   EST 
 12.       Jörgen Vaikjärv                Vunder               00:22.16   EST 
 13.       Martti Kivi                    Võru                 00:22.52   EST 
 14.       Hannes Kerem                   Orion                00:23.50   EST 
 15.       Toomas Sõukand                 Võru                 00:24.03   EST 
           Kaspar Russak                  Võru                 DNS        EST 

H21
3090m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Andreas Kraas                  Tammed               00:16.36   EST 
  1.       Olle Kärner                    Sportnet             00:16.36   EST 
  3.   1.  Sander Vaher                   Kobras               00:16.37   EST 
  4.       Marek Nõmm                     Tammed               00:17.31   EST 
  5.       Erkki Aadli                    Tammed               00:17.39   EST 
  6.       Rain Eensaar                   Kobras               00:17.44   EST 
  7.       Silver Eensaar                 Kobras               00:17.46   EST 
  8.       Armo Hiie                      -                    00:17.47   EST 
  9.   2.  Markus Puusepp                 Võru                 00:18.22   EST 
 10.   3.  Jürgen Einpaul                 Tammed               00:18.33   EST 
 11.       Mati Tiit                      Ilves                00:18.51   EST 
 12.   4.  Jaan Tarmak                    JOKA                 00:18.54   EST 
 13.   5.  Tõnis Vaiksaar                 Orvand               00:19.11   EST 
 14.       Heiti Hallikma                 Võru                 00:19.44   EST 
 15.   6.  Olavi Ottas                    Kobras               00:19.51   EST 
 16.   7.  Lauri Tammemäe                 Orvand               00:19.59   EST 
 17.       Randy Korb                     Peko                 00:20.12   EST 
 18.       Tanel Kannel                   Rae                  00:20.48   EST 
 19.       Rein Zaitsev                   Peko                 00:21.21   EST 
 20.       Tanel Saue                     Mercury              00:21.22   EST 
 21.       Risto Kiilberg                 LUS                  00:21.54   EST 
 22.       Sergei Shirokov                SRD                  00:22.55   EST 
 23.       Tarmo Klaar                    Ilves                00:23.36   EST 
 24.       Tarmo Kuub                     -                    00:24.01   EST 
 25.       Aleksei Komarov                -                    00:24.27   EST 
 26.   8.  Margus Vasser                  Kunda                00:25.11   EST 
           Marko Süld                     HOK                  MP         EST 
       8.  Timmo Tammemäe                 Orvand               MP         EST 
           Tarvo Klaasimäe                Ilves                DNS        EST 
                                                               DNS            
           Karli Lambot                   Orion                DNS        EST 
           Margus Marrandi                JOKA                 DNS        EST 

H35
2630m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Rene Ottesson                  Lehola               00:14.56   EST 
  2.       Andrei Nikitin                 SRD                  00:16.59   EST 
  3.       Neeme Loorits                  Kape                 00:17.08   EST 
  4.       Paavo Rõigas                   Peko                 00:17.16   EST 
  5.       Mairolt Kakko                  Bona Fide            00:17.22   EST 
  6.       Olavi Loo                      West                 00:17.42   EST 
  7.       Argo Loo                       JOKA                 00:17.54   EST 
  8.       Lauri Lahtmäe                  Kape                 00:18.19   EST 
  9.       Eduard Pukkonen                KEKRSK               00:18.38   EST 
 10.       Ville Vinkel                   West                 00:19.09   EST 
 11.       Raivo Erik                     Rae                  00:19.10   EST 
 12.       Erkki Penu                     West                 00:19.40   EST 
 13.       Meelis Zimmermann              Kape                 00:20.01   EST 
 14.       Jaan Olvet                     Rakv                 00:20.40   EST 
 15.       Mart Ostra                     MARU                 00:22.18   EST 
 16.       Margus Andresson               -                    00:29.07   EST 
 17.       Raul Mõtus                     Kunda                00:36.41   EST 

H40
2220m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Raivo Pellja                   JOKA                 00:14.11   EST 
  2.       Toomas Mast                    HOK                  00:14.14   EST 
  3.       Olav Karu                      Rakv                 00:14.26   EST 
  4.       Vladimir Savinov               SRD                  00:15.09   EST 
  5.       Tõnis Haldna                   Rae                  00:15.28   EST 
  6.       Tõnu Tänav                     Rae                  00:16.20   EST 
  7.       Ülo Viru                       Orvand               00:16.23   EST 
  8.       Priit Överus                   Mercury              00:16.27   EST 
  9.       Lauri Leppik                   TAOK                 00:16.55   EST 
 10.       Raivo Panker                   MARU                 00:17.09   EST 
 11.       Urmas Sulaoja                  Jõhvik               00:17.55   EST 
 12.       Tõnu Lauter                    PV SKK               00:18.23   EST 
 13.       Margus Sarap                   Ilves                00:20.02   EST 
 14.       Priit Truusalu                 Kape                 00:21.24   EST 
 15.       Aleksander Pritsik             Rakv                 00:22.28   EST 
 16.       Margus Jaanus                  Koop                 00:22.34   EST 
 17.       Hillar Nikkari                 SK RT                00:23.03   EST 
 18.       Veiko Pak                      Rae                  00:23.35   EST 
 19.       Toomas Telgma                  Voller               00:25.50   EST 
           Indrek Reitalu                 HOK                  DNS        EST 

H45
2070m 14KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Jaanus Reha                    Koop                 00:12.44   EST 
  2.       Maido Kaljur                   Orvand               00:13.46   EST 
  3.       Andres Laas                    HOK                  00:13.52   EST 
  4.       Martti Parve                   Peko                 00:14.54   EST 
  5.       Urmas Tammemäe                 Orvand               00:15.13   EST 
  6.       Andres Minn                    JOKA                 00:16.22   EST 
  7.       Raul Laas                      JOKA                 00:16.24   EST 
           Tauno Piirikivi                Rae                  MP         EST 
           Raul Olesk                     Kobras               MP         EST 
           Rein Rooni                     Orvand               MP         EST 
           Paul Poopuu                    JOKA                 MP         EST 
           Mati Preitof                   MARU                 MP         EST 
           Tõnu Loog                      Kobras               MP         EST 
           Kalev Ruberg                   Saku                 DNS        EST 

H50
1720m 12KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Kulno Voolaid                  Rakv                 00:12.13   EST 
  2.       Tõnu Sikkal                    Kobras               00:12.40   EST 
  3.       Kai Willadsen                  TON                  00:12.47   EST 
  4.       Aimur Raudsepp                 JOKA                 00:14.25   EST 
  5.       Kalju Vaikjärv                 Vunder               00:15.20   EST 
  6.       Vello Vasser                   Kunda                00:15.53   EST 
  7.       Jüri Rokko                     -                    00:23.10   EST 
           Udo Lüüs                       Ilves                MP         EST 
           Tõnu Taal                      JOKA                 MP         EST 
           Sulev Tuude                    West                 MP         EST 

H55
1460m 11KP
Koht U23   Nimi                           Klubi                Tulemus    Ctr   
  1.       Koit Paasma                    Lehola               00:09.24   EST 
  2.       Nikolai Järveoja               Kobras               00:09.53   EST 
  3.       Ülo Vainura                    Tammed               00:10.25   EST 
  4.       Ilmar Kirjanen                 TAOK                 00:10.30   EST 
  5.       Riho Männi                     Lehola               00:10.45   EST 
  6.       Väino Aul                      Jõhvik               00:11.07   EST 
  7.       Peep Koppel                    Koop                 00:11.35   EST 
  8.       Ats Virumäe                    Võru                 00:11.44   EST 
  9.       Agu Koppa                      -                    00:13.33   EST 
 10.       Heldur Väljamäe                Orvand               00:14.17   EST 
 11.       Tiit Koppel                    Orion                00:14.39   EST 
 12.       Kalle Nelk                     Orion                00:16.21   EST 
 13.       Jüri Tarmak                    TON                  00:17.21   EST 
 14.       Arti Hool                      -                    00:17.55   EST 
           Johannes Tasa                  Tammed               MP         EST 
           Mati Pilt                      PV SKK               MP         EST 
           Georg Sooberg                  Võru                 MP         EST 
           Martin Tõrra                   Kobras               MP         EST 
           Kalju Tilk                     Orion                MP         EST 
           Mati Poom                      TON                  MP         EST 
           Rein Küttim                    Orion                MP         EST 
           Jaan Orav                      TON                  DNS        EST 

LSF PT Race Manager 2006 IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006, www.tak-soft.com